خبرگزاری تسنیم |
4 ماه پیش

آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای دو تیم شهرداری ارومیه چادرملو اردکان تسنیم


آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای دو تیم شهرداری ارومیه و چادرملو اردکان

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال آرای خود درباره دیدار دو تیم شهرداری ارومیه و چادرملو اردکان از هفته نوزدهم لیگ برتر مردان را صادر کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته ششم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه یازدهم بهمن با هفت دیدار همزمان در شهرهای اردکان، ارومیه، مشهد، رامسر، اسلامشهر، گنبد و رفسنجان پیگیری شد.

در یکی از این دیدارها تیم شهرداری ارومیه سه بر یک حریف خود چادرملو اردکان را شکست داد اما این مسابقه با حاشیه‌هایی همراه بود.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه 23 بهمن در نشست خود پرونده این مسابقه را بررسی کرد که مشروح آن و آرای صادره به قرار زیر است:

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضاء به تاریخ 23 بهمن 1402 در وقت مقرر برای رسیدگی به رفتار دور از انتظار برخی تماشاگرهای منتسب به تیم والیبال شهرداری ارومیه و دو تن از بازیکنان تیم والیبال چادرملو در دیدار مورخ 11 بهمن 1402 بین تیم‌های شهرداری ارومیه و چادرملو اردکان از مسابقات لیگ برتر والیبال سال 1402 تشکیل شد.

حسب گزارش ناظر مسابقه به‌رغم تذکر قبلی به بازیکن‌ها که با بروز رفتار هیجانی موجب برهم زدن فضای سالن مسابقه نشوند، موسی سخاوی و حمزه زرینی در مواجهه با برخورد و رفتار خارج از نزاکت برخی تماشاگرها حرکاتی را انجام داده‌اند که موجب تحریک بیشتر و التهاب سالن مسابقه شده است.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه با حضور در جلسه کمیته انضباطی ضمن پذیرش رفتار ناصواب برخی تماشاگرها تعهد به رعایت اقتضای میزبانی مسابقات و حفظ نظم و آرامش را داد و از طرف باشگاه چادرملو مهدی کبیری پور نکاتی را بیان کرد. مشروح اظهارات نامبردگان بشرح صورتجلسه در پرونده مضبوط است و با اعلام ختم رسیدگی، کمیته انضباطی پس از مشورت با اعضاء با استناد به ماده 3 و بندهای 1، 2 و 3 ماده 4 آیین‌نامه انضباطی بشرح آتی اتخاذ تصمیم کرد.

1- باشگاه شهرداری ارومیه به لحاظ رفتار غیرمتعارف و توهین به بازیکنان تیم مقابل به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی که تا پایان مسابقات فصل لیگ والیبال 1402 به حالت تعلیق در می‌آید و دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

2- حمزه زرینی بازیکن چادرملو با لحاظ شرایط و بروز رفتار هیجانی به یک جلسه محرومیت که تا پایان مسابقات لیگ والیبال سال 1402 به حالت تعلیق درمی‌آید محکوم گردید.

3- موسی سخاوی بازیکن چادرملو با لحاظ فقدان سابقه به تذکر کتبی با درج در پرونده محکوم گردید.

رای صادره در قسمت 1 در فرجه قانونی قابل تجدیدنظرخواهی و در قسمت‌های 2 و 4 قطعی است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیماری‌های تنفسی، به تمامی اختلالات راه‌های هوایی و ریه‌ها گفته می‌شود که انواع مختلفی دارند.

نیم ساعت پیش

نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری، گفت: ممکن است در برخی مسائل از جمله مسایل اقتصادی نارضایتی وجود داشته باشد اما بحث کلیات و مبانی نظام و اعتقاد به ولایت فقیه اصل موضوع و خط قرمز است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

10 دقیقه پیش

رئیس اداره امور صندوق‌های سرمایه‌گذاری سازمان بورس در رابطه با راه اندازی صندوق سرمایه‌گذاری پوشش ریسک نکاتی را مطرح کرد.

نیم ساعت پیش

رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین صبحگاهی در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده استان البرز خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط حرکت کنند.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: تیم مقابله با آلودگی دریایی این اداره کل با مشارکت شهرداری، محیط زیست و سمن‌های مرتبط نسبت به پاک‌سازی ساحل بندر بوشهر اقدام کرد.

نیم ساعت پیش

آب‌های خلیج فارس به علت وزش باد‌های جنوب شرقی از عصر سه شنبه ۲۹ خرداد مواج است.

نیم ساعت پیش

در گزارش زیر تاکیدات رهبر معظم انقلاب درباره واقعی‌بودن شعار‌های انتخاباتی را بررسی کرده‌ایم.

نیم ساعت پیش

درخبر زیر فال قهوه فردا چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403را بخوانید.

نیم ساعت پیش

دیدار نهایی جام حذفی فوتبال در ورزشگاه آزادی تهران و با کمک داور ویدیویی برگزار خواهد شد.

یک ربع پیش

بیشتر...