ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

نویر: هنوز در شوک شکست مقابل لورکوزن هستیم ورزش سه

نویر: هنوز در شوک شکست مقابل لورکوزن هستیم!

مانوئل نویر، کاپیتان بایرن، می‌گوید تیمش هنوز از شوک شکست مقابل بایر لورکوزن خارج نشده است.

نویر: هنوز در شوک شکست مقابل لورکوزن هستیم!

گزارش "ورزش سه"،بایرنروز چهارشنبه در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لاتزیو تلاش خواهد کرد که امیدهای خود را برای جام بردن زنده نگه دارد. این تیم در بوندسلیگا با بایرلورکوزن صدرنشین 5 امتیاز فاصله دارد و از جام حذفی آلمان هم کنار رفته است. بنابراین ستاره‌های بایرن تلاش خواهند کرد برای لیگ قهرمانان تمام تلاششان را بکنند.مانوئل نویر، کاپیتان بایرن، در نشست خبری قبل از این بازی در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.

بولت پرسپولیسمصدومیت زانوی شما بهتر شده است؟
"زانویم خوب است. قبلا کمی از وضعیتم شاکی بودم و هنوز هم مشکلات جزئی را دارم، اما این چیزی نیست که من را از تمرین یا بازی باز دارد. بنابراین من به ماه‌های پیش رو خوش‌بین هستم."

بولت پرسپولیسشکست مقابل بایرلورکوزن تاثیری در روحیه شما دارد؟
"تیم آن شکست را هنوز به‌طور کامل هضم نکرده است، زیرا بازی بسیار مهمی در لیگ داخلی بود. ولی ما درباره آن صحبت کردیم، آن را تجزیه و تحلیل کردیم و صراحتا به ایرادهایمان در آن پرداختیم. خوبی‌اش این است که بلافاصله یک بازی دیگر داریم. ما قطعا در لیگ قهرمانان می‌خواهیم به دور بعد برسیم. می‌خواهیم برعکس بازی لورکوزن باشیم و اشتباهاتمان را جبران کنیم.
مشکل این است که ما دربایرندیگر راحت بازی نمی‌کنیم. در این تیم باید با قاطعیت بازی کنیم؛ نه فقط برای 10 یا 15 دقیقه. اشتباهات کوچک نباید ما را از روند بازی ساقط کنند، این نباید اتفاق بیفتد. تا جایی که ممکن است ما باید به سرعت از اشتباهات درس بگیریم. در حال حاضر همه تشنه هستند که عملکرد بهتری نشان دهند. همه می‌خواهند نشان دهند ما چه کسی هستیم. ما می‌خواهیم این کار را فردا مقابل لاتزیو انجام دهیم."

1990558

بولت پرسپولیسچشم‌انداز دیدار مقابل لاتزیو؟
"تیم‌های ایتالیایی همیشه می‌توانند خوب دفاع کنند، خط هافبک هم بسیار فشرده خواهد بود. آنها سعی می‌کنند بازی را باز کنند. ما می‌دانیم که گاهی در برابر حریفان ظاهرا آسان مشکل داشتیم. آنها شایسته حضور در مرحله حذفی هستند. ما قطعاً آنها را دست کم نخواهیم گرفت ولی باید به خودمان نگاه کنیم و سعی کنیم عملکرد بهتری داشته باشیم تا موفقیت را با هم به عنوان یک تیم جشن بگیریم.
بعد از تجربه بدی مانند شکست مقابل لورکوزن، خیلی خوب است که بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن دوباره به بازی خودمان برگردیم. ما باید عملکرد خوبی را که در این فصل لیگ قهرمانان اروپا نمایش دادیم را در ذهن داشته باشیم."

بولت پرسپولیسانتقادات از هری کین بعد از شکست مقابل لورکوزن؟
"کل تیم به روشی هوشمندانه بازی نکرد. موقعیت‌یابی ما آنطور که برنامه‌ریزی کرده بودیم نبود. هری کین مهاجم است و باید توسط خطوط عقب‌تر تغذیه شود. وقتی این اتفاق بیفتد، او یک پدیده است."

بولت پرسپولیسرهبران تیم درون زمین ضعیف هستند؟
"ما رهبران خوب زیادی در هر یک از خطوط خود داریم. با تیمی هماهنگ و با هسته مرکزی قوی خیلی از مشکلات حل می‌شوند. ما با مصدومیت‌های زیادی مواجه شدیم و در هفته‌های اخیر بدشانس بودیم. اما همه بازیکنان ما با تجربه هستند و مسئولیت موفقیت یا شکست را می‌پذیرند."#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بزرگترین شگفتی جام حذفی در تقابل تیم‌های لیگ برتری با تیم‌های دسته پایین‌تر در بازی فولاد و چادرملو رقم خورد.

1 ساعت پیش

کیلیان ام باپه از امضای بنر رئال مادرید خودداری کرد.

3 ساعت پیش

پتکوویچ که در طی ده سال اخیر هیچ دستیاری جز مانیکونه نداشته، نسبت به همکاری با او بسیار مشتاق است.

3 ساعت پیش

اوسمار ویرا سرمربی پرسپولیس یک استوری جدید منتشر کرد.

یک ربع پیش

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، معتقد است که تیمش باید درخشش این فصل را در لیگ قهرمانان ادامه دهد.

1 ساعت پیش

رافائل لیائو، ستاره پرتغالی میلان، می‌گوید استفانو پیولی از رفتارهایش ایراد می‌گیرد اما تایید کرد که حق با سرمربی است.

1 ساعت پیش

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، معتقد است که گل‌های زودهنگام تیمش توانسته است شرایط را به سود آنها تغییر دهد.

1 ساعت پیش

علی چینی، ستاره سابق استقلال، مدتی است که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند.

3 ساعت پیش

برتری شاگردان هرنان کرسپو در لیگ قهرمانان آسیا ممکن است به قیمت کاهش تعداد سهمیه ایران در فصل آینده باشگاهی قاره کهن تمام شود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...