فوتبالی |
6 ماه پیش

ذوالفقارنسب: پرسپولیس در حال رایزنی است تا در آسیا حضور پیدا کند حق حقوق بازیکنان باید به موقع پرداخت شود فوتبالی

ذوالفقارنسب: پرسپولیس در حال رایزنی است تا در آسیا حضور پیدا کند/ حق و حقوق بازیکنان باید به موقع پرداخت شود

ذوالفقارنسب: پرسپولیس در حال رایزنی است تا در آسیا حضور پیدا کند/ حق و حقوق بازیکنان باید به موقع پرداخت شود

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس هیئت مدیرهباشگاه پرسپولیسگفت: این باشگاه در حال لایزنی است تا برائت بگیرد و بتواند در مسابقات حضور پیدا کند.

به گزارش فوتبالی، بیژن ذوالفقارنسب در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که دختران جوان کشورمان برای اولین بار در مسابقات مهمی شرکت می‌کنند، من به دفعات تمرینات و اردوهای آنها را چه در تهران و چه در شهرستان‌ها دیدم، بازیکنان این تیم بسیار باهوش، با ذکاوت و تحصیلکرده هستند و تحت نظر یک مربی بسیار خوب کار می‌کنند و اگر اشتباه نکنم پدر سرمربی تیم هم فوتبالیست بوده است. این موضوع موید این است که برای این تیم زحمت کشیده‌اند و مانند یک خانواده با کاستی و مشکلات زندگی می‌کنند. بسیار خوشبین هستم که نتایج خوبی بگیرند. جا دارد از عزیزی خادم تشکر کنیم که چنین مراسم خوبی را برگزار کرده است. ان‌شاءالله که با دست پر به کشور برگردند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره حل مشکلات این باشگاه، خاطرنشان کرد:  به اعتقاد من  مشکل همیشه دو صفحه دارد، یک صفحه خیلی قشنگ و خوش ترکیب،  یک صفحه‌هایی هم دارد که مکدر است و کامل نیست. هنر مدیران در این است که هر دو صفحه را یکرنگ کنند. رضایت منطقی بین بازیکنان به وجود بیاورند. امکانات ورزشی مناسب را در اختیارشان بگذارند.  باید حق و حقوق بازیکنان به موقع پرداخت شود و تعهدات لازم به هر شکل ممکن ایجاد شود تا فوتبالیست‌ها بتوانند با دلگرمی و عزم بیشتری در اختیار تیم‌شان باشند تا نتایج بهتری بگیرند، آن طور که من در جریان هستم، شدیدا در صدد هستند این کار صورت بگیرد و بودجه لازم جذب شود. در مورد مشکلات بین‌المللی و مسئله حذف باشگاه‌ها، پرسپولیس در حال رایزنی است تا حکم برائت را بگیرد تا بتواند در مسابقات حضور پیدا کند.


6641#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مروری بر اخبار کوتاه ورزش ایران و جهان در تاریخ 19 مرداد 1401          

14 ساعت پیش

بررسی وضعیت نامزد های انتخاباتی فدراسیون فوتبال در بخش خبری ساعت 19 شبکه سوم سیما

14 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- برای ششمین بار از دوران کرونا دو تیم استقلال و سپاهان بدون حضور هواداران خود به میدان می روند.به گزارش فوتبالی، استارت رقابت های فصل بیست و دوم لیگ برتر از جمعه زده خواهد شد و در مهمترین و حساس ترین دیدار استقلال در ورزشگاه آزادی,ریکاردو ساپینتو,سپاهان,استقلال

12 ساعت پیش

کلیپ ویژه استقلال به بهانه شروع مجدد رقابت های لیگ برتر و آمادگی برای شرکت در مسابقات

14 ساعت پیش

,رئال مادرید,لالیگا,لیگ قهرمانان اروپا,سوپرجام اروپا,طرح

8 ساعت پیش

آیتم های برنامه ورزشیا شبکه نسیم سیما را در خبرگزاری فوتبالی مشاهده کنید

4 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید در فینال سوپرکاپ اروپا با نتیجه 2 بر 0 اینتراخت فرانکفورت را شکست داد و بدین ترتیب قهرمان این دوره از بازی سوپرجام اروپا لقب گرفت و جام را بالای سر برد.به گزارش فوتبالی، این جام یک جام ویژه برای کریم بنزما بود. ستاره,رئال مادرید,کریم بنزما,سوپرجام اروپا,عکس

7 ساعت پیش

آیتم های برنامه ورزشیا شبکه نسیم سیما را در خبرگزاری فوتبالی مشاهده کنید

4 ساعت پیش

,بارسلونا,اینفوگرافی,لالیگا

12 ساعت پیش

بیشتر...