قیمت انواع میوه صیفی اعلام شد all tv logo

قیمت انواع میوه و صیفی اعلام شد
اقتصادیصنعت ، تجارت و کشاورزی

آقای مصطفی دارایی نژاد گفت:با توجه به فراوانی عرضه نسبت به تقاضا، قیمت انواع میوه و صیفی نسبت به هفته قبل ۱۵ درصد کاهش یافته است که با افزایش ۲ برابری عرضه پیش بینی می‌شود که روند کاهش قیمت تا پایان مهر ادامه یابد.

او قیمت هرکیلو نارنگی را ۲۰ تا ۲۵ هزارتومان اعلام کرد و افزود: نرخ کنونی هرکیلو انار ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، لیموشیرین ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان، سیب درختی ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان و کیوی ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان است.

دارایی نژاد ادامه داد: اکنون هرکیلو انگور عسگری با نرخ ۲۵ تا ۳۰ هزارتومان، انگور بی دانه ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان، پسته تازه ۱۵۰ تا ۱۹۰ هزارتومان، هلو ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، شلیل مغان ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان، شلیل شمس ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان، گلابی بیروتی ۴ تا ۷ هزارتومان، گلابی شاه میوه ۴۵ تا ۶۰ هزارتومان و خیار درختی ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان در میدان مرکزی و با احتساب ۳۰ تا ۳۵ درصد سود در خرده فروشی‌ها باید عرضه شود.

رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش ۱۰ درصدی قیمت میوه‌های وارداتی خبر داد و گفت: نرخ کنونی هرکارتن آناناس ۶ تایی یک میلیون تومان، هرکارتن نارگیل ۲۵ عددی حدود ۸۰۰ هزارتومان، موز اکوادور ۶۰ تا ۶۲ هزارتومان و موز هندی ۵۰ تا ۵۸ هزارتومان است.

او نرخ هرکیلو هندوانه را ۳ تا ۷ هزار تومان، طالبی ۵ تا ۱۵هزار تومان، جانا ۸ تا ۱۴ هزار تومان و خربزه ۵ تا ۱۸ هزارتومان اعلام کرد.

دارایی نژاد گفت: برآورد‌ها حاکی از آن است که با ورود به مهرماه و افزایش عرضه میوه‌های پاییز، قیمت مجدد ۱۰ تا ۱۵ درصد دیگر کاهش یابد.

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیصنعت ، تجارت و کشاورزی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در دومین هفته از لیگ قهرمانان آسیا دو تیم سپاهان و الاتحاد در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم خواهند رفت.

2 ساعت پیش

مجری برنامه تلویزیونی هندی ضمن اشاره به دستاودهای ایران گفت: ایران یکی از معدود کشورهایی است که توانایی تولید، توسعه، پرتاب و بهره برداری از ماهواره را به طور مستقل دارد علاوه بر جمع آوری اطلاعات نظامی، فرماندهی، کنترل و هدایت تجهیزات از کاربردهای این ماهواره است. منبع: ایرانیک

نیم ساعت پیش

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه این متخلف ملقب به « دکتر عقاب »، فعالیت گسترده در فضای مجازی داشته است، اظهار داشت: فرد دستگیر شده در فضای مجازی ضمن نمایش گونه‌های حیات وحش و پرندگان کمیاب، اقدام به خرید و فروش و قاچاق گونه‌ها به کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز می‌کرد.

1 ساعت پیش

شهروند خبرنگار ما با ارسال تصاویر برگزاری جشنواره خیابان ورزش منطقه ۷ شهر تهران به مناسبت هفته وحدت را به نمایش گذاشت.

2 ساعت پیش

بیماری کبد چرب به معنای رسوب چربی در بافت کبد است. یک کبد سالم فاقد بافت چربی است. البته تا پنج درصد رسوب چربی را در بافت کبد می‌پذیریم، ولی بیشتر از این مقدار با عنوان کبد چرب شناخته می‌شود.

یک ربع پیش

مهلت هنرمندان صنایع‌دستی استان سمنان برای ارسال آثار ویژه دریافت مهر اصالت ملی تا ۱۲ مهرماه تمدیدشد.

2 ساعت پیش

در ویدئو زیر ، بررسی می نماییم که قدرت آرواره حیوانات مختلف چقدر است ؟

1 ساعت پیش

تخم هندوانه ، به ویژه انواع بو داده، پر از آهن هستند و مواد معدنی باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی می شود. ویتامین B در دانه ها نیز در این زمینه کمک می کنند.

یک ربع پیش

در ویدئو زیر ، خط تولید ناخن بیل مکانیکی را مشاهده می نمایید .

1 ساعت پیش

بیشتر...