شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز در شرایط سالم قرار دارد ۲۰ تیر ۱۴۰۳ شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز، مهدی اله‌پور در خصوص شاخص کیفیت هوای مشهد، اظهار کرد: میانگین شاخص کیفیت هوای مشهد در ۲۴ ساعت گذشته با عدد ۸۷ نشانگر هوای «سالم» است و شاخص‌های یک تا ۲ ساعت گذشته نیز با عدد ۸۶ از سالم‌بودن هوای این کلانشهر خبر می‌دهد.

وی با بیان اینکه کیفیت هوای مناطق امامیه، چمن، خیام جنوبی و سجاد مشهد در شرایط آلوده است، افزود: کیفیت هوای سایر ۱۹ منطقه دیگر دارای ایستگاه سنجش این شهر، در شرایط سالم قرار دارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان‌رضوی گفت: به شهروندان توصیه می‌شود در روز‌های دارای هوای سالم و پاک، پیاده‌روی را با هدف حفظ سلامت خود ترک نکنند.

اله‌پور افزود: شایسته است شهروندان مشهدی با کاهش رفت‌و‌آمد‌های غیرضروری، نقش مؤثر خود را در بهبود کیفیت هوای این شهر ایفا کنند.

منبع: ایرنا#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

نیم ساعت پیش

مسجد «چهار برکه» لار است که به عنوان اولین و قدیمی‌ترین مسجد با پلانی منحصربه‌فرد و روی آب در ایران و احتمالاً در دنیا هم اولین و قدیمی‌ترین باشد.

1 ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

نیم ساعت پیش

مطابق سال‌های گذشته متقاضیان شرکت در مراسم اربعین ۱۴۰۳ باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند که برای این امر شرایطی تعیین شده است.

1 ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

نیم ساعت پیش

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مسیر دولت سایه که آغاز شده است، قوی‌تر از گذشته دنبال خواهد شد.

1 ساعت پیش

رئیس‌جمهور منتخب را حلقه‌ای محاصره کرده که برخی از آنها سوابقی همچون پادویی آمریکا، انگلیس و اسرائیل در فتنه ۸۸، حمایت از تحریم انتخابات، عاملیت ناراضی‌تراشی و ناکارآمدی عمدی در دولت اشرافی روحانی، متهم بودن به فساد اقتصادی، پرونده فساد کرسنت و اجرای سند ضدفرهنگی و ضداسلامی ۲۰۳۰ دارند.

1 ساعت پیش

بیشتر...