سهمیه آرد نانوایی های متخلف کم می شود all tv logo

سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف کم می‌شود
یزدیزد

روح‌الله ردائی فرماندار اشکذر به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان در بازدیدی سرزده، از نزدیکوضعیت نانوایی‌هایسطح شهر مجومرد، چگونگی پخت نان، ساعات پخت، رعایت بهداشت و کیفیت آرد و نان آن‌ها را بررسی کرد.

او بر لزوم نظارت مستمر بر نحوه عرضه و پخت نان و بهداشت نانوایی‌ها تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های نظارتی باید برای رضایتمندی بیشتر مردم، بصورت مداوم و روزانه بر چگونگی ارائه خدمات نانوایی‌ها نظارت جدی داشته باشند.

فرماندار اشکذر با اشاره به اهمیت دسترسی مردم به نان با کیفیت و تامین نیاز مردم، افزود:سهمیه آرد یارانه‌اینانوایانی که تخلفات تعطیلی غیر مجاز، فروش غیر متعارف و تعداد زیاد نان یا خارج از شبکه توزیع، کنار گذاشتن نان در ساعت پخت و عدم عرضه به مردم را داشته باشند، کسر و به سهمیه آرد یارانه‌ای نانوایی‌های قانونمند افزوده می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانیزدیزد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر آبفای کرمان، گفت: 90 درصد مشکلات کم‌آبی و افت فشار امسال شهر کرمان به دلیل نصب مستقیم پمپ آب بر روی شبکه بوده که با قطع پمپ غیرمجاز مشکلات حل شده است.

2 دقیقه پیش

به عقیده رایزن فرهنگی ایران در هند برخی از محصولات فرهنگی‌مان مانند یک تعداد از سریال‌های تاریخی یا کتاب‌ها از استقبال خوبی در بین مردم دیگر کشورها برخوردارند، اما همچنان نتوانسته‌ایم جایگاه ثابت و دائمی در صادرات محصولات فرهنگی داشته باشیم.

4 دقیقه پیش

عضو پژوهشگاه مطالعات وزارت آموزش‌ و پرورش با اشاره به اشتباه آموزش‌ و پرورش در امتحانات هماهنگ پایه ششم و نهم گفت: آزمون‌های هماهنگ ملی باید در پایه پنجم و هشتم برگزار شود و هدف آن رتبه‌بندی دانش‌آموزان و مدارس نباشد.

3 دقیقه پیش

آمارهای دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشان می‌دهد که در اردیبهشت سال جاری 574 سانس کنسرت روی صحنه رفته است.

3 دقیقه پیش

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس قراردادش را با این تیم فسخ کرد.

4 دقیقه پیش

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دو ماهه ابتدایی 1403 موفق به کسب درآمد 90 هزار و 218 میلیارد و 304 میلیون ریالی شد.

4 دقیقه پیش

مدیریت فرودگاه الحدیده یمن از بیش از 30 حمله هوایی ائتلاف آمریکایی ـ انگلیسی به این فرودگاه خبر داد و آن را در امتداد حملات و محاصره ائتلاف سعودی عنوان کرد.

3 دقیقه پیش

راه‌آهن رشت ـ کاسپین با حضور سرپرست رئیس‌جمهوری و دستیار ویژه رئیس‌جمهور روسیه و معاون نخست‌وزیر آذربایجان فردا پنجشنبه به بهره‌برداری می‌رسد.

2 دقیقه پیش

امروز چهارشنبه کنداکتور انتخاباتی تلویزیون با پخش میزگردهای تلویزیونی، «بدون تعارف» و مستندهای نامزدها پیش می‌رود.

2 دقیقه پیش

بیشتر...