خبرورزشی |
۲ هفته پیش

مخاطبان خبرورزشی، بیرانوند را به تراکتور فرستادند

نظرسنجی خبرورزشی که به تیم آینده علیرضا بیرانوند اختصاص داشت، به انتخاب تراکتور به عنوان مقصد نهایی دروازه بان شماره یک تیم ملی منجر شد.

به گزارش خبرورزشی، در این نظرسنجی بیش از ۸۰ هزار نفر شرکت کردند و به سوال خبرورزشی که پرسیده بود؛با توجه به اتفاقات اخیر، به نظر شما مقصد نهایی علیرضا بیرانوند کدام تیم است؟ پاسخ دادند.

بیش از ۳۶ درصد شرکت کننده ها علیرضا بیرانوند را به تراکتور فرستادند و ۲۷ درصد از کاربران هم معتقد بودند علیرضا بیرانوند به پرسپولیس برمی گردد. ۹ درصد مقصد او را سپاهان و ده درصد مقصدش را فولاد معرفی کردند و ۱۸ درصد از مخاطبان خبرورزشی به گزینه هیچ کدام رای دادند.

نظرسنجی جدید خبرورزشی، انتخاب تیم آینده رامین رضاییان است. باتوجه به فصل نقل و انتقالات و جذابیت های آن، از مخاطبان خبرورزشی خواسته ایم حدس بزنند رامین رضاییان به کدام تیم می رود؟ آیا استقلالی می شود؟ یا پرسپولیسی؟ به الوصل امارات می رود یا در سپاهان می ماند؟

شما هم می توانید در صفحه اول سایت خبرورزشی در این نظرسنجی شرکت کنید.

در همین رابطه:بیرانوند نزدیک تراکتور، دور از سپاهان و آماده بازگشت به پرسپولیس!

همچنین بخوانید:رمزگشایی از بند فسخ رامین رضاییان؛ واکنش سپاهان به پیشنهاد استقلال و پرسپولیس / اختصاصی خبرورزشی#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استان ها بازخبر

1 ساعت پیش

برخی از ظروف پیرکس برای افزایش مقاومت حاوی مقداری سرب هستند.

1 ساعت پیش

گائل کاکوتا وینگر فرانسوی با استقلال به توافق رسید و به زودی برای عقد قرارداد به تهران سفر خواهد کرد.

2 ساعت پیش

آتش سوزی یک واحد مسکونی در خیابان فرامرز عباسی مشهد با تلاش آتش‌نشانان سه ایستگاه مهار شد.

2 ساعت پیش

حرف از عشق که به میان می‌آید، در برابر معشوق، خود را خدمت‌گزار هم نمی‌یابی! خود را نوکری روسیاه می‌بینی که همه چیزت را از توجه معشوق داری. تفاوتی هم ندارد در طریق عشق پیر باشی یا جوان.

1 ساعت پیش

باشگاه هوادار تهران یک روز بعد از برگزاری مراسم قرعه‌کشی فصل بیست‌وچهارم لیگ برتر از انتخاب سیدمهدی رحمتی به‌عنوان سرمربی این تیم خبر داد.

2 ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد، یتسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی که برای شرکت در افتتاحیه المپیک به پاریس سفر کرده بود، در فرودگاه این شهر ۴۰ دقیقه داخل هواپیما محبوس شد.

2 ساعت پیش

شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان در راستای هدف خود با ایجاد بستری مبتنی بر فناوری اطلاعات به منظور اطلاع رسانی در عرصه خبر ، اقدام به راه اندازی پایگاه خبری بازخبر نمود. بازخبر  کار خود را از سال ۱۳۹۵ شروع نمود و تلاش دارد تا آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و […]

2 ساعت پیش

پس از بررسی ۱۹۹ کشور، فهرست جدیدی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۲۴ منتشر شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...