اقتصاد آنلاین |
1 ماه پیش

لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود طراحان لباس چه گفتند اقتصاد آنلاین اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین، فرشته حسینی همسرش نوید محمدزاده را در هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن همراهی کرد. لباس شخصی دوزی شده او از برند معروف ایرانی بود که مسئولیت طراحی لباس عروس او را نیز به عهده داشت.

او اورالی با پارچه سراسر کار شده به تن داشت. شلوار فلر دمپای گشادتری نسبت به شلوار بوت کات داره و برای افرادی با اندام لاغر و قدبلند انتخاب مناسب تری است. از طرفی نوار پهنی که در قسمت کمر کار شده کمر را کمی پهن تر نشون داده است اما اگر نوار باریک تر بود اندام را کشیده تر نشان می داد.

لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود؟ / طراحان لباس چه گفتند؟

لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود؟ / طراحان لباس چه گفتند؟

بیس پارچه اورال پارچه مشکی رنگ است که روی آن پولک و منجق دوزی شده است. انتخاب رنگ مشکی در کنار چنین پارچه ای مناسب بود چرا که باعث ایجاد تعادل بصری شده است. اکسسوری سرهم کاملا هماهنگ با لباس بوده است. خالی بودن گردن هم کمی در این اوت فیت مناسب به نظر نمی رسید و بهتر بود مدل یقه با توربان و باندانا طور دیگری انتخاب می شد. از نمای دور این لباس شبیه لباس رزم یا لباس شناس اسلامی دیده می شود به دلیل براقیت پارچه و مدلش.

لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود؟ / طراحان لباس چه گفتند؟#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

​فرماندار خلخال از اهالی روستای اندبیل خواست تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.

5 ساعت پیش

بیمارستان آموزشی زنان و کودکان حضرت فاطمه زهرا(س) از مراکز پزشکی وابسته به اداره بهداشت منطقه الرصافه در بغداد امروز(دوشنبه) مورد نادری از تولد نوزادی با شش انگشت در هر دو دست و پا را به ثبت رسانید.

5 ساعت پیش

نامه نیوز نوشت:مصطفی درایتی معتقد است که دولت سیزدهم با ادامه رویه موجود موجب افزایش بدبینی‌ها خواهد شد زیرا به جای کارنامه و عملکرد خود بر تکرار وعده‌ها تمرکز دارد.

6 ساعت پیش

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال با انتشار عکسی خبر از تمدید قراردادش با آبی‌ها داد.

5 ساعت پیش

وضعیت اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان نامعلوم است، با وجود اعلام نظر منفی کمیسیون تطبیق مقررات مجلس، هنوز خبری از احتمال اصلاح این مصوبه در هیات دولت نیست.

6 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون از ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی در مورد اقدامات این سازمان در اجرای مواد و تکالیف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

5 ساعت پیش

مصرف روزانه خربزه در روزهای گرم تابستانی می‌تواند به رفع تشنگی و تامین بخشی از آب مورد نیاز بدن کمک کند.

5 ساعت پیش

در شرایطی که رژیم صهیونیستی خود را ناتوان از مقابله با نفوذ ایران در منطقه می‌بیند و قادر به جلوگیری از پیشرفت پروژه هسته‌ای‌ تهران نیست، تشکیل یک ائتلاف ضد ایرانی را ضروری‌تر از هر زمانی می‌داند.

5 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

5 ساعت پیش

بیشتر...