داوطلبان شرکت های سرمایه گذاری استانی به گوش باشند سنا

میثم فدایی

مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس در خصوص روند تایید صلاحیت اعضای هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی گفت: تایید صلاحیت به این شکل است که داوطلبان وارد سامانه ستان می‌شوند و پروفایل خود را تشکیل می‌دهند. همچنین باید در پروفایل خود، اطلاعاتی شامل مدارک تحصیلی، تجربی، بیمه، نظام وظیفه را وارد کنند.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از صدای بورس، میثم فدایی، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با بیان مطلب بالا، افزود: زمانی که پروفایل اولیه بعضی از داوطلب ها را بررسی می کنیم، متوجه می‌شویم که مواردی از مدارک آن‌ها نقص دارد و به آن ها اعلام نقص مدرک می‌کنیم. همچنین پس از آن که پروفایل خود را تکمیل کردند، دسترسی به شرکت سرمایه ‌گذاری استانی خود می‌دهند که می‌خواهند کاندید عضو هیات مدیره باشند و زمانی که به این شرکت ها دسترسی داده می شود، شرکت های استانی نیز دسترسی آن ها را تایید می‌کنند و نزد ما ارسال می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: ابتدا پروفایل افراد را بررسی می‌کنیم تا داده های آن کامل باشد. سپس مدارک تحصیلی آنها بررسی می‌شود. اگر مدارک تحصیلی داوطلبان بارگذاری و مطابق با دستورالعمل تایید صلاحیت حرفه ای مدیران باشد، نمره این مرحله محاسبه می‌شود. همچنین نمره دیگر مربوط به نمره تجربی است که اقدام به بررسی سوابق کاندید کرده و نمره آن را محاسبه می کنیم.  

فدایی افزود: پس از اتمام این مراحل؛ کاندیداها به سه گروه تقسیم می‌شوند. بعضی ها حداقل نمره تحصیلی و تجربی را کسب می‌کنند و به عنوان کاندید می‌توانند در مجمع باشند که چند روز قبل مجمع به آن ها اعلام می کنیم. برخی نیز ممکن است نمره کافی را کسب نکنند، این افراد باید دعوت به مصاحبه شوند. همچنین  برای این مصاحبه به افراد، شرکت های استانی و اداره امور استان های اقتصاد دارایی؛ نامه و پیامک ارسال ‌می شود و  از این افراد با توجه به شرایط کرونا، دعوت به مصاحبه می کنیم. لازم به ذکر است این مصاحبه ها نیز به صورت مجازی انجام خواهد شد و اگر در مصاحبه نمره کسب کردند؛ به عنوان داوطلب تایید شده هستند و اگر نمره کسب نکردند، رد خواهند شد. در خصوص پاسخگویی نیز شماره تماس ۰۲۱-۹۱۰۷۰۴۴۴ همه روزه پاسخگوی افراد است.

مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس در خصوص ابهامات موجود عنوان کرد: در این مورد پیامک ها متفاوت نبوده و در سه بخش این پیامک ها ارسال شده است.

*در زمان ارسال فرآیند به سازمان بورس برای داوطلب، پیامک ارسال می شود؛ مبنی بر اینکه درخواست تایید صلاحیت شما با کد رهگیری ... در تاریخ ... به سازمان ارسال شده است.

* در همان زمان به متقاضی پیامک دوم ارسال‌ می شود؛ مبنی بر این که متقاضی محترم عضویت در هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری استانی(سهام عدالت)؛ ضروری است، جهت بررسی صلاحیت عمومی به حراست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مربوطه مراجعه فرمایید.

*در زمان اعلام نقص توسط سازمان به داوطلب پیام داده می شود؛ مبنی بر این که جناب آقای/ سرکار خانم...  درخواست تایید صلاحیت حرفه‌ای شما با کد رهگیری... ی. در تاریخ... خ. در سامانه ستان بررسی شده و درخواست دارای نواقص است؛ لطفا جهت تکمیل اطلاعات به کارتابل خود مراجعه و  نسبت به اصلاح و تکمیل پروفایل خود اقدام کنید.


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گروه استان‌ها- سال‌هاست بیماران خاص لرستان علاوه بر درد بیماری مجبوراند رنج کمبود دارو را در نبود داروخانه تخصصی هلال احمر برای ارائه داروهای تک‌ نسخه‌‌ای ویژه بیماران خاص را تحمل و با مشقت زیاد داروی خود را از استان‌های دیگر تهیه کنند.

نیم ساعت پیش

رئیس هیئت والیبال ورامین گفت: متاسفانه باشگاه‌های پولدار، کمر والیبال ایران می‌شکنند و کسی هم نمی‌خواهد حرفی بزند.

نیم ساعت پیش

مردم ولایتمدار سیستان وبلوچستان گفتند: فریاد آزادی قدس در جهان مجازی قوت قلبی برای مبارزان مقاوم فلسطینی است.

نیم ساعت پیش

معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان می‌گوید: سال گذشته پرداخت متناسب با اعتبار مصوب وام ازدواج در لرستان ۸۲ درصد بوده است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل بهزیستی لرستان از واکسینه شدن ۸۰ سالمند در استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

از آنجا که صنایع دستی بیشتر به ­عنوان هدیه خریداری می شوند نیازمند بسته­ بندی ­هایی در خور ارزش هستند، اگر فعالان این عرصه به فکر بسته بندی نباشند، هیچ­ گاه نمی توانند این صنعت را جهانی کنند و به فکر صادرات آن باشند، زیرا در صادرات یکی از عوامل موفقیت فروش بسته ­بندی با کیفیت است.

نیم ساعت پیش

منابع خبری از شلیک راکت از غزه به سمت اراضی اشغالی فلسطین خبر دادند.

نیم ساعت پیش

حسین فروغی، مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از توزیع یکصد بسته‌معیشتی در منطقه عشایری چاه روستای "ذوالفقار" زاهدان خبر داد.

نیم ساعت پیش

تعداد شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۱۰۹ تن از جمله ۲۸ کودک و ۱۵ زن افزایش یافت.

نیم ساعت پیش

کارشناس مسکن با بیان "بخش مسکن به حالت نیمه‌کما رفته است" گفت: به دلیل کنترل بازار ارز توسط دولت و وضع بد بورس، سرمایه‌گذاران به بازار مسکن کوچ کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

یادواره شهید مدافع حرم حسن قاسمی‌دانا در مشهد مقدس با حضور خانواده محترم شهدا، مسئولان لشکری و کشوری، مسئولان استان و جمعی از همرزمان برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

مطالعه اخیر محققان "انستیتو پاستور" نشان داده است که واکسیناسیون دوگانه موش‌ها در برابر یک جفت مولکول سیگنالینگ ایمنی، آنها را حداقل ۱۱ هفته در برابر آسم آلرژیک محافظت می‌کند.

نیم ساعت پیش

ارتش رژیم صهیونیستی آمار تلفات این رژیم در پی حملات موشکی مقاومت فلسطین از نوار غزه را اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

علی نجفی زاده روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان، در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون ...

نیم ساعت پیش

مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی با سران بارسلونا برای پیوستن به این تیم به توافق اولیه رسید.

نیم ساعت پیش

بیشتر...