ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

ساری: در مکانی فوق العاده عجیب کار می کنیم ورزش سه

کد خبر : 1866624 |05 بهمن 1401 ساعت 08:09 |9.5K بازدید |0دیدگاه

چند روز پیش با ما مثل بدترین تیم ایتالیا رفتار می‌شد

ساری: در مکانی فوق العاده عجیب کار می کنیم

مائوریتزیو ساری معتقد است که پیروزی 4-0 مقابل میلان، بهترین نمایش شاگردانش از زمان حضورش در لاتزیو بود.

ساری: در مکانی فوق العاده عجیب کار می کنیم

به گزارش "ورزش سه"،لاتزیوعلی رغم از دست دادن چیرو ایموبیله، نمایش بسیار خوبی مقابل میلان در هفته نوزدهم داشتند و موفق شد میلان، مدافع عنوان قهرمانی سری آ را با نتیجه 4-0 شکست دهد.مائوریتزیو ساریدر پایان این دیدار گفت: به محض اینکه داور سوت پایان را به صدا در آورد، به این فکر می کردم که هفته آینده بازی بسیار سختی مقابل فیورنتینا خواهیم داشت.

او در ادامه افزود:" ما در مکانی فوق‌العاده پرشور و در عین حال بسیار عجیب کار می کنیم. زیرا چند روز پیش با ما مانند بدترین تیم ایتالیا و امشب مثل بهترین تیم ایتالیا رفتار شد. حفظ تعادل بازیکنان در این شرایط، مهمترین جنبه کاری ماست."

ساویچ بعد از پیروزی پرگل امشب در یک گفت و گو اعلام کرد که اگر لاتزیو به همین منوال پیش برود، می تواند برای قهرمانی در سری آ امیدوار باشد. با این وجود اما سرمربی عقاب ها به دنبال این است تا شور و هیجان فعلی ایجاد شده در نزد شاگردانش را متعادل کند.

1794864

او در این رابطه گفت: "ما نمی توانیم چنین ایده هایی داشته باشیم فقط می توانیم رویاپردازی کنیم. همان طور که گفتم نکته مهم، تمرکز روی بازی بعدی است. ما باید به جای نگاه به دور دست ها، بازی به بازی پیش برویم و آدرنالینی که امشب داشتیم را حفظ کنیم."

سرمربی لاتزیو در رابطه با برنامه فشرده مسابقات تاکید کرد: "من به لیست فشرده بازی ها در طول فصل عادت دارم اما آن را دوست ندارم چرا که لذت ورزش را از بین می برد. من یک فصل در لیگ انگلیس 65 بازی را تجربه کردم، بنابراین فشردگی فعلی خیلی برایم سنگین نیست."

ساری با تمجید از شاگردان خود بابت کسب این نتیجه درخشان ادامه داد:" شاید این بهترین عملکرد تیم از زمانی بود که من اینجا هستم. بازیکنان به این درک رسیده اند که خود را برای تیم فدا کنند و صادقانه بگویم که مرا هم شگفت زده کرده اند. اگر بتوانیم روند احمقانه از دست دادن امتیاز مقابل حریفان ضعیف تر را حذف کنیم، می توانیم شرایط بهتری داشته باشم."

1794865

او در مورد صعود تیمش به رده سوم و بالا رفتن شانس کسب سهمیه چمپیونزلیگ گفت:" هرگز پنهان نشدیم و همیشه ایستادیم. باید حداکثر توانایی خود را به کار بگیریم و ببینیم چه می شود. من قبلا هم گفته ام که دیگر تیم های مدعی لیگ از ما مجهزتر هستند اما هنوز یک نیم فصل دیگر باقی است و با همه بازی خواهیم کرد. این پیروزی بیش از همه خودمان را خوشحال کرد چرا که فصل گذشته طی سه بازی مقابل میلان شکست خوردیم. بنابراین پیروزی مقابل میلان، نشانه رشد لاتزیو بود."

لاتزیولاتزیو
مائوریتزیو ساریمائوریتزیو ساری
سری آ ایتالیاسری آ ایتالیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لاتزیولاتزیو

مشاهده برنامه و نتایج لاتزیو، بازی بعدی لاتزیو و ویدئو خلاصه بازی های لاتزیو



#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...