اکونا پرس |
1 ماه پیش

حضور رئیس رسانه ملی در معاونت برون مرزی به منظور پاسداشت روز خبرنگار

حضور رئیس رسانه ملی در معاونت برون مرزی به منظور پاسداشت روز خبرنگار

رئیس رسانه ملی، عصر روز سه شنبه هجدهم مرداد، به منظور پاسداشت روز خبرنگار، با حضور در جمع مدیران و کارکنان بخش های خبری معاونت برون مرزی از تلاش های شبانه روزی همکاران فعال در این حوزه، قدردانی کرد.

حضور رئیس رسانه ملی در معاونت برون مرزی به منظور پاسداشت روز خبرنگار
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیمعاونت برون مرزی، احمد نوروزی،معاونبرون مرزی و جمعی از مدیران این حوزه، طی بازدید رئیسرسانه ملیاز شبکه العالم، خبرگزاریایرانپرس، استودیوهای شبکه الکوثر، سحرافغانستانو اداره کل رادیویی آسیای میانه و قفقاز، پیمان جبلی را همراهی کردند. رئیسسازمان صدا و سیمادر دیدار صمیمانه با همکاران بخش های خبری معاونت برون مرزی، ضمن گرامی داشت روز خبرنگار، از زحمات و تلاش هایشبانه روزیآنان در عرصه خبر و اطلاع رسانی تقدیر و تشکر کرد.

در خلال بازدید از خبرگزاری بین المللی ایران پرس، عباس محمدنژاد، رئیس خبرگزاری، به تشریح فعالیت این خبرگزاری پرداخت. 

جبلی پس از شنیدن گزارش فعالیت ها، از زحمات و تلاش های مدیران و کارکنان خبرگزاری ایران پرس و دستیابی به جایگاه مطلوب آن دررسانههای خبری، قدردانی کرد.

رئیس رسانه ملی همچنین پس از بازدید از سایر بخش های خبرگزاری ایران پرس و گفت وگو با مدیران و کارکنان، دستورات لازم را برای پیشبرد حداکثری ماموریت های این حوزه و پی گیری دغدغه های کارکنان خبرگزاری، صادر کرد.

 

حسین قرایی، مدیر کل روابط عمومی معاونت برون مرزی به همراه تعدادی از مدیران روابط عمومی سازمان صدا و سیما ، در دهمین…

مقالات نویسندگان صهیونیستی و غربی در واکنش به فعالیت های هسته ای ایران در این برنامه از «قلم رصاص» شبکه العالم تحلیل…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چین در یک دهه گذشته و از زمان ساخت اولین ناو هواپیمابر خود به نام لیائونینگ در سپتامبر ۲۰۱۲، پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته است.

1 ساعت پیش

یک نشریه اقتصادی نوشت: نقض توافق با ایران از سوی آمریکا در صورت توافق جدید قطعی است.

1 ساعت پیش

برخی از هنرمندان کشور به اغتشاشات و اقدامات آشوبگرایانه در کشور واکنش نشان دادند که در این فیلم مشاهده می‌کنید.

1 ساعت پیش

باید بدانیم که در زمینه کاهش وزن و جلوگیری از چاقی، برخی ویتامین‌ها موثر هستند. این ویتامین‌ها برای پیشگیری از پرخوری و کاهش اشتها بسیار موثرند.

1 ساعت پیش

ایرنا نوشت: با اعلام خبر فوت مهسا امینی بعد از فراخوانی در گشت ارشاد، ناآرامی‌هایی در نقاط مختلف کشور شکل گرفته و در بسیاری از نقاط به اغتشاش و درگیری کشیده شده است، اما منشأ این اعتراضات، عوامل گسترش ناگهانی آن و راهکارهای درست رویارویی با آن، موضوعاتی مهم و پیچیده است که بررسی آنها، نیازمند دریافت نظر نخبگان است.​​​​​​​

2 ساعت پیش

فارس نوشت: «محمد بن سلمان» ولیعهد ۳۷ ساله سعودی طی چند سال اخیر با گام‌هایی استوار و پشت‌هم،  پیشرفت‌های چشمگیری در مسیر رسیدن به کرسی پادشاهی داشته و آخرین گام را پیش از تکیه زدن به کرسی پدرش، سه‌شنبه‌شب  برداشت و بافرمانی سلطنتی، به مقام ریاست شورای وزرا که طبق روال در اختیار پادشاه عربستان است، رسید. 

3 ساعت پیش

به رغم انکه بسیاری از فعالان اصولگرا و آنان که خود را جبهه انقلاب می نامند در شبکه های اجتماعی از سید ابراهیم رئیسی درخواست داشتند درباره فیلترینگ سخن بگوید، رئیس جمهور به رغم انتقاد تلویحی از برخورد با هنرمندان و ورزشکاران و تشریح شرایط و سخن گفتن درباره بحران های پس از فوت مهسا امینی ، اشاره ای کوتاه هم به ماجرای فیلترینگ نداشت.

2 ساعت پیش

رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت ترافیکی فردا جمعه هشتم مهرماه در آزادراه تهران - شمال و جاده کرج - چالوس در محدوده این استان اعمال می شود.

1 ساعت پیش

لایحه اصلاح قانون اسقاط خودرو ۳ پیامد شامل تعارض منافع، عدم امکان جایگزینی فرسوده ها به دلیل پایین بودن مبلغ پیشنهادی بجای ارائه گواهی اسقاط و احتمال انحراف در منابع جمع شده را در پی دارد.

1 ساعت پیش

بیشتر...