راهبرد معاصر |
1 ماه پیش

حماس: هرگز امتیازی به آمریکا اشغالگران نخواهیم داد راهبرد معاصر

جنبش حماس با تعیین سقف زمانی برای پایان مذاکرات تاکید کرد که مقاومت هرگز امتیازی به اشغالگران و آمریکا نخواهد داد.

به گزارش راهبرد معاصر، منابعی در جنبش حماس تصریح کردند که این جنبش و دیگر گروههای مقاومت هرگز در برابر شروطی که دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تحمیل آن بر مقاومت در خلال روند مذاکرات غیر مستقیم تلاش می کنند، تسلیم نخواهند شد.

این منابع تاکید کردند که آغاز ماه رمضان، سقف زمانی است که گروههای مقاومت برای ادامه مذاکرات درباره آن توافق کرده اند و پس از آن به مسیری که نتانیاهو برای کاهش فشار بر ائتلاف خود و روحیه بخشیدن به آن ترسیم کرده، ادامه نخواهند داد.

به گفته این منابع، مقاومت اعلام می کند که ادامه مذاکرات غیر مستقیم به این بستگی دارد که احساس کند، این مذاکرات جدی است و مطالباتش را محقق می کند.

این منابع تاکید کردند که حماس و دیگر گروههای مقاومت هیچ جزئیات یا اطلاعاتی درباره اسیرانی که در اختیار دارند، بدون بهای بزرگی که دشمن باید در زمینه کاهش رنج مردم غزه و برقراری آتش بس کامل بپردازد، نخواهند داد./ تسنیم#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از برگزاری رویدادی به مناسبت روز جهانی مالکیت فکری با حضور ۵ نهاد «معاونت علمی»، «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «وزارت علوم»، «قوه قضائیه» و «جهاد دانشگاهی»، گفت: در این رویداد بر خلاف سایر همایش‌ها مسؤولان سخنران نیستند، بلکه به عنوان مدعو شنونده مسائل مطرح از سوی فعالان این عرصه خواهند بود.

1 ساعت پیش

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه بررسی نرخ تعرفه‌های خدمات پرستاری ابلاغ شده بیانگر این است که ارزش این خدمات به میزان قابل توجهی رشد داشته است، گفت: به طور قطع، اجرای تعرفه‌های ترجیحی در مناطق محروم می‌تواند بر ماندگاری پرستاران در این مناطق و افزایش کیفیت خدمات پرستاری اثرگذار باشد.

نیم ساعت پیش

دختر ملی‌پوش ایران موفق شد سهمیه المپیک پاریس را در قایقرانی رویینگ یک نفره سنگین وزن زنان بگیرد.

نیم ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی با اشاره به کاربرد تسلیحات پیشرفته در جنگ‌های مدرن، از جمله به‌کارگیری پهپادهای کوچک برای نابودی تانک‌ها در جنگ اوکراین، آینده عملیات‌های زمینی را با توجه به نقش این جنگ‌افزار مهم در میدان بررسی کرد.

نیم ساعت پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که اسرائیل اقدامی خواهد داشت، اما اقدامی که برای دنیا نمایشی در برابر از بین رفتن اعتبار تاریخی خود داده باشند.

نیم ساعت پیش

حمله پهپادی مقاومت عراق به جولان اشغالی، فراخوان حماس برای اعتصاب عمومی در کرانه باختری و حمله به رفح  و شهادت 8 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار بامدادی فلسطین اشغالی است.

نیم ساعت پیش

دختر قایقران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک موفق به گرفتن سهمیه کانو یک‌نفره نشد.

1 ساعت پیش

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

1 ساعت پیش

بیشتر...