خودروتک |
2 ماه پیش

عکس حسن یزدانی، علی کریمی را آنفالو کرد اصل ماجرا چیست

عکس| حسن یزدانی، علی کریمی را آنفالو کرد؟/ اصل ماجرا چیست؟

حسن یزدانی قهرمانی کشتی جهان و المپیک به شایعه آنفالو کردن علی کریمی واکنش نشان داد.

این روزها فعالیت‌های اینستاگرامیعلی کریمیحسابی جنجالی شده و همین موضوع باعث شد تا بعضی از چهره های سیاسی هم نسبت به پست و استوری های اسطورهفوتبال ایرانواکنش نشان دهند.

از همین رو شایعه شد که حسن یزدانی قهرمانکشتیجهان والمپیکعلی کریمی را آنفالو کرده است.

حسن یزدانی در پستی اینستاگرامی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت:

تلخ‌ترین آرامش دنیا، سکوتی‌ست که می‌تواند حرف باشد، لبخند باشد،شعرباشد، آواز باشد، فریاد باشد،عشقباشد، اما با حسرت سکوت شده است.

گاهی اوقات، چیزی نگفتن و واکنش نشان ندادن به مسائل، به عده‌ای فرصت‌طلب این امکان را می‌دهد تا برداشت دلخواه خود را از موضوع داشته و اقدام به سوء‌استفاده کنند.

در این روزهای حساس و پراتفاق سرزمین‌مان ایران، عده‌ای معلوم الحال که به دنبال منافع خود و قراردادن مردم در مقابل هم هستند، بحث آنفالو کردن «علی کریمی» ازملی پوشان سابقتیم ملیتوسط بنده را پیش کشیده‌اند، در حالی که ما همدیگر را فالو نداشتیم که بخواهم آنفالو کنم.

بنده همیشه داشته‌های اندک خود را مدیون لطف خدا و دعای خیر مردمی میدانم که همواره به من محبت داشته‌اند، از همین رو من نیز همیشه تلاش می‌کنم به پاس مهربانی ملت عزیزم، در روزهای دشوار در کنار مردم عزیز کشورم باشم.

به امید سرافرازی مردم عزیز کشورم ایران

آری،سکوت همیشه علامت رضا نیست.

فرزند کوچکملت بزرگ ایرانحسن یزدانی

عکس| حسن یزدانی، علی کریمی را آنفالو کرد؟/ واقعیت ماجرا چیست؟

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روز آرام بازار خودرو دوامی نداشت و دوباره معاملات امروز با افزایش قیمت آغاز به کار کرد. قیمت خودروهای سایپا و ایران خودرو به طور میانگین ۵ میلیون تومان نسبت به روز گذشته بالا رفته است. در این میان افزایش قیمت پراید بیشتر از همه متقاضیان بازار خودرو را شوکه کرد، ارزان ترین خودرو سایپا درحال حاضر ۲۱۸ میلیون تومانی شده است.

8 ساعت پیش

دیابت یکی از بیماری‌های زمینه‌ای است که می‌تواند ناتوان‌کننده باشد و به مرور زمان کیفیت زندگی فرد را کاهش دهد؛ بنابراین شناحت این بیماری و کنترل آن می‌تواند کیفیت زندگی را بهبود ببخشد.

5 ساعت پیش

یک کارشناس بازار خودرو، ضمن تاکید بر اینکه انتظارات مردم از وزارت صمت برای توقف نوسان مستمر قیمت خودرو در بازار برآورده نشده معتقد است که همین عرضه خودروها در بورس به‌دور از قیمت دستوری نوعی مُسکن بر درد تقاضای کاذب و نگاه سرمایه‌گذاری بر خودرو است که در میان‌مدت منجر به کنترل نوسان قیمت‌ها خواهد شد؛ اما با وضع فعلی، ادامه روند افزایش قیمت خودروها در بازار تا پایان سال، دور از انتظار و واقعیت نیست.

8 ساعت پیش

رئیسی ادامه داد: امروز دانشگاه به دشمن ضربه زده و دشمن می‌خواهد دانشگاه را از تحصیل و علم آموزی و پیشرفت علمی بازدارد و بین دانشجویان رویارویی ایجاد کند، اما دانشجویان و اساتید دشمن را ناکام گذاشتند.اعتراضات را باید شنید و همواره ما برای شنیدن حرف‌های دانشجویان مصمم هستیم .اعتراض یا اغتشاش فرق دارد، اعتراض موجب اصلاح امور و کمال می‌شود و اغتشاش موجب تخریب و یاس آفرینی است.

9 ساعت پیش

محصولات اشکودا براساس اطلاعات به دست آمده قرار است توسط شرکتی با نام مزین خودرو همزمان با آغاز مجدد واردات خودرو به بازار ایران عرضه شود.

8 ساعت پیش

وزیر اقتصاد گفت: سهم بانک‌ها در تامین مالی بالا است که در این بین استفاده از تسهیلات قرض الحسنه یک ویژگی ممتاز است.

5 ساعت پیش

گروهی از شهروندان تهرانی آلارمی بر روی گوشی موبایل سامسونگ خود مبتنی بر رفتن به نزدیک‌ترین پناهگاه و هشدار زلزله دریافت کرده‌اند.

8 ساعت پیش

گزارش‌ میدانی از بازار لوازم خانگی حاکی از رکود در بازار و افزایش تقاضا برای تعمیرات است و حداقل قیمت یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز به ترتیب ۱۷، شش و ۱۲ میلیون تومان است.

7 ساعت پیش

آیت الله هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات خود در مورد تاریخ ۱۶ آذر سال ۱۳۷۸ می نویسد: آیت‌ الله خامنه‌ای ،با تأکید و جدیت، خواستار نامزد شدنم شدند و گفتند، غیر از شما کس دیگری نیست که بتواند خطر را از انقلاب از طریق مجلس رفع کند.

8 ساعت پیش

بیشتر...