خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

عملکرد دولت سیزدهم مورد تایید رهبر انقلاب است حل مشکلات اقتصادی نیاز به زمان دارد ایسنا

عملکرد دولت سیزدهم مورد تایید رهبر انقلاب است/ حل مشکلات اقتصادی نیاز به زمان دارد

فعال حوزه دانشجویی گفت: رهبر انقلاب در جلسه شب گذشته عملکرد و تلاش دولت را برای بهبود وضعیت مردم مطلوب ارزیابی کرد، باید در خصوص گفت که دولت سیزدهم با مشکلات عدیده‌ای مواجه بوده که حل کردن آن نیازمند زمان است.

رضا سعیدی فعال حوزه دانشجویی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه دیدار رهبری با مسئولان اظهار کرد: مقام معظم رهبری در جلسه با مسئولان همواره به عنوان حامی دولت‌ها نقش مهمی در ایجاد فضای مناسب برای حرکت دولت‌ها را داشتند.

این فعال حوزه دانشجویی بیان کرد: رهبر انقلاب در جلسه شب گذشته عملکرد و تلاش دولت را برای بهبود وضعیت مردم مطلوب ارزیابی کرد، باید در خصوص گفت که دولت سیزدهم با مشکلات عدیده‌ای مواجه بوده که حل کردن آن نیازمند زمان است.

وی افزود: اقدامات خوبی برای حمایت از واحدهای تولید و شروع به کار دوباره واحدهای راکد صورت گرفته اما اثرات آن نیازمند زمان است تا تاثیرات مثبت آن بر سفره مردم مشخص شود.

سعیدی تاکید کرد: حل مشکلات اقتصادی نیازمند زمان است، اما اقدامات که دولت سیزدهم انجام داده نشان از ریل گذاری مناسبی دارد که باید با گذر زمان نسبت اثرگذاری این اقدامات منتظر ماند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران را در این خبر بخوانید. این افزایش حقوق کی و چگونه اعمال می‌شود.

یک ربع پیش

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

یک ربع پیش

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

یک ربع پیش

امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوارهایی که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

یک ربع پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه در تمام این مدت جمهوری اسلامی به اندازه کافی خویشتن‌داری کرده بود، گفت: رژیم صهیونیستی در میدان نظامی شکست خورده است اما در عرصه رسانه تلاش می‌کند خود را پیروز میدان نشان دهد.

یک ربع پیش

سرتیپ میهن دوست توضیحاتی درباره شلیک پدافند هوایی به اشیاء مشکوک در اسفهان ارائه داد.

یک ربع پیش

نماینده مردم تهران در مجلس درباره احتمال پاسخ ایران به اسرائیل گفت: «این اتفاق مسئله‌ای نبود که بخواهیم پاسخ بدهیم و لطمه‌ای به ما وارد نکرد و این مسئله به دلیل آمادگی نیروهای ماست.»

یک ربع پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...