شهید بهشتی ظرفیت عظیم مدیریت جهانی داشت خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»به نقل از فارس، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به هفته قوه قضائیه، اظهار داشت: شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی معمار دستگاه قضایی و یکی از متفکرین بزرگ تاریخ شیعه و علمای برجسته مجاهد به روز و یکی از بزرگترین شخصیت‌های ایجاد کننده سازمان و تشکیلات و عناصر کادرساز است.

وی افزود: شهید بهشتی مظلوم زیست و به شهادت رسید بلکه یکی از جهات مظلومیت ایشان این است که شناخته نشد و هنوز هم شناخته نشده است. ایشان در دوران طلبگی و در قبل از انقلاب ما در ابعاد مختلف ما را راهنمایی و کمک‌های مالی و معنوی می‌کرد.

صدیقی تصریح کرد:‌ شهید بهشتی یک نیروی تحول آفرین بود و هیچ‌گاه روند ایستایی نداشت و طرح مدرسه حقانی از سوی شهید بهشتی بود. ایشان کار برای خدا می‌کرد و از ناملایمت‌ها هراسی نداشت و آزاده و موحد بود. ظرفیت عظیم مدیریت جهانی داشت نه مدیریت ایرانی داشت اما این نعمت را از ما گرفتند.

وی در ادامه عنوان کرد: قبل از ترور فیزیکی شخصیت شهید بهشتی را ترور و منزوی کردند اما همانگونه که مقام معظم رهبری در مورد سردار دلها شهید سلیمانی فرمودند اثر سردار سلیمانی و ترس دشمن از شهید سلیمانی انقلاب را بیمه کرد و گویا شعاع جدش حضرت اباعدالله حسین و خون هدایتگر و افشاگر نفاق و منافقین بود.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مادرشوهر و عروس چگونه باید با یکدیگر رفتار کنند اصول رفتار عروس خانم ها با مادرشوهر ها چگونه باید باشد تا موجب بروز اختلاف در بین ان ها نشود چه رفتارهایی در این زمینه باید در نظر بگیرند.

1 ساعت پیش

لیونل مسی در کشورش آرژانتین مثل یک اسطوره ستایش می‌شود. هوداران آلبی‌سلسته برای مسی، شعاری تهیه کرده‌اند که در این کشور هواداران زیادی دارد.

1 ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: فکر می‌کنیم بازگشت متقابل به برجام، در راستای منافع ایالات متحده و شرکایمان است. یک توافق بر روی میز، پیش روی ایران است و بستگی به ایران دارد که بخواهد آن را بپذیرد یا نه.

1 ساعت پیش

سرمربی زن ایرانی تیم فوتسال بانوان عراق سورپرایز شد.

2 ساعت پیش

هافبک وسط تیم استقلال فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت.

2 ساعت پیش

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد دبی در تیر ماه به شرح جدول زیر است؛ 8

1 ساعت پیش

رئیس مرکز پزشکی عالی فیفا در تهران (ایفمارک) به عنوان هماهنگ کننده پزشکی مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر انتخاب شد.

3 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به حضور مربی جدید دروازه‌بان‌ها در این تیم واکنش نشان داد.

2 ساعت پیش

وییس کامپوس، مدیر ورزشی جدید پاری‌سن ژرمن، به دنبال تغییر و تحول اساسی در فهرست بازیکنان این تیم است.

3 ساعت پیش

بیشتر...