ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

تبعات اتهام تجاوز برای اشرف حکیمی: تقاضای طلاق ورزش سه

کد خبر : 1873337 |10 اسفند 1401 ساعت 21:12 |67.4K بازدید |8دیدگاه

تبعات اتهام تجاوز برای اشرف حکیمی: تقاضای طلاق

رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند همسر اشرف حکیمی، ستاره مراکشی پاری‌سن‌ژرمن، بعد از متهم شدن او به تعارض و تجاوز جنسی، روند قانونی طلاق از حکیمی را آغاز کرده است.

تبعات اتهام تجاوز برای اشرف حکیمی: تقاضای طلاق

به گزارش "ورزش سه"، درحالی‌کهاشرف حکیمی، ستاره مراکشی پاری‌سن‌ژرمن، اخیرا به تجاوز جنسی به زنی 24ساله متهم شده است، رسانه‌ها در اسپانیا خبر دادند هبه عبوک، همسر او، خواهان جدایی از حکیمی است و روند قانونی درخواست طلاق را آغاز کرده است.

اما برخی دیگر از رسانه‌ها می‌گویند روند قانونی درخواست جدایی همسر اشرف حکیمی از او ربطی به اتهامات اخیر این ستاره مراکشی ندارد و این زوج چند هفته‌ای است که تصمیم گرفته‌اند به دلیل ناسازگاری از هم جدا بشوند.

1806926

حکیمی با اینکه با اتهاماتی جدی مواجه شده در مراسم بهترین‌های فیفا در پاریس شرکت کرد و آرامش او مورد توجه قرار گرفت. البته حکیمی بر خلاف مراسم مشابه در پاریس همسر و برادرش را در کنار خود نداشت.

زنی که علیه اشرف حکیمی به دادگاه شکایت کرده و مدعی تعرض او به خودش شده است می‌گوید این واقعه روز 25 فوریه در خانه فوتبالیست مراکشی رخ داده. در آن زمان همسر حکیمی و فرزندانش در سفر بوده‌اند.

فنی کالین، وکیل اشرف حکیمی، اظهارات شاکی این فوتبالیست مراکشی را رد کرد و گفت حکیمی از این ماجرا نگران نیست و اطمینان دارد عدالت درباره او جاری خواهد شد. لوپاریزین خبر داد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم به حکیمی اعلام کرده از او در این پرونده حمایت خواهد کرد. پی‌اس‌جی در بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد: "باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از بازیکنش حمایت می‌کند، چرا که او همه اتهامات را قویا تکذیب کرده است. ما به عدالت اعتماد داریم".

پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن
کیلیان امباپهکیلیان امباپه
اشرف حکیمیاشرف حکیمی
لیگ یک فرانسهلیگ یک فرانسه
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن

مشاهده برنامه و نتایج پاری سن ژرمن، بازی بعدی پاری سن ژرمن و ویدئو خلاصه بازی های پاری سن ژرمن#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...