ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

مراکش ۱۰ اسپانیا، کار سخت لاروخا در اجوکیشن سیتی ورزش سه

کد خبر : 1857484 |14 آذر 1401 ساعت 14:10 |16.5K بازدید |3دیدگاه

امید دنیای عرب به شیرهای اطلس

مراکش 10-1 اسپانیا، کار سخت لاروخا در اجوکیشن‌سیتی

تیم ملی مراکش در بازی فردا برابر اسپانیا در ورزشگاه اجوکیشن سیتی، از حمایت هزاران هوادار برخوردار خواهد بود و از این حیث بر اسپانیا برتری چشمگیری دارد.

مراکش 10-1 اسپانیا، کار سخت لاروخا در اجوکیشن‌سیتی

به گزارش "ورزش سه"،تیم ملی مراکشبا اول شدن در گروه خود به یک هشتم نهایی جام جهانی صعود کرد و فردا باید برابر اسپانیا قرار بگیرد. بدون شک درون زمین، اسپانیا به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی شانس بیشتری برای پیروزی دارد ولی روی سکوها مراکشلاروخارا گلباران می کند.

طبق گزارش منتشر شده در آاس، مراکش که پس از حذف قطر، تونس و عربستان، تنها تیم عربی باقیمانده در جام جهانی است، حمایت هواداران کشور میزبان را در بازی فردا با خود دارد. در بازی فردا پیش‌بینی می شود 25 هزار مراکشی در ورزشگاه باشند و قطری های حاضر در ورزشگاه نیز از مراکش حمایت خواهند کرد. انتظار نمی رود در ورزشگاه 45 هزار نفری اجوکیشن سیتی، بیش از 6 هزار هوادار اسپانیایی حاضر باشند. این در حالی است که در بازی های دور گروهی تعداد اسپانیایی های حاضر در ورزشگاه از 3 هزار نفر فراتر نرفت.

خبرنگار اعزامی آاس می گوید که در قطر نسبت هواداران مراکش و اسپانیا 10 به یک است و تقریبا همه دوست دارند مراکش تیم صعود کننده به یک چهارم نهایی باشد که اتفاقی تاریخی خواهد بود.

تیم ملی اسپانیا
جام جهانی 2022 قطر
تیم ملی مراکش
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی اسپانیاتیم ملی اسپانیا

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی اسپانیا، بازی بعدی تیم ملی اسپانیا و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی اسپانیا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...