اکونا پرس |
2 ماه پیش

لزوم توجه به مناسب سازی شهری تسهیل رفت آمد افراد دارای معلولیت با همکاری شهرداری دستگاه های اجرایی

لزوم توجه به مناسب سازی شهری و تسهیل رفت و آمد افراد دارای معلولیت با همکاری شهرداری و دستگاه های اجرایی

شهردار منطقه ۲۱ تهران در برنامه "یک روز شاد با کودکان سندرم داون" در منطقه ۲۱ از لزوم توجه به مناسب سازی شهری و تسهیل رفت و آمد افراد دارای معلولیت به عنوان یکی از اولویت های شهرداری سخن گفت.

لزوم توجه به مناسب سازی شهری و تسهیل رفت و آمد افراد دارای معلولیت با همکاری شهرداری و دستگاه های اجرایی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه ۲۱؛ به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت با شعار"اعضای یک پیکریم "شهرداریمنطقه ۲۱ با مشارکت جمعیت هلال احمر، ادارهبهزیستیمنطقه، نسبت به برپایی همایش تفریحی ،ورزشی ویژه افراد دارای معلولیت سندرم داون با عنوان "یک روز شاد با کودکان سندرم داون " با هدف ایجاد حال خوب، افزایش نشاط و شادابی و تقویت مشارکت اجتماعی در بینکودکانسندرم داون اقدام کردند.

دراین مراسم بیش از ۸۰ نفر از کودکان دارای سندرم داون در قالببازیهای وزرشی در ۲ مرحله انفرادی و گروهی با هم بهرقابتپرداختند. "حمید صاحب" مدیر کلسلامتشهرداری تهران، در این مراسم با اشاره به شعار جهانی روز افراد دارای معلولیت، بیان داشت: پویش "همه اعضای یک پیکریم" با هدف توجه به توانمندی های افراد دارای معلولیت و ایجاد بستر مناسب جهت افزایش مشارکت اجتماعی و مطالبه گری افراد دارای معلولیت در اجتماع، لزوم هم افزایی و مشارکت های درون بخشی و برون سازمانی به منظور بهبود کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت وخانوادههایشان تاکید کردند.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک از برگزاری المپیاد ورزشی فرشتگان زمینی ویژه کودکان کم توان ذهنی (ID)…

قادری رئیس سازمان بهزیستی گفت: مناسب‌سازی صرفا موضوع معلولین نیست، بلکه بانوان باردار یا سالمندان را نیز شامل می…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس پلیس پیشگیری استان سمنان با بیان اینکه صاحبان خودرو باید از وسایل نقلیه خود نگهداری اصولی داشته باشند، گفت: باید توجه کرد که گاهی شتاب در نحوه و مکان پارک خودرو برای انجام کاری زمینه برای سرقت فراهم می‌کند.

یک ربع پیش

در آستانه بازدید مکرون از یک نمایشگاه کشاورزی در پاریس، کشاورزان در اعتراضاتی گسترده با پلیس فرانسه درگیر شدند.

یک ربع پیش

مبلغ وام فرزندآوری در سال آینده از ۴۰تا۲۰۰ میلیون افزایش می یابد.

نیم ساعت پیش

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به استخدام ۱۰ هزار معلم تربیت‌بدنی در آزمون استخدامی فروردین ۱۴۰۳ گفت:دانش‌آموزان قهرمان رشته‌های ورزشی بدون کنکور وارد دانشگاه فرهنگیان می‌شوند.

یک ربع پیش

مرکز مدیریت راههای کشور از بارش برف و باران در جاده‌های ۴ استان کشور خبر داد و اعلام کرد: تردد وسایل نقلیه در محورهای شمالی روان است.

نیم ساعت پیش

3 کتاب «آقا شیره کجا رفت؟» نوشته جعفر توزنده‌جانی به همراه ترجمه «این‌ که فقط یکی است!» نوشته تریسی کُردرُی و «هایدی حشره‌ ترکه‌ای» نوشته اُرا پارکِر منتشر شد.

یک ربع پیش

هفتصد واحد ساختمانی ۵۵ متری خوابگاه متاهلی، بر اساس قرارداد منعقده بین مجمع جهانی سادات و دانشگاه مازندران احداث می‌شود.

نیم ساعت پیش

مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران با بیان اینکه نحوه نصب برخی تابلوهای تبلیغاتی بر روی پُل‌های عابر پیاده، مانع دید کافی رانندگان بوده و و خطرساز است، گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت تأمین و ارتقای سطح ایمنی ترافیک برای شهروندان، اقدامات مربوط به ایمن‌سازی ترافیک نسبت به سایر فعالیت‌های حمل و نقل و ترافیک تقدم دارند.

نیم ساعت پیش

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه پرونده اعتراضات رتبه‌بندی فرهنگیان بسته شده است گفت: به اعتراضات پاسخ و همه آن‌ها بررسی شده؛ اعتراضات برخی فرهنگیان با تاخیر واصل شده بود و ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار فرهنگی در این رابطه باقی مانده بودند که پرونده آن‌ها نیز بررسی و درصورت پذیرفته شدن اعتراضات، احکامشان اسفندماه صادر می‌شود لذا می‌توان گفت پرونده اعتراضات رتبه‌بندی بسته شده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...