ورزش سه‌ |
3 روز پیش

لیدز آماده عملیات ربودن هافبک مورد علاقه آرتتا ورزش سه

کد خبر : 1866742 |05 بهمن 1401 ساعت 18:16 |14K بازدید |4دیدگاه

لیدز آماده عملیات ربودن هافبک مورد علاقه آرتتا

درحالیکه میکل آرتتا به جذب وستون مک‌کنی از یوونتوس اصرار دارد اما لیدز هم مذاکره با باشگاه ایتالیایی را آغاز کرده و در صدد است هافبک آمریکایی را زودتر از آرسنال برباید.

لیدز آماده عملیات ربودن هافبک مورد علاقه آرتتا

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته مشخص شد کهمیکل آرتتابه مدیران باشگاهآرسنالاصرار کرده که وستون مک‌کنی، هافبک ملی‌پوش آمریکایییوونتوس، را هر چه سریعتر به خدمت بگیرند. سرمربیتوپچی‌هامعتقد است مک‌کنی می‌تواند توماس پارتی و گرانیت ژاکا را با رقابتی دشوار مواجه کند و کیفیت خط میانی تیمش را افزایش دهد.

1795017

اما امروز رسانه‌های انگلیسی خبر دادند باشگاه لیدز هم مک‌کنی را هدف گرفته است و قصد دارد کار آرسنالی‌ها را دشوار کند. حتی ادعا شده که این باشگاه تماس‌هایی درباره هافبک آمریکایی با یووه برقرار کرده است. لیدز همزمان با مک‌کنی هم برای رسیدن به توافق شخصی صحبت می‌کند.

وستون مک‌کنی در فصل جاری خود را به عنوان یکی از بازیکنان ثابت یوونتوس مطرح کرده است. او از 16 بازی یووه در سری آ در سیزده مسابقه از ابتدا به میدان رفته است. این هافبک آمریکایی در جام جهانی قطر هم یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم ملی آمریکا بود.

این هافبک آمریکایی در سال 2020 از شالکه به یوونتوس پیوست. او تا امروز برای بیانکونری 96 بازی انجام داده، 13 گل به ثمر رسانده و 5 پاس گل داده است.

یوونتوسیوونتوس
آرسنالآرسنال
تیم ملی آمریکاتیم ملی آمریکا
میکل آرتتامیکل آرتتا
نقل و انتقالات اروپا
جام جهانی 2022 قطر
لیدزلیدز
وستون مک کنیوستون مک کنی
جام جهانی جام جهانی
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

یوونتوسیوونتوس

مشاهده برنامه و نتایج یوونتوس، بازی بعدی یوونتوس و ویدئو خلاصه بازی های یوونتوس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...