خبرگزاری ایسنا |
3 روز پیش

عبدالله زاده: مسئله مردم محوری ویژگی جمعیت احرار است ایسنا

عبدالله‌زاده: مسئله و مردم محوری ویژگی جمعیت احرار است

ایسنا/فارسنخستین گردهمایی هسته‌های مردمی مبارزه با اعتیاد با عنوان جمعیت احرار، در سال اول تشکیل این جمعیت در شیراز برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس، صبح جمعه سوم تیر در نخستین گردهمایی نمایندگان هسته‌های مردمی مبارزه با اعتیاد، مقابله با اعتیاد را نیازمند عزم همگانی و مسئله و مردم محوری را ویژگی اصلی جمعیت احرار برشمرد.

سرهنگ حسن عبدالله زاده در دیدار با اعضای جمعیت احرار با بیان اینکه اعتیاد  یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی در جوامع امروز است، گفت: اعتیاد به مواد مخدر بنیان های خانواده و اجتماع را متزلزل می کند و جامعه را به سوی نابودی می کشاند. 

وی با بیان اینکه مسئله محوری و مردم محوری شاخصه اصلی فعالیت های جمعیت احرار است، گفت: مقابله با اعتیاد نیازمند یک عزم همگانی است و در این حوزه  جمعیت احرار می تواند یک جریان تاثیرگذار برای ایجاد یک حرکت اجتماعی و فرهنگی گسترده در سطح جامعه باشد.

جانشین فرماندهی سپاه فجر با تجلیل از اقدامات جمعیت احرار در راستای مقابله با اعتیاد، خاطرنشان کرد: یکی از شاخصه های درخشان فعالیت های جمعیت احرار  نگاه ویژه این جمعیت به مسئله "حل مسائل مردم بوسیله خود مردم" بوده است که می تواند بعنوان یک الگو در سطح کشور مطرح شود.

عبدالله‌زاده با تاکید بر اهمیت مسئله پیشگیری از اعتیاد، گفت: در حوزه آسیب ها و معضلات اجتماعی مسئله پیشگیری یک نکته بسیار مهم است که باید مورد توجه جمعیت احرار و دستگاه های مسئول قرار بگیرد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۵۲ بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد.

5 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عضویت رژیم صهیونیستی در سنتکام و استقرار تجهیزات و حضور آن در رزمایش‌ها را بسترساز ایجاد تهدیداتی برای منطقه عنوان کرد و گفت: ما این تهدیدات را برنمی‌تابیم و مطمئنا در قبال آن عکس‌العمل نشان می‌دهیم.

7 ساعت پیش

کمیسیون عالی سوانح راه‌آهن، امروز 6 عامل مؤثر در بروز سانحه قطار مشهد-یزد که 18 خرداد امسال رخ داد را تشریح کرد.

6 ساعت پیش

شرکت بیمه دی، غرامت فوت بیمه شده بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری را به ذینفعان این بیمه نامه پرداخت کرد.

7 ساعت پیش

بورس انرژی ایران روز دوشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۱ میزبان عرضه حدود ۳۱۳ هزار و ۵۹۳ تن انواع فراورده‌های هیدروکربوری است. برای امروز ۲۹۰ هزار تن انواع نفتای شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای مقاصد صادراتی عرضه می‌شود.

7 ساعت پیش

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 از اجرای طرح پیشگیری و کنترل آفت سفید بالک خبر داد و گفت: در این طرح پایش و کنترل آفت سفید بالک در دستور کار قرار گرفت.

7 ساعت پیش

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در هر شیطنت و فتنه‌ای در کشور جای پای نفاق دیده می‌شود،گفت: جریان انقلاب باید آگاه باشدتا جریان نفاق نتواند اهداف پلید خود را دنبال کند.

7 ساعت پیش

بیشتر...