تیتر برتر |
1 ماه پیش

تشکیل کمیته ستاد مدیریت بحران انرژی سایت تیتربرتر TitreBartar com

تشکیل کمیته ستاد مدیریت بحران انرژی

به گزارشتیتربرتر؛ عباس رضایی استاندار اصفهان در نشستی که با حضورمدیران ادارات استان اصفهان در بعدازظهر 19 اردیبهشت برگزار شد به تشکیل کمیته ستاد ومدیریت بحران انرژی تاکید کرد و از تمام ادارات خواست که در مدیریت مصرف آب و برق  تلاش لازم را داشته باشند

وی در ادامه گفت: شرکت های توزیع  برق استان و شهر اصفهان برنامه احتمالی مدیریت اضطراری بار را به صورت مکتوب به تمام ادارات ابلاغ نمایند به خصوص برای بیمارستانها که در شرایط کرونایی امروز باید از برنامه ها مطلع باشند هرچند که باید دیزل ژنراتورهای خود را وارد مدار کنند و در خصوص صنایع نیز به همین روال انجام شود  و به صورت کتبی به ایشان ابلاغ گردد.

عباس رضایی در ادامه گفت :همه ادارات ،بانکها ،ارتش و دیگر دستگاههای اجرایی موظف هستند که در مصرف برق و آب توجه ویژه نمایند و از لوازم کاهنده در مصرف استفاده کنند.

وی به دیگر اقدامات در این حوزه اشاره کرد و گفت:شهرداری ها باید نظارتهای های میدانی و اموزشی خود را در مدیریت مصرف برق بیش از گذشته داشته باشند و دراین مسیر نیروی انتظامی در پیگیری رمزارزها و شناسایی آن توسط شرکت های توزیع برق همراه و همگام باشد.

وی تاکید کرد: باید آگاهی مردم را در خصوص نصب پنل های خورشیدی بیش تر نماییم و ازتمام ابزارهای کاربردی در این خصوص استفاده نماییم به طوری که شهرداری ها با ایجاد قانون برای تراکم ساختمانهای بیش از 4 طبقه الزام پیاده سازی و نصب پنل های خورشیدی را در نظر گیرد.

وی گفت: با توجه به افزایش جمعیت و استفاده از انرژی باید به تبع آن سازو کارهای مناسبی ایجاد شود به طوری که رشد تولید یکی از آن راهکارهای می باشد که البته نه استفاده از انرژی فسیلی بلکه انرژی های خورشیدی  است که  بازده بالا و هزینه کم از شاخص های  آن می باشد.

استاندار اصفهان تاکید کرد: اگرهر کدام از مشترکین براساس الزامات و دستور العمل هایی که به ایشان ابلاغ شده تخطی نمایند ، اجرای مدیریت اضطراری بار در خصوص آنها  هیچ اشکالی نداشته و باید اعمال گردد.#‌استان منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هواداران تیم فوتبال استقلال در تمرینات آبی پوشان علیه مدیریت باشگاه شعار سر دادند.

2 دقیقه پیش

حیدر میرزایی گفت: ۱۷۰ تن برنج احتکار شده قاچاق در انبار یک واحد مسکونی در یکی از خیابانهای اصلی زاهدان کشف شد.

3 دقیقه پیش

یکی از ناراحت‌کننده‌ترین اتفاقاتی که می‌تواند بعد از بیرون رفتن از خانه برایمان رخ بدهد، تمام شدن شارژ تلفن همراه است.

یک ربع پیش

گمانه‌زنی‌ها از واردات خودروهای الکلی و برقی حکایت دارد. دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اعلام این خبر گفت: در دولت سیزدهم نگاه‌ها به واردات خودرو با انرژی‌های نو است. یعنی قرار است خودرو برقی، هیبریدی و خودروهایی که با سوخت الکل کار می‌کنند، وارد شود.

نیم ساعت پیش

۳ نفر از منافقان که ناجوانمردانه به رای دهندگان ایرانی در بیرمنگهام حمله کردند، بازداشت شدند.

نیم ساعت پیش

در حالی‌که وزارت خارجه روسیه به سفیر انگلیس هشدار داد ، در صورت تکرار نقض مرزهای این کشور، مسئولیت عواقب آن برعهده لندن است، مقامات انگلیسی اظهارات ضدونقیضی در رابطه با حادثه رخ داده در آب‌های دریای سیاه ارائه داده‌اند.

1 ساعت پیش

سیستم عامل ارتقاء یافته مایکروسافت با قابلیتهای جدید برای گیمرها مانند اپلیکیشن ایکس باکس و عملکرد بازی بهتر، ممکن است همچنین برای کاربران عادی جذاب باشد.

1 ساعت پیش

رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم از نزدیک تحولات و تحرکات لبنان را زیر نظر دارد. وزیر جنگ این رژیم نیز ادعا کرد که ارتش صهیونیستی می‌تواند همزمان در چندین جبهه درگیر شود.

1 ساعت پیش

رئیس اطلاعات مصر اخیرا نقش پررنگی در پرونده‌های سیاست خارجی مصر ایفا کرده است به گونه‌ای که در برخی موارد خود «سامح شکری« وزیر خارجه مصر هم از سفرهای خارجی وی غافلگیر می‌شود.

1 ساعت پیش

این جمهوری خواه همچنین دموکرات‌ها را "مقصر دردسرهای حقوقی فزاینده" خود از جمله بر معاملاتش در اوکراین دانسته و گفت ده‌ها شاهد می‌توانند از ادعاهای او درباره تقلب در انتخابات حمایت کنند.

1 ساعت پیش

استقلال و گل گهر در حالی برابر هم به میدان می‌روند که خیلی‌ها از گل گهر به عنوان تیم دوم استقلال یاد می‌کنند.

1 ساعت پیش

این واکسن با تکنولوژی ساخت پروتئین نوترکیب ساخته می‌شود و درصورت موفق بودن مراحل کارآزمایی بالینی این واکسن در ایران توسط سیناژن تولید خواهد شد.

1 ساعت پیش

مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: تاکنون تعداد ۲۷۰۵ دستگاه کامیون زیر سه سال ساخت برای واردات، درخواست ثبت سفارش کرده‌اند که از این میان تعداد ۴۳ دستگاه کامیون تا هفته گذشته شماره‌گذاری شده است.

1 ساعت پیش

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درباره برخی اقدامات و مصوبات هیات مدیره پیشین این باشگاه، توضیحاتی را ارائه کرده است.

1 ساعت پیش

وزیر بهداشت و درمان گفت:ما امیدواریم تا پایان پاییز کل جمعیت هدف در کشور واکسینه شوند و زنجیره انتقال را قطع کنیم.

1 ساعت پیش

بیشتر...