ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

جنگ دو نفره در والیبال ایران: در حد رونالدو مسی ورزش سه

کد خبر : 1873206 |10 اسفند 1401 ساعت 10:22 |36.4K بازدید |8دیدگاه

تقابلی که همه منتظرش هستند؛

جنگ دو نفره در والیبال ایران: در حد رونالدو و مسی!

والیبال ایران امروز شاهد یک دوئل جذاب دو نفره و حساس خواهد بود.

جنگ دو نفره در والیبال ایران: در حد رونالدو و مسی!

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر والیبال ایران به ایستگاه نیمه‌نهایی رسیده است. بعد از یک ماراتن جذاب چهار تیم شهداب یزد، پاس گرگان، لبنیات هراز آمل و پیکان تهران به نیمه نهایی راه یافته اند و قرار است امروز برگزارکننده دو نبرد تمام عیار خواهند بود.

سالن فدراسیون والیبال امروز از ساعت 15 میزبان تقابل جذاب شهداب یزد و پاس گرگان خواهد بود. رقابت مدعی اول و مدافع عنوان قهرمانی با تیم شگفتی ساز لیگ برتر والیبال ایران که قطعا از جذابیت‌های ویژه ای برخوردار است.

روی کاغذ شهداب شانس بسیار زیادی برای پیروزی و صعود به فینال لیگ برتر والیبال دارد اما پاس نیز نشان داده که با بهره بردن از چند بازیکن خوب که گل سرسبد آن امین اسماعیل نژاد است، حریف دست و پا بسته ای برای شاگردان محمدرضا تندروان نخواهد بود.

1804361

جدای از تقابل تیمی دوئل بین دو بازیکن در بازی امروز شهداب و پاس، اتفاقی است که هواداران والیبال برای تماشای آن لحظه شماری می‌کنند. قرار گرفتن بهترین پشت خط زن های والیبال ایران یعنی امیر غفور و امین اسماعیل نژاد که به طور قطع بسیار جذاب خواهد بود.

امیر غفور که سال هاست خود را در قامت یکی از بهترین‌های ایران و آسیا به اثبات رسانده و حتی در مقطعی جزو بهترین پشت خط زن های ایران بوده است. در سمت مقابل هم پدیده یک سال اخیر والیبال ایران را داریم؛ امین اسماعیل نژاد که به شکل عجیب و غریبی در این مدت نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته است.

1791347

بسیاری معتقد هستند برنده بازی شهداب یزد و پاس گرگان ارتباط مستقیمی با عملکرد این دو ستاره والیبال ایران دارد. امیر غفور یا امین اسماعیل نژاد، هر کدام که در این دو یا حتی سه بازی نیمه نهایی عملکرد بهتری داشته باشند، احتمالا تیمشان را به فینال خواهند رساند. دوئل دو نفره و جذابی که نمی‌توان تماشای آن را از دست داد.

1807171
امیر غفور
امین اسماعیل نژاد
تیم والیبال شهداب یزد
لیگ برتر والیباللیگ برتر والیبال
تیم والیبال ایفاسرام اردکان
والیبالوالیبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لیگ برتر والیباللیگ برتر والیبال

مشاهده جدول کامل لیگ برتر والیبال و برنامه و نتایج بازی های لیگ برتر والیبال به همراه اخبار و ویدئوهای اختصاصی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...