خبرگزاری تسنیم |
3 روز پیش

جام جهانی قطر آلوز: امباپه هنوز نفهمیده نیمار مسی از او بزرگتر هستند اخبار فوتبال جهان اخبار ورزشی تسنیم Tasnim


جام جهانی قطر| آلوز: امباپه هنوز نفهمیده نیمار و مسی از او بزرگتر هستند

جام جهانی قطر - ستاره تیم ملی ملی برزیل در اظهارنظری جنجالی کیلیان امباپه را به خودبزرگ پندار متهم کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم، دنی آلوز مدافع کهنه‌کار تیم ملی برزیل که سلسائو را درجام جهانی قطرهمراهی می‌کند، در گفت‌و‌گو با نشریه گاتزتا دلواسپورت، به کیلیان امباپه هم‌تیمی فرانسوی سابقش در پاری‌سن‌ژرمن حمله کرد.

آلوز که در سال‌های 2017 و 2018 با امباپه هم‌تیمی بود، درباره امباپه گفت: امباپه؟ او یک پدیده است که البته هنوز نفهمیده آنهایی که دارد در خط حمله کنارشان بازی می‌کنند از پدیده‌های بزرگتر از او هستند. اگر امباپه توپ را به مسی و نیمار برساند، می‌تواند شمار گل‌هایش را تا 150 تا بالا ببرد.

آلوز افزود: نیمار و مسی بازیکنانی بی‌نظیر هستند. آنها چیزهای می‌بینند و کارهایی انجام می‌دهند که هیچ کسی از عهده‌اش برنمی‌آید. یک بازیکن بزرگ همیشه باید بداند و بفهمد که کنار چه بازیکنانی بازی می‌کند، هم‌تیمی‌هایی که می‌توانند توانایی‌های او را تقویت کنند. برای بهره بردن از پتانسیل بازیکنانی مانند نیمار و مسی باید باهوش بود. آنها دو نابغه هستند. زمانی که کنار لئو بازی می‌کردم، همیشه توپ را به او می‌رساندم. الان هم کنار نیمار بازی می‌کنم، توپ را به او می‌دهم.

جام جهانی قطر| نظر پزشک برزیل درباره مصدومیت نیمار: باید 48 ساعت صبر کنیم

برزیلی‌ها در اولین بازی‌شان درجام جهانی 2022برابر صربستان با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسیدند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزبه چشمی که در بازی با انگلیس در بین دو نیمه تعویض شد به مرد اول جدال با ولز بدل شد. او با ضربه‌ای فوق‌العاده زیبا دروازه حریف را باز کرد تا راه برای پیروزی ایران هموار شود.

4 ساعت پیش

دادستان ایلام از آزادی ۱۲۴ نفر از بازداشتی‌های حوادث اخیر در ایلام خبر داد.

7 ساعت پیش

در حالی که تیم‌های ملی برزیل و سوییس در چارچوب هفته دوم جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند، اتفاقی عجیب حواس مخاطبان را به خود جلب کرد. با وجود تلاش‌های فراوان قطری‌ها برای برگزاری منظم مسابقات، حین بازی سلسائو برق ورزشگاه ۹۷۴ برای دقایقی قطع شد، تا این موضوع مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد.

5 ساعت پیش

فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب گفت: نیروی دریایی در آب هایی که به نوبه ای حیات خلوت آمریکای جنایتکار است حضور مقتدرانه دارد.

7 ساعت پیش

هافبک تیم ملی فوتبال کامرون که در جریان دیدار تیمش برابر صربستان کفش‌هایی با طرح پرچم روسیه به پا داشت، می‌گوید که به خاطر کفش‌هایش هدف توهین قرار گرفته اما به گفته وی، بودن در جام جهانی را مدیون روسیه است.

7 ساعت پیش

گاف بامره پیمان یوسفی گزارشگر برزیل سوئیس در پایان نیمه اول را ببینید.

6 ساعت پیش

چه به خاطر عشق ازدواج کرده باشید و چه به شکل سنتی، ممکن است زمان‌هایی در ازدواج شما وجود داشته باشد که زندگی مشترک شما تحت فشارهای زندگی روزمره، قرار بگیرد. در مطلب هشت راه به شما توصیه میکنیم چه چطور یکنواختی را از زندگی مشترک خود دور کنید و حتی یک زندگی رمانتیک داشته باشید.

5 ساعت پیش

استاندار گیلان گفت: خروجی‌ مراکز آموزشی و دانشگاهی باید به دروازه صنعت و تولید متصل شود تا رونق اقتصادی و اشتغال آفرینی را به همراه داشته باشد.

8 ساعت پیش

مجمع ملی فرانسه امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، قطعنامه غیرالزام‌آوری را علیه ایران تصویب کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...