خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

اتکای وزارت ارشاد به فرهنگ اصیل اسلامی دلیل اصلی تحریم اخیر است رضوی

نماینده مجلس شورای اسلامی:
اتکای وزارت ارشاد به فرهنگ اصیل اسلامی دلیل اصلی تحریم اخیر است
به گزارشخبرگزاری رضوی، فاطمه رحمانی با اشاره به تحریم وزیر فرهنگ و معاون وزیر از سوی انگلیس گفت: این موضوع از ابتدای انقلاب بوده است و کار آنها جای تعجب ندارد چراکه شیوه و مشی تحریمی آنها بر همگان آشکار شده است اما نکته مهم این است که تحریم فرهنگ موضوعی بی معناست.
این مقام مسئول افزود: دشمن برای رسیدن به اهداف خود به زعم خودشان در تلاش بوده و در مقابل هر چیزی که موجب اقتدار جمهوری اسلامی ایران شود، موضع گیری می‌کنند.
رحمانی افزود: جنس انقلاب ما فرهنگی بوده است و این مباحث اهمیت و حساسیت ویژه‌ای دارند و اگر حرکت دشمن غیر از این بود جای تعجب داشت؛ اثرات پرنفوذ برآمده از فرهنگ اصیل اسلامی دشمن را نگران کرده است لذا وقتی اقدامات پررنگ‌تر و موثرتر باشد تلاش آن‌ها نیز در مواجه با این موضوعات جدی‌تر خواهد بود.
به گزارش فرهنگ، انگلیس هفته گذشته با تکرار بهانه‌های حقوق بشری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار تهران و سخنگوی فراجا را به فهرست تحریم‌ها اضافه کرد و مدعی شد این کشور تحریم‌های جدیدی را در هماهنگی با سایر متحدانش، علیه ایران وضع کرده است. در این بیانیه با اشاره به سالگرد اغتشاشات پارسال آمده است: انگلیس، آمریکا، کانادا و استرالیا تحریم های هماهنگ شده ای را علیه مقامات و نهادهای ایرانی اعمال کردند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهاجران صهیونیست معترض به نتانیاهو و سیاست‌های ائتلافش برای سی و نهمین هفته متوالی در تل‌آویو و 150 نقطه دیگر از فلسطین اشغالی دست به تظاهرات زدند.

3 دقیقه پیش

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی در دستور کار این سازمان قرار دارد گفت: در حال حاضر مصرف برق الکتروموتورهای بسیاری از صنایع بیشتر از استاندارد است.

2 دقیقه پیش

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اطلاعیه ای از مجوز نداشتن اجلاس دندانپزشکی در شهر مشهد خبر داد.

2 دقیقه پیش

پیشکسوتان و راویان دفاع مقدس در نشست صمیمی با محمدمهدی اعلایی در سالن جلسات باغستان دیدار کردند و دغدغه‌ها و مطالباتشان را با استاندار قزوین مطرح کردند.

3 دقیقه پیش

در حالی که یک کارشناس صهیونیست دستیابی عربستان به توانمندی هسته‌ای را کابوسی برای رژیم خود توصیف کرد، نظر سنجی یک رسانه دیگر صهیونیست از نگرانی اکثر صهیونیست‌ها نسبت به این امر خبر داد.

4 دقیقه پیش

روسونری در دیداری خانگی از هفته هفتم سری A، میهمان پایتخت‌نشین خود را مغلوب کرد.

2 دقیقه پیش

معاون سازمان یونسکو گفت: در حال حاضر 50 شهر خلاق در دنیا به ثبت رسیده که زمینه‌ای برای تبادلات فرهنگی‌ و گسترش آداب و فرهنگ است.

5 دقیقه پیش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی غافلگیر کننده به اوکراین سفر کرده و در بازدید از اودسا وعده تداوم حمایت‌ها از این کشور جنگ زده را داد.

2 دقیقه پیش

استاندار کردستان گفت: استان کردستان مملو از ظرفیت‌های نهفته خدادادی است و امیدواریم در جشنواره موسیقی ایران منعکس شود.

5 دقیقه پیش

بیشتر...