ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

صبر ارسلان آتش را گلستان کرد عکس ورزش سه

کد خبر : 1873455 |11 اسفند 1401 ساعت 16:06 |1.9K بازدید |3دیدگاه

صبر ارسلان آتش را گلستان کرد! (عکس)

ارسلان مطهری این روزها به دور از حواشی و هیاهو، با لباس استقلال دروازه حریفان را باز می‌کند و شادی‌آور تیمش است.

صبر ارسلان آتش را گلستان کرد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، ابتدای فصل، میانه فصل و حتی نیم‌فصل شایعاتی مبنی بر جدایی ارسلان ازاستقلالشنیده می‌شد. این روند سال‌های گذشته هم اتفاق افتاد، اما یک چیز ثابت بود، ارسلان درست زمانی که به او نیاز است برمی‌گردد و عصای دست سرمربی می‌شود!

روند گلزنی‌های ارسلان مطهری ادامه دارد. سوپرجام، حذفی و لیگ برتر، مسابقات مختلفی بوده که ارسلان در آنها گلزنی کرده و عصای دست ساپینتو بوده است.

در روزهایی که مطهری تبدیل به یک نیمکت‌نشین شده بود و حتی توسط ساپینتو در لیست خروج قرار گرفته بود، خیلی‌ها در انتظار ترک باشگاه از سوی گیتاریست بودند، اما ارسلان صبر پیشه کرد و در آرامش به مسیر خود ادامه داد و به ترکیب اصلی تیم بازگشت.

1807555

یکی از جملاتی که ارسلان در پست‌های اینستاگرامی خود استفاده می‌کرد«صبر آتش را گلستان می‌کند»بود و نشان داد این جمله در سبک زندگی خود او هم نقش پررنگی دارد و او توانسته است با گذر از حواشی ابتدای فصل، به مهره‌ای تعیین‌کننده در ترکیب تیم تبدیل شود.

استاد راه رفتن بر لبه تیغ، این چندمین بار است که از یک شرایط نامطلوب به امید اول گلزنی تبدیل می‌شود. در روزهای سخت از او صدایی درنیامد تا این روز‌ها با گل‌هایش، نعره خاموش بکشد و قد علم کند برابر تمام حواشی و اخبار ضد و نقیض علیه خود. صبر او آتش را برایش گلستان کرد!

استقلالاستقلال
امیرارسلان مطهریامیرارسلان مطهری
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

استقلالاستقلال

مشاهده برنامه و نتایج استقلال، بازی بعدی استقلال و ویدئو خلاصه بازی های استقلال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...