شما نیوز |
1 ماه پیش

جواد نکونام یک دستیار ویژه دارد دستیار مجیدی به کمک جواد آمد عکس twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

جواد نکونام یک دستیار ویژه دارد| دستیار مجیدی به کمک جواد آمد(عکس)
آنچه دیگران می خوانند:
  • (ویدئو) مادر مهدی طارمی پای صندوق رأی دست به افشاگری زد

  • عکس خانواده مجید بنی فاطمه داور حسینه معلی | کسی باورش نمی شد این دختر توپلی دختر مجید بنی فاطمه باشه

  • بازیکن جدید در راه پرسپولیس غوغا کرد

  • لحظه به لحظه با نتایج انتخابات مجلس و مجلس خبرگان | قالی باف در راس قرار گرفت

  • عکس خانواده مجید بنی فاطمه داور حسینه معلی | کسی باورش نمی شد این دختر توپلی دختر مجید بنی فاطمه باشه

    عکس خانواده مجید بنی فاطمه داور حسینه معلی | کسی باورش نمی شد این دختر توپلی دختر مجید بنی فاطمه باشه

به گزارششمانیوز، حضور نکونام دراستقلالبا حاشیه های زیادی همراه بوده است که از مهمترین آنها می توان به درگیری اش با خطیر مدیرعاملاستقلالاشاره کرد. در زمان حضور مجیدی دراستقلالبود که یک هوادار با شرایط خاص در تمرینات آبی پوشان حضور یافت و با استقبال گرم فرهاد مواجه شد. هواداری به نام شهاب که رفته رفته به عضو ثابت تمرینات تیم مجیدی تبدیل شد.

سرمربی وقت آبی‌ها حتی در تمرینات تیم انجام کارهای تاکتیکی را به شهاب واگذار کرد تا او در نقش دستیار مجیدی ظاهر شود و فرهاد حتی او را با خود به نشست خبری نیز برد و این هوادار در جشن قهرمانی تیم محبوبش شرکت کرد. مرتضوی در دوره ساپینتو نیز در تمرینات تیم شرکت کرد و با حضور نکونام در این تیم نیز مورد استقبال سرمربی جوان استقلال قرار گرفت.

شهاب مرتضوی روز گذشته نیز مهمان تمرین استقلال بود و مورد استقبال نکونام قرار گرفت. سرمربی آبی‌ها در حین برگزاری تمرین تیمش نیز با این هوادار به صحبت پرداخت و در تصاویر این دو نفر اینگونه به نظر می‌رسد که شهاب در نقش دستیار جدید نکونام در حال انتقال نکات تاکتیکی است.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل نیروگاه ری از انجام 6 مورد تعمیرات اساسی، 4 بازدید مسیر داغ توربین و 11 بازدید محفظه احتراق در 6 ماه دوم سال گذشته خبر داد و گفت: تمام بازدیدها و تعمیرات واحدهای این نیروگاه توسط کارشناسان و متخصصان توانمند و جهادگر نیروگاه ری انجام شد.

یک ربع پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

یک ربع پیش

بررسی تحولات بلندمدت نرخ رشد نقدینگی در اقتصاد ایران نشان می‌دهد، این نرخ در پایان اسفندماه 1402 نسبت به متوسط 20 ساله، 25 ساله و حتی 62 ساله این شاخص میزان کمتری را نشان می‌دهد.

یک ربع پیش

دادستان شهرستان بهارستان از بازداشت شهردار منتخب شورای شهر نسیم شهر به اتهام پرداخت رشوه و یکی از اعضای شورای این شهر خبر داد.

یک ربع پیش

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: روزانه 700 تن زباله و پسماند شهری در قم تولید می‌شود.

یک ربع پیش

استاندار البرز گفت: با توجه به معین بودن استان البرز در سرمایه‌گذاری سواحل مکران، ‌با برنامه‌ریزی دقیق در طرح سواحل جنوبی مکران حضور خواهیم یافت.

یک ربع پیش

کنسرت جدید حسن ریوندی با عنوان نامگذاری میوه ها، باعث خنده حاضران در سالن همایش شد و از دیدن اجرای شاداب این هنرمند لذت بردند.

یک ربع پیش

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران از آمادگی نهاد وکالت برای همکاری با دولت در دو محور آموزشی و پژوهشی خبر داد و گفت: کانون‌های وکلای دادگستری همچنین این آمادگی را دارند که در صورت تمایل رئیس جمهور، دولت را در بحث تدوین قوانین و مقررات و نیز دفاع از کشور در مجامع بین‌المللی همراهی کند.

یک ربع پیش

نخستین صادرات ریلی افغانستان شامل 1100 تُن سنگ معدنی از طریق خطوط ریلی ایران به ترکیه فرستاده شد.

یک ربع پیش

بیشتر...