خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

غفوری: ما همگی سرباز فرهاد مجیدی هستیم خبرآنلاین

غفوری: ما همگی سرباز فرهاد مجیدی هستیم

وریا غفوری کاپیتان استقلال گفت شاید در هر مجموعه‌ای، هزاران اتفاق بیفتد و سلیقه‌های مختلفی باشد ولی شایعه هم پیش می‌آید و نمی‌شود جلوی آن را گرفت.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ وریا غفوری کاپیتان استقلال در پایان دیدار با فولاد در حضور خبرنگاران گفت: خدا را شکر فکر می‌کنم امروز استقلال یک بار دیگر شخصیت خود را نشان داد و ثابت کرد که لایق این قهرمانی و این جام است. هر چند که یک قدم دیگر مانده و همان‌طوری که آقا فرهاد گفت، در این چهار بازی باید به میدان می‌رفتیم، یکی را برنده شدیم و در سه بازی دیگر برای بردن وارد زمین می‌شویم تا به بهترین شکل ممکن بازی‌ها را تمام کنیم.

وی در واکنش به شایعات اختلاف با مجیدی گفت: هدف ما فقط و فقط قهرمانی استقلال است. شاید در هر مجموعه‌ای، هزاران اتفاق بیفتد و سلیقه‌های مختلفی باشد ولی شایعه هم پیش می‌آید و نمی‌شود جلوی آن را گرفت که خیلی از آنها نیز با قصد، هدف و جهت گیری‌های خاصی از سمت یک‌سری آدم معلوم الحال است. ولی همه چیز خوب است و با آقا فرهاد همگی یک تیم هستیم و همه سرباز ایشان هستیم. ان شالله که بتوانیم به هدفمان برسیم تا به بهترین شکل ممکن این بازی‌ها را تمام کنیم.

وریا درخصوص تنش‌های پایان بازی نیز پاسخ داد: من آنجا نبودم. طبیعی بود و ما بازی مهمی را بردیم ولی مثل اینکه بازیکن آنها از سیدحسین حسینی ناراحت بود که چرا خوشحالی کردید.

کاپیتان آبی‌ها درباره اینکه چه حسی از قهرمانی در لیگ برتر با استقلال دارد، گفت: من یک‌بار با سپاهان قهرمانی را تجربه کرده بودم ولی برای این جام خیلی زحمت کشیده بودیم. از هر زمان دیگری به قهرمانی نزدیک هستیم و امیدوارم با پیروزی در بازی بعدی، قهرمانی ما تثبیت شود.

او درخصوص اینکه آیا قهرمانی استقلال می‌تواند در وضعیت اقتصادی طیفی از مردم را خوشحال کند، گفت: هر زمانی که من درباره مسائل اجتماعی و مدنی صحبت می‌کنم، برای من فوتبال در اولولیت نیست. جایگاهی که قرار گرفته‌ام، باید از آن استفاده کنم. هواداران ما با هزاران بدبختی بلیت را تهیه می‌کنند و ما را تشویق می‌کنند، در نتیجه ما باید زبان آنها باشیم.

وریا در پایان صحبت‌هایش گفت: عمر ما کوتاه است و باید سعادتمند زندگی کنیم. این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.

بیشتر بخوانید:

  • استقلالی‌ها پس از قهرمانی سربازها را فراموش نکردند/عکس

  • استقلال دوباره در حضور مجیدی و نکونام قهرمان شد!/عکس

  • خوشحالی خاص مجیدی؛ فرهاد سر از پا نشناخت/عکس

258 258#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئال مادرید روزهای تلخ و شیرین فراوانی مقابل نمایندگان انگلیس در لیگ قهرمانان داشته است.

5 ساعت پیش

لااقل برای یک شب، پاریس پایتخت هنر، ادبیات و عشق نیست.

5 ساعت پیش

تونی کروس، هافبک رئال مادرید معتقد است کارلو آنچلوتی، سرمربی این تیم شایسته تعریف و تمجید بیشتری از سوی منتقدان است.

5 ساعت پیش

قرمزهای پایتخت درحالی برای برگزاری اردوی پیش از بازی با شهرخودرو راهی هتل شده‌اند که کاپیتان‌های خود را به همراه ندارند.

5 ساعت پیش

اولین تماس‌های پاری‌سن ژرمن برای توافق با زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی آغاز شده است.

5 ساعت پیش

مدافع راست تیم فوتبال مس رفسنجان ابراز امیدواری کرد هواداران این شهر در آینده تیم خودشان را در رقابت با بزرگان تشویق کنند.

5 ساعت پیش

به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی قصد دارد نام دو بازیکن خارجی تیمش را در لیست مازاد قرار بدهد.

5 ساعت پیش

به نظر می‌رسد دیدار مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان، آخرین مسابقه سادیو مانه در لباس لیورپول باشد.

5 ساعت پیش

عضو هیئت رئیسه فدراسیون پیرامون لغو بازی ایران و کانادا توضیحاتی ارائه داد.

5 ساعت پیش

بیشتر...