ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

فوری، سرمربی تیم ملی آلمان انتخاب شد ورزش سه

استاد جوان می‌آید

فوری، سرمربی تیم ملی آلمان انتخاب شد

روزنامه اشپیگل آلمان خبر داد که جولین ناگلزمان ۳۶ ساله، استاد جوان تاکتیک، به عنوان سرمربی جدید آلمان انتخاب شده است.

فوری، سرمربی تیم ملی آلمان انتخاب شد

به گزارش "ورزش سه"، اشپیگل، نشریه معروف آلمانی اعلام کرد ناگلزمان جایگزین رودی فولر خواهد شد که به عنوان رئیستیم ملی آلماندر بازی فرانسه روی نیمکت این تیم نشسته بود. آلمان پیش از بازی مقابل فرلنسه به دلیل شکست چهار بر یک مقابل ژاپن مربی قبلی خود، هانسی فلیک را از کار اخراج کرده بود.

ناگلزمان درحالی بعد از برکناری عجیبش از بایرن مونیخ به تیم ملی آلمان خواهد آمد که اخراج فلیک هم کمی تعجب برانگیز بود چراکه در تاریخ فوتبال آلمان از سال ۱۹۲۶ اولین بار بود که یک سرمربی از سمت خود برکنار می‌شد. البته شوک جدایی فلیک نتیجه داد و آلمان با نتیجه دو بر یک فرانسه را شکست داد که این اولین پیروزی ژرمن‌ها مقابل حریف دیرینه پس از ۹ سال بود.

ناگلزمان از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ هدایت هوفنهایم را برعهده داشته و از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ هم در لایپزیش سرمربی بوده که در آن تیم به عنوان استاد جوان تاکتیک مورد توجه قرار گرفت و باعث شد که او به سمت سرمربیگری بایرن مونیخ، معتبرترین باشگاه آلمان پرواز کند. او که در آوریل ۲۰۲۱ هدایت مونیخ را برعهده گرفت در فصل پیش رو عملکرد خوبی نداشت و پس از آن در نیم فصل گذشته به دلیل اختلاف شدید با مدیریت بایرن از سمت خود اخراج شد. درحالی که او رکورد صد در صد پیروزی در لیگ قهرمانان را از خود به جای گذاشته بود‌.

قرارداد ناگلزمان با بایرن مونیخ در سال ۲۰۲۶ به پایان می‌رسد و با حضور او در تیم ملی آلمان بایرن از شر یک بدهی ترسناک به این سرمربی راحت خواهد شد.

در اولین بازی‌‌ها، این سرمربی جدید به مصاف امریکا و مکزیک خواهد رفت و سپس در پایان سال میلادی مقابل اتریش قرار خواهد گرفت‌.

1928111


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عارف محمدوند یکی از معدود پیشکسوتان پرسپولیس است که خارج از مرزهای ایران مربیگری می‌کند.

یک ربع پیش

رم به رهبری ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی خود، کار را بر روی قراردادهایی که در پنجره زمستانی منعقد خواهد کرد، آغاز کرده است.

1 ساعت پیش

کاپیتان باتجربه نساجی بعد از عمل گونه از حدود 10 روز دیگر به تمرینات تیمش اضافه خواهد شد.

1 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا درباره شرایط تیمش اظهار نظر کرده است.

یک ربع پیش

مهاجم فرانسوی سابق اتلتیکو مادرید و لیون لحظات بسیار خوبی را در الاتفاق استیون جرارد سپری می‌کند.

یک ربع پیش

عبدالله رشیدی، کهنه سرباز افسانه‌ای 60 ساله و تیرانداز کویتی، دو بار رکورد جهان را شکست.

1 ساعت پیش

لوئیز کاسترو، سرمربی النصر، باید ۲۶۰ میلیون تومان بابت عدم استفاده از کارت شناسایی‌اش پرداخت کند.

1 ساعت پیش

تیرانداز ان ایران در ششمین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو در تپانچه بادی زنان به فینال راه نیافتند اما پوریا نوروزیان در تفنگ سه وضعیت مردان به فینال راه یافت.

یک ربع پیش

فصل جدید لیگ بسکتبال آلمان از روز جمعه در مونیخ آغاز می‌شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...