کشف ۳۸۱۳ قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران all tv logo

کشف ۳۸۱۳ قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران
اجتماعیحوادث و انتظامی

سرهنگ مهدی افشاری گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی چهار دستگاه خودروی شوتی حامل اجناس قاچاق در محدوده کاشانک شدند. رسیدگی به این پرونده درپی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و در جریان آن محرز شد که چندین دستگاه خودروی شوتی حامل کالای قاچاق از استان‌های غربی کشور در این محدوده توقف کرده و آماده تخلیه بار قاچاق هستند.

وی با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و خودرو‌های مذکور متوقف شدند، گفت: ماموران در بررسی اولیه متوجه شدند که متهمان اقدام به پوشاندن و اختفاء کالا‌ها کرده و به ظاهر اقدام به حمل مقادیری کالا از شهرستان‌های غربی به مقصد تهران کرده‌اند، اما در جریان بازرسی بیشتر کالا‌های قاچاق کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ تصریح کرد: کالا‌های کشف شده شامل سه هزار و ۸۱۳ دستگاه تجهیزات مخابراتی قاچاق بوده که با این اقدام پلیس همگی توقیف و به همراه متهمان به مرجع قضائی ارجاع شد. کارشناسان نیز ارزش ریالی اقلام کشف شده را بیش از ۴۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

باشگاه خبرنگاران جواناجتماعیحوادث و انتظامی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

نیم ساعت پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

نیم ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

نیم ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

نیم ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

نیم ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

1 ساعت پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

1 ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...