اکونا پرس |
1 ماه پیش

پیام تبریک شهردار منطقه تهران به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک شهردار منطقه ۶ تهران به مناسبت عید سعید فطر

عید فطر را عید بازگشت به فطرت خوانده اند . پس از یک ماه ضیافت الهی و مهمانی حضرت احدیت که در پرتو نور رحمانی گویی یک مسلمان از نو زاده می شود اینک گاه عید است و هنگامه شادی ، ولوله ای در قلب های نه فقط مسلمانان که در بین موحدان و خدا پرستان عالم گیتی برپاست و ندایی از آسمان بر زمین می رسد که هلهله کنید هنگامه عید است و سرور .

 پیام تبریک شهردار منطقه ۶ تهران به مناسبت عید سعید فطر

فطر و فضیلت آن را هر فردی با عمق معرفت خویش به پروردگار گیتی درک می کند . فطر فقط یک عید نیست نوعی رستاخیز برای انسان است که از پس یک ماه صبر بر روزمره گی فراتر از دغدغه های همیشگی و کم عمق هر روزه و هر ساعت سر در جیب فرو برد و محاسبه کند آنچه با خود باقلبخویش با روح خویش و با ایمان خویش کرده است .

 عید بزرگ فطر پایان یک ماه عبادت نیست . آغازی برای فراتر رفتن از روزمره گی هاست . شروعی برای دگر خواهی و مهر به خلق خداست . مهر به مردمی که عیال الله هستند و خدمت به آنان نه فقط یک وظیفه شهروندی که یک توفیق الهی است .‌ توفیقی که در الهیات شهروندی ما باوری عمیق ، ایمانی سترگ و اشتیاقی زاید الوصف است . اشتیاقی برای خدمت که در گام اول برکات و آثار آن برای خود خدمت گذار است .

اینجانب این عید بزرگ و پر فضیلت و پر برکت را به محضر شهروندان عزیز شهرم تهران تبریک عرض می کنم و از صمیم قلب از درگاه حضرت حق جل و جلاله برای فرد فرد شهروندان سلامتی ، بهروزی وشادیو آرامش مسالت می نمایم .

 

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اسراییل غده سرطانی منطقه است و اصلی‌ترین دشمن مسلمانان به شمار می‌رود.

مسلمان در انتهای بازی مقابل الجزیره، با عصبانیت رختکن را ترک کرد و رفت.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم از نزدیک تحولات و تحرکات لبنان را زیر نظر دارد. وزیر جنگ این رژیم نیز ادعا کرد که ارتش صهیونیستی می‌تواند همزمان در چندین جبهه درگیر شود.

1 دقیقه پیش

استقلال و گل گهر در حالی برابر هم به میدان می‌روند که خیلی‌ها از گل گهر به عنوان تیم دوم استقلال یاد می‌کنند.

3 دقیقه پیش

طرح نظام راهبری ساماندهی شبکه توزیع مرغ در استان ها، کلید خورد.

6 دقیقه پیش

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درباره برخی اقدامات و مصوبات هیات مدیره پیشین این باشگاه، توضیحاتی را ارائه کرده است.

10 دقیقه پیش

وزیر بهداشت و درمان گفت:ما امیدواریم تا پایان پاییز کل جمعیت هدف در کشور واکسینه شوند و زنجیره انتقال را قطع کنیم.

12 دقیقه پیش

محسن ظهوری (روزنامه‌نگار) در یک رشته‌توئیت مفصل و هولناک از همسایه روان‌پریشش آقای نصیری می‌گوید که قصد جان او را کرده بوده، بخوانید کمی ترسناک است.

12 دقیقه پیش

معاون وزیر امور خارجه ایران با اشاره به گزارش دولت کانادا مبنی بر عمدی نبودن سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی، نسبت به سوءاستفاده سیاسی این کشور از این موضوع هشدار داد.

نیم ساعت پیش

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: به واسطه سخت افزار، شرایط نصب و راه اندازی VAR کاملا فراهم است و سه ورزشگاه داوطلب شده‌اند.

نیم ساعت پیش

محقق اصلی طرح مطالعاتی واکسن ایرانی _ استرالیایی اسپایکوژن توضیحاتی از روند کارآزمایی بالینی این واکسن در ایران ارائه داد.

نیم ساعت پیش

تیم‌های فوتبال استقلال - پدیده در چارچوب دیداری معوقه از هفته بیست و یکم لیگ برتر امشب به مصاف هم می‌روند.

نیم ساعت پیش

نرگس محمدی در حادثه‌ای هولناک و شوک آور به سوگ نشست.

نیم ساعت پیش

رودی جولیانی وکیل سابق دونالد ترامپ در پی یک برخورد انضباطی با وی از بابت طرح اظهارات گمراه کننده به دادگاه‌ها و عموم مردم بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ از وکالت در ایالت نیویورک تعلیق شد.

نیم ساعت پیش

رئیس کل دادگستری کرمانشاه گفت: ۳۰ درصد پرونده های قضایی در دادگستری های استان مربوط به اختلافات خانوادگی است.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل هیتاچی آمریکا می‌گوید خودروهای بنزینی می‌توانند در کنار خودروهای برقی به همزیستی ادامه دهند.

نیم ساعت پیش

روابط عمومی دانشگاه الزهرا(س) درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا را تسلیت گفت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...