اقتصاد آنلاین |
۱ هفته پیش

تست شخصیت شناسی شما آرام هستید یا اهل دعوا اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

  • اگر سگ دیدید
  • اگر خوک را مشاهده کردید
  • نـهنگ یا دلـفین دیدید؟
  • کسانی که گرگ دیدند بخوانند
  • اگر کوسه دیدید
  • آیا خرس دیدید؟ پس بخوانید

به گزارش اقتصاد آنلاین، اگر وقت خود را در اینترنت می گذرانید، احتمالا با تست های شخصیت شناسی زیادی برخورد کرده اید، شاید برخی­ ها بگویند این تست و پازل­ها وقت تلفی و بی نتیجه است.

اما در واقع هدف از این تست و پازل­ها واداشتن مردم به فکرست تا بتوانند خود را بهتر درک کنند.

توجه کنید که مهم این است با اولین نگاه چه حیوانی می بینید، پس اگر یک حیوان خاص دیدید نیاز نیست دنبال جانوران دیگر بگردید.

تست شخصیت شناسی: در تصویر زیر چه حیوانی می بینید؟ شما واقع بین هستید یا تیزبین؟

حیوان هایی که در عکس قابل مشاهده هستند : سگ،خوک،دلفین یا نهنگ، گرگ، کوسه و خرس

اگر سگ دیدید

شما فردی وفادار و صادق هستید که در صدافتتان حرفی نیست و اینکه دیگران شما را فردی متواضع، ساده دل، و واقع بین می بینند و اینکه شما زیاد اهل جر و بحث کردن نیستید و دوست دارید از بحث های بیهوده فاصله بگیرید.

اگر خوک را مشاهده کردید

شما فردی تیز و تاحدی شیطان و بازیگوش هستید که مردم خواهان همراهی با شما هستند چون علاوه بر اینها شوخ طبع و بامزه هم هستید و دوست ندارید در یک چارچوب خاص باشید و از محدودیت خوشتان نمی آید.

نـهنگ یا دلـفین دیدید؟

شما همانند ذات وجودی که دارید عاشق صلح و آرامش هستید و آن را به جنگ و بدبختی ترجیح می دهید و دوست دارید در جامعه ای آرام و با صلح زندگی کنید + از بودن در طبیعت و هوای‌ آزاد لذت می برید و رهبر هستید و دوست دارید دیگران را کنترل کنید که استعداد آن را هم دارید.

کسانی که گرگ دیدند بخوانند

بسیار تحسین برانگیز و دوست داشتنی هستید اما گاهی اوقات هم حجالتی که سکوت را ترجیح می دهید و اینکه کنجکاو هستید نسبت به بعضی مسائل و دوست دارید راجب آنها سر در بیاورید و در شرایط عادی خونسرد و آرام هستید که مردم کنار شما راحت هستند.

اگر کوسه دیدید

شما معتقد هستید که هر چه پیش آید خوش آید ! بنابرین زیاد سخت گیر نیستید و اگر در اطرافتان هر اتفاقی بیفتد که چه خوش باشد و بد برایتان فرقی نمی کند و در حقیقت هرجا که می روید دنبال شادی هستید و پرچم را مینشانید. مهارت بالایی دارید و از ریاکاری بیزارید و اینکه زندگی بدون عشق را نمی پذیرید.

آیا خرس دیدید؟ پس بخوانید

شما میتوانید فشار ها و سختی های زندگی را تحمل کنید و فردی مرموز هم هستید که صبور هم هستید و میخواهید هر موقعیتی همانطور شود که خودتان می خواهید اما از سوی دیگران دوست دارید خوشی هایتان را با دیگران تقسیم کنید و با دیگران خوشی کنید.

منبع:cafemaghz


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پیشکوست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید دیدار این تیم برابر سپاهان حساسیت خاص خودش را دارد.

8 ساعت پیش

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور گفت: نیمی از بازداشت‌شدگان ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر از زندان‌ها آزاد شده‌اند.

7 ساعت پیش

به نظر می‌رسد اگر کارلوس کیروش تصمیم بگیرد در جام جهانی با یک مهاجم بازی کند انتخاب اول او مهدی طارمی خواهد بود.

7 ساعت پیش

در هفته هشتم لیگ برتر، استقلال و پرسپولیس به ترتیب به مصاف فولاد و سپاهان می‌روند.

7 ساعت پیش

تهران- رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با استاندار آذربایجان غربی، بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم به منظور تامین سرپناه مناسب برای زلزله‌زدگان این استان پیش از آغاز فصل سرما تاکید کرد.

7 ساعت پیش

قیمت طلا امروز(پنجشنبه) ۶ اکتبر، با کاهش بازدهی خزانه‌داری افزایش یافت، اگرچه پس از آن که داده‌های قوی‌تر اقتصادی ایالات‌متحده، انتظارات فدرال رزرو برای حفظ روایت جنگ طلبانه خود را تقویت کرد، افزایش قیمت محدود شد.

7 ساعت پیش

وزیر کشور فراجا را یکی از ارکان مهم ثبات و امنیت پایدار کشور دانست و از تلاش‌های شبانه روزی، جهادی و انقلابی مدافعان جان برکف نیروی انتظامی قدردانی کرد.

7 ساعت پیش

معاون سیاسی وزارت امور خارجه با اشاره به افزایش تورم و تهدید امنیت انرژی در گستره اروپا، گفت: آثار جنگ در اروپا ثابت کرد تحریم تیغ دو لبه است که پیامدهای آن دامن تحریم کنندگان را هم می‌گیرد.

7 ساعت پیش

بیشتر...