خبرورزشی |
۲ هفته پیش

فاصله آشکار صادق با محرمی پرسپولیس خبر ورزشی

یکی از نقطه ضعف‌های تیم ملی در دیدار با هنگ کنگ سمت راست خط دفاعی ایران بود.

فاصله آشکار «صادق» با «محرمی» پرسپولیس!

خبرورزشی- صادق محرمی مدافع راست تیم دیناموزاگرب در بازی با هنگ کنگ هیچ نشانی از آن دفاع راست انرژیک، هجومی و دریبل‌زن سابق پرسپولیس نداشت.

این بازیکن تکنیکی که توانایی زیادی در دریبل زدن یار مقابل دارد کمتر مبادرت به این کار کرد و به رغم اصرار به ارسال‌های بلند هرگز نتوانست سانتر مناسبی انجام دهد.

شاید یکی از دلایل گل نزدن سردار آزمون در این بازی، عدم ارسال‌های خوب و مناسب از دو جناح تیم ملی به ویژه سمت راست بود. مهاجم سرشناس و ایرانی تیم زنیت بارها پس از ارسال های ناامیدکننده به روی دروازه سر خودش را به نشانه تأسف تکان داد و...

به راستی در لیگ کرواسی چه بر سر یکی از مستعدترین بازیکنان چند سال اخیر فوتبال ایران آمده است؟ این «صادق» با «محرمی» پرسپولیس که می‌شناختیم فاصله آشکاری دارد!#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران- مراسم تشییع پیکر ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران ایرنا و ایسنا که عصر چهارشنبه در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان‌غربی جان باختند، برگزار شد.

5 دقیقه پیش

گمانه‌زنی‌ها از واردات خودروهای الکلی و برقی حکایت دارد. دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اعلام این خبر گفت: در دولت سیزدهم نگاه‌ها به واردات خودرو با انرژی‌های نو است. یعنی قرار است خودرو برقی، هیبریدی و خودروهایی که با سوخت الکل کار می‌کنند، وارد شود.

یک ربع پیش

۳ نفر از منافقان که ناجوانمردانه به رای دهندگان ایرانی در بیرمنگهام حمله کردند، بازداشت شدند.

یک ربع پیش

رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم از نزدیک تحولات و تحرکات لبنان را زیر نظر دارد. وزیر جنگ این رژیم نیز ادعا کرد که ارتش صهیونیستی می‌تواند همزمان در چندین جبهه درگیر شود.

نیم ساعت پیش

رئیس اطلاعات مصر اخیرا نقش پررنگی در پرونده‌های سیاست خارجی مصر ایفا کرده است به گونه‌ای که در برخی موارد خود «سامح شکری« وزیر خارجه مصر هم از سفرهای خارجی وی غافلگیر می‌شود.

نیم ساعت پیش

این جمهوری خواه همچنین دموکرات‌ها را "مقصر دردسرهای حقوقی فزاینده" خود از جمله بر معاملاتش در اوکراین دانسته و گفت ده‌ها شاهد می‌توانند از ادعاهای او درباره تقلب در انتخابات حمایت کنند.

نیم ساعت پیش

این واکسن با تکنولوژی ساخت پروتئین نوترکیب ساخته می‌شود و درصورت موفق بودن مراحل کارآزمایی بالینی این واکسن در ایران توسط سیناژن تولید خواهد شد.

نیم ساعت پیش

طرح نظام راهبری ساماندهی شبکه توزیع مرغ در استان ها، کلید خورد.

نیم ساعت پیش

مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: تاکنون تعداد ۲۷۰۵ دستگاه کامیون زیر سه سال ساخت برای واردات، درخواست ثبت سفارش کرده‌اند که از این میان تعداد ۴۳ دستگاه کامیون تا هفته گذشته شماره‌گذاری شده است.

نیم ساعت پیش

وزیر بهداشت و درمان گفت:ما امیدواریم تا پایان پاییز کل جمعیت هدف در کشور واکسینه شوند و زنجیره انتقال را قطع کنیم.

نیم ساعت پیش

محسن ظهوری (روزنامه‌نگار) در یک رشته‌توئیت مفصل و هولناک از همسایه روان‌پریشش آقای نصیری می‌گوید که قصد جان او را کرده بوده، بخوانید کمی ترسناک است.

نیم ساعت پیش

درجریان انتخابات ریاست جمهوری لیستی از اسامی ۱۱ابربدهکار بانکی منتشر شد. اما مهم‌تر از اینکه این ۱۱نفر چه کسانی هستند و چه برخوردی با آن‌ها شده است، باید به بررسی ریشه‌های بروز و ظهور چنین رانت‌ها عظیمی در اقتصاد کشور پرداخت.

1 ساعت پیش

سفیر آمریکا بعد از بازگشت به مسکو، مهمترین وظیفه خود را برقراری روابطی باثبات و قابل پیش‌بینی با روسیه نامید و سرگئی ریابکوف نیز قصد دارد مذاکراتی درباره تحقق توافقات درباره ثبات راهبردی با وی داشته باشد.

1 ساعت پیش

کارآزمایی بالینی واکسن رازی کووپارس موسسه رازی با تزریق مرحله اول تست انسانی به ۲ داوطلب مرد دهم اسفند ماه ۹۹ در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) تهران آغاز شد.

1 ساعت پیش

یک متخصص آسیب‌های ورزشی در خصوص مشکلات مفصل زانو و آسیب‌های مربوط به این ناحیه توضیحاتی را ارائه کرد. عارف سعیدی متخصص آسیب‌های ورزشی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه از مهم ترین دردهای شایع و مربوط به مفصل زانو می توان به خالی کردن زانو اشاره کرد، اظهار کرد: عوامل مختلفی از جمله ضعیف بودن عضله و رباط زانو در خالی کردن زانو نقش دارد؛ در واقع خالی کردن زانو باعث می‌شود فرد به صورت عادی قدم نزند که در نهایت تضعیف قدرت عضله را در پی خواهد داشت همچنین خالی کردن زانو به خصوص در افرادی که رباط صلیبی قدامی آن‌ها دچار آسیب شده است، با شدت بیشتری دیده می‌شود. او افزود: درصورتی که خالی کردن زانو در افراد سالمند مشاهده شود مربوط به ضعف عضله چهارسر است؛ بنابراین برای درمان این افراد باید ورزش مرتب روزانه و پیاده روی در نظر گرفته شود؛ اما اگر خالی کردن زانو در افراد جوان مشاهده شود می‌تواند دلیل محکمی مبنی بر پارگی رباط صلیبی قدامی باشد. برای پیشگیری از جدی شدن این موضوع در جوانان باید درمان سریع روی این افراد صورت بگیرد تا با عکسبرداری تخصصی بتوانیم در مورد درمان آن تصمیم بگیریم. متخصص آسیب‌های ورزشی بیان کرد: در صورتی که فرد دچار پارگی رباط صلیبی قدامی باشد باید قبل از عمل جراحی، فیزیوتراپی و تمرینات درمانی را انجام دهد همچنین بعد از عمل جراحی باید توانبخشی، فیزیوتراپی و تمرینات درمانی تا حداقل ۶ ماه توسط فرد انجام شود تا بتواند به حالت عادی خود برگردد. سعیدی تصریح کرد: در صورتی که خالی کردن زانو در ورزشکاران صورت بگیرد، باید مراحل درمانی ذکرشده به طور دقیق پیگیری شود؛ البته باید به این نکته مهم توجه داشت ورزشکاران بعد از عمل جراحی به طور مستقیم وارد ورزش حرفه‌ای خود نشوند؛ در واقع باید حداقل ۶ ماه تمرینات درمانی، آمادگی، توانبخشی و فیزیوتراپی انجام دهند و بعد از انجام این تمرینات می‌توانند ورزش حرفه‌ای خود را از سر بگیرند. او گفت: خالی کردن زانو زمانی اتفاق می‌افتد که زانو به طور ناگهانی از حرکت می‌ایستد و باعث می‌شود شما بلغزید یا بیفتید که در هر رده سنی عوامل مختلفی را شامل می‌شود؛ با تشخیص پزشک معالج باید روند درمانی برای بهبود این مشکل صورت بگیرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...