سهمیه آرد نانوایی های متخلف کم می شود all tv logo

سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف کم می‌شود
یزدیزد

روح‌الله ردائی فرماندار اشکذر به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان در بازدیدی سرزده، از نزدیکوضعیت نانوایی‌هایسطح شهر مجومرد، چگونگی پخت نان، ساعات پخت، رعایت بهداشت و کیفیت آرد و نان آن‌ها را بررسی کرد.

او بر لزوم نظارت مستمر بر نحوه عرضه و پخت نان و بهداشت نانوایی‌ها تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های نظارتی باید برای رضایتمندی بیشتر مردم، بصورت مداوم و روزانه بر چگونگی ارائه خدمات نانوایی‌ها نظارت جدی داشته باشند.

فرماندار اشکذر با اشاره به اهمیت دسترسی مردم به نان با کیفیت و تامین نیاز مردم، افزود:سهمیه آرد یارانه‌اینانوایانی که تخلفات تعطیلی غیر مجاز، فروش غیر متعارف و تعداد زیاد نان یا خارج از شبکه توزیع، کنار گذاشتن نان در ساعت پخت و عدم عرضه به مردم را داشته باشند، کسر و به سهمیه آرد یارانه‌ای نانوایی‌های قانونمند افزوده می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانیزدیزد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

یک ربع پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

کارگردان پویانمایی «مادر کونیکو یامامورا» گفت: حدود ۱۰ قسمت از داستان زندگی خانم کونیکو یامامورا، تنها مادر شهید ژاپنی در مرکز پویانمایی صبا نوشته شده است.

یک ربع پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به شادی نیاز داریم.

یک ربع پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

یک ربع پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

نیم ساعت پیش

افزایش مداوم چاقی در سرتاسر جهان بر نیاز به جایگزین‌های سالم‌تر قند تاکید می‌کند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...