ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

شب جهنمی شیاطین سرخ در استانبول ورزش سه

در انتظار یک نمایش طوفانی

شب جهنمی شیاطین سرخ در استانبول

امشب هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان تمام خواهد شد و از بین این بازی‌ها، جدال گالاتاسرای-یونایتد و رئال-ناپولی جذاب‌تر هستند. یونایتد باید از جهنم استانبول سه امتیاز را به خانه ببرد.

شب جهنمی شیاطین سرخ در استانبول

به گزارش "ورزش سه"، خیلی از طرفداران فوتبال اروپا، به شیوه قرعه‌کشی و سیدبندی لیگ قهرمانان اعتراض دارند و معتقدند که میزان برخورد تیم‌های درجه یک در دور گروهی جام، بسیار کم است.

در هیچ‌کدام از نبردهای امشب نیز غول‌های درجه یک فوتبال اروپا با هم روبه‌رو نمی‌شوند اما بازی یونایتد وگالاتاسرایبرای صعود از گروه و دیدار رئال‌مادرید وناپولیبا توجه به ستاره‌های 2تیم، نبردهایی برای تسخیر قاره اروپا هستند؛ 2مسابقه حساس از 8جدالی که امشب در سراسر قاره برگزار می‌شود تا تصویر نهایی گروه‌ها را کمی ‌واضح‌‌‌تر کند.

1960165

شیاطین در قلعه وحشت!

4بازی و فقط 3امتیاز؛ این نشانه‌ای از عملکرد فاجعه‌بار یونایتد در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان است؛ تیمی که با این عملکرد برای صعود از گروهش فقط به یک معجزه بزرگ نیاز دارد. معجزه نیز زمانی اتفاق می‌افتد که آن‌ها امشب گالاتاسرای را شکست بدهند و در بازی آخر روبه‌روی بایرن، برنده باشند. همه‌‌چیز برای تیم تن‌هاخ به نتیجه نبرد امشب بستگی دارد؛ تیمی که در آستانه یک تقویم بسیار سخت و فشرده، توانسته اورتون را شکست بدهد و با یک قیچی برگردان استثنایی از گارناچو، سرها را به طرف خودش برگرداند. با وجود این، بازی در استانبول برای هیچ تیمی ساده به‌نظر نمی‌رسد. گالا هم ستاره‌های پرشماری را در اختیار دارد و هم تماشاگران جوی مرگبار در استادیوم می‌سازند. این تیم بازی رفت را در اولدترافورد برده و تئاتر رؤیاها را برایمنچستریونایتدبه تئاتر کابوس‌ها تبدیل کرده است. گالا که در 5برخورد اول با یونایتد هرگز برنده نشده بود، امشب می‌تواند برای سومین‌بار متوالی این حریف را شکست بدهد. منچستر تا امروز 3بار برای روبه‌رو شدن با این حریف به ترکیه سفر کرده و در 270دقیقه بازی در این استادیوم، حتی یک گل هم به ثمر نرسانده است. اگر آن‌ها باز هم موفق به زدن گل نشوند، در یک‌قدمی حذف از اروپا قرار خواهند گرفت. تیم تن‌هاخ اگر امشب شکست بخورد، قطعا از لیگ قهرمانان کنار می‌رود و بعید است که با تساوی نیز شانس زیادی برای ماندن در این جام داشته باشد. بازی دیگر این گروه بین بایرن 12 امتیازی و کپنهاگن برگزار می‌شود. تیم توخل به‌دنبال ادامه روند صددرصد پیروزی در لیگ قهرمانان است و هری کین نیز قصد دارد به گلزنی در این تورنمنت ادامه بدهد. از سال1998 به بعد، بایرن در خانه به مصاف تیمی از دانمارک نرفته و این اتفاق بعد از مدت‌های طولانی امشب رخ خواهد داد.

1951574

میکل و شخصیت اروپایی

آرتتا به مرور زمان ازآرسنالتیمی در قواره‌های کورس قهرمانی لیگ برتر ساخته اما شخصیت اروپایی توپچی‌ها هنوز شکل نگرفته است. آن‌ها در یورولیگ هم موفق نبوده‌اند و حالا می‌خواهند در لیگ قهرمانان، درخشش قابل‌توجهی داشته باشند. آرسنال امشب مقابل حریفی قرار می‌گیرد که در دور رفت در مقابل آن شکست خورده بود. باخت عجیب به لانس، یکی از باورنکردنی‌ترین لحظات این فصل آرسنال را ساخت و حالا این تیم به هر قیمتی به‌دنبال انتقام‌گرفتن از حریف فرانسوی است. آرسنال بازی امشب را در حالی شروع می‌کند که این روزها بالاتر از سیتی در صدر جدوللیگ برتر انگلیسحضور دارد. این چهارمین برخورد تاریخ آرسنال با لانس به شمار می‌رود و جالب اینجاست که آرسنال هرگز نتوانسته این حریف را شکست بدهد. آرسنال این فصل 9گلش در لیگ قهرمانان را در جریان بازی زده و از این حیث سومین تیم برتر جام به شمار می‌رود. بازی دیگر این گروه بین آیندهوون و سویا برگزار می‌شود؛ 2تیمی که در یک نبرد بسیار نزدیک با لانس، به‌دنبال تصاحب سکوی دوم این گروه هستند. همه تیم‌های این گروه هنوز شانس رسیدن به دور بعدی این رقابت‌ها را دارند.

1926645

نگران صعود نیستند!

از قبل هم انتظار می‌رفت وقتی زمان برگزاری دیدار برگشت رئال‌مادرید و ناپولی از راه برسد، 2تیم صعودشان را به دور بعد لیگ قهرمانان قطعی کرده باشند.رئالبا 4برد متوالی، از قبل به دور حذفی رسیده و ناپولی با 7امتیاز، در تعقیب این تیم دیده می‌شود. اگر آبی‌ها بتوانند در برنابئو به برتری دست پیدا کنند، جنگ صدرنشینی در این گروه از سر گرفته خواهد شد. اما رئال همین امشب با هر نتیجه دیگری سرگروهی‌اش را نیز قطعی خواهد کرد. بازی رفت 2تیم با برتری رئال‌مادرید در ایتالیا به پایان رسید. این همان مسابقه‌ای بود که تردیدهای زیادی در مورد پروژه رودی گارسیا در این باشگاه ایجاد کرد و انتقادهای بسیاری را علیه این مربی رقم زد. کهکشانی‌ها در 5تقابل با ناپولی، هرگز طعم شکست را نچشیده‌اند. این تیم ایتالیایی هر وقت که برای بازی با رئال به برنابئو سفر کرده، در نهایت بازنده بوده است. آمار سفیدها روبه‌روی رقبای ایتالیایی نیز حیرت‌انگیز به‌نظر می‌رسد. رئال‌مادرید در 16‌برخورد اخیر با ایتالیایی‌ها در لیگ قهرمانان، توانسته 15 برد به‌دست بیاورد و به کابوس بزرگ تیم‌های ایتالیایی در این جام تبدیل شود! براگا و یونیون برلین نیز بازی دیگر این گروه را برگزار می‌کنند. اگر این بازی مساوی شود، هر دو تیم از این تورنمنت کنار خواهند رفت.

1954895

بنفیکای تقلبی!

بنفیکافصل گذشته بهترین تیم فوتبال پرتغال و یکی از تیم‌های شگفتی‌ساز لیگ قهرمانان بود و به جمع 8 تیم برتر این تورنمنت هم رسید ولی حالا همین تیم در هر 4 مسابقه‌اش در لیگ قهرمانان شکست خورده و حتی برای رسیدن به لیگ اروپا کار بسیار دشواری در پیش دارد. آن‌ها امشب میزبان یکی از 2 تیم صعودکننده از این گروه یعنیاینترهستند. تیم اینزاگی که این هفته یک نبرد سخت و پرفشار با یوونتوس داشت و به تساوی با این تیم رسید، در این گروه رقابت نزدیکی با سوسیه‌داد برای صدرنشینی دارد. هر دو تیم نیز تا این لحظه 10 امتیازی هستند. اینتر در پرتغال آمار چندان درخشانی ندارد و در 11 بازی آخرش در این کشور، فقط 2بار برنده بوده است. تیم پرتغالی از سال2017 به بعد دیگر هرگز در 5 بازی پیاپی لیگ قهرمانان شکست نخورده و قصد دارد از این اتفاق تلخ دوری کند. سوسیه‌داد و سالزبورگ، برگزارکننده دیدار دیگر این گروه هستند. از 7 گل سوسیه‌داد در این فصل لیگ قهرمانان 6 گل در 30 دقیقه اول بازی‌ها به ثمر رسیده‌ و شروع این تیم در دقایق ابتدایی، همواره شروع خوبی بوده است.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با رفع موانع و مشکلات، جلال الدین ماشاریپوف در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

مصدومیت آلیسون بکر، دروازه‌بان لیورپول از چیزی که در ابتدا به نظر می‌رسید شدیدتر است و او احتمالا بیش از یک ماه دیگر هم از میادین غایب خواهد بود.

نیم ساعت پیش

هوادار تهران خیلی زود توانست گل شمس‌آذر قزوین را جبران کند.

نیم ساعت پیش

علیرضا فغانی در ورزشگاه دستگردی برای تماشای دیدار هوادار و شمس آذر حضور پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

ترکیب نفت آبادان برای دیدار با فولاد خوزستان مشخص شد.

نیم ساعت پیش

ده‌ها هوادار فاینورد با وجود ممنوعیت حضور هواداران هلند در مسابقات فوتبال در کشور ایتالیا، چند ساعت مانده به بازی عصر امروز تیمشان مقابل آ اس رم خود را به پایتخت ایتالیا رساندند.

نیم ساعت پیش

شمس‌آذر قزوین موفق شد در دقیقه ۱۲ بازی هوادار به گل برسد.

نیم ساعت پیش

در فصل جاری هیچ‌یک از چهار خرید تابستانی سیتی نتوانسته‌اند خود را به پپ گواردیولا ثابت کنند.

نیم ساعت پیش

سفیر ایران در عربستان در هتل محل اقامت سپاهان حاضر شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...