گشت سیار تعزیرات حکومتی در شهرک صنعتی لیا all tv logo

گشت سیار تعزیرات حکومتی در شهرک صنعتی لیا
قزوینقزوین

حجت بیک معاون اجرایی تعزیرات حکومتی قزوین گفت: برای پایش واحد‌های تولیدی و خدماتی و پیشگیری از هرگونه تخلف از دو کارخانه؛ آب معدنی، محصولات شوینده و بهداشتی در شهرک صنعتی لیا سرکشی شد.

حجت بیک افزود: در این بازرسی‌ها ضمن بررسی سامانه‌ها و مستندات شرکت ها، خط تولید، موجودی انبارها، محل نگه داری مواد اولیه و کالا، همچنین قیمت و وزن محصولات کنترل شد.

وی بر ضرورت تقویت سیستم نظارت بر واحد‌های بزرگ تولیدی، توزیعی، خدماتی تاکید کردو گفت: برای پایش و تنظیم بازار، توازن عرضه و تقاضا، علاوه بر حضور میدانی، باید نظارت‌های نظام مند، با سامانه‌های الکترونیکی به صورت دقیق اجرا شوند.

به گفته بیک، نبود نظارت‌های هوشمند، زمینه ساز تخلفات متعددی می‌شود و اصلاح روند موجود، نیازمند هم افزایی همه دستگاه‌های اجرایی، قضایی و انتظامی است.

معاون اجرایی تعزیرات حکومتی قزوین به تولیدکنندگانی که بدون درنظر گرفتن ضوابط قیمت‌گذاری، اقدام به افزایش خودسرانه قیمت‌ها کنند و یا نرخ واقعی بر روی محصول درج نکنند، هشدار داد.

حجت بیک گفت: برای صیانت از حقوق مصرف کنندگان به تخلفات شرکت‌های بزرگ به صورت ویژه و فوری رسیدگی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانقزوینقزوین#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رهبر انقلاب صبح امروز خطاب به بسیجیان: از دو قطبی‌های کاذب بپرهیزید. کسانی که مبانی و اصول اسلام و انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند برادر شما هستند؛ حتی اگر سلیقه متفاوتی دارند.

8 دقیقه پیش

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: بنزین معمولی که هم‌اکنون در تهران توزیع می‌شود با استاندارد یورو۴ و با کیفیت است.

10 دقیقه پیش

ملی‌پوش نوجوان تنیس روی میز ایران در یک قدمی کسب مدال برنز در قابت‌های قهرمانی جهان قرار گرفت.

13 دقیقه پیش

2 قلاده شیر سفید وارد باغ وحش ارم سبز شدند.

13 دقیقه پیش

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و تعدادی از معاونین و مدیران این سازمان با حضور در دیوان محاسبات کشور در جلسه کاری مشترک با رئیس کل این نهاد نظارتی شرکت کردند.

14 دقیقه پیش

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار بسیجیان تاکید کردند: حادثه تاریخ ساز طوفان الاقصی به معنای واقعی کلمه توانست جدول سیاستهای آمریکا در این منطقه را برهم بریزد و انشالله این طوفان ادامه پیداکند جدول را محو خواهد کرد.

13 دقیقه پیش

شهرهای ترکیه در دولت جدید شاهد اجرای عملیات گسترده پلیس و نیروهای امنیتی برای دستگیری اعضای ده‌ها باند تبهکاری و سران مافیا هستند و همه می‌پرسند: چرا در گذشته شاهد چنین اقداماتی نبودیم.

13 دقیقه پیش

وزرای خارجه ناتو در حالی روز گذشته نشستی را با محوریت اوکراین برگزار کردند که چیز زیادی را با خود به بروکسل نیاورده بودند و نتیجه ملموس و مشخصی ارائه نشد.

14 دقیقه پیش

یکی از بزرگترین حامیان مالی دونالد ترامپ اعلام کرد حتی اگر رئیس جمهور سابق در یکی از چند پرونده اتهامی خود محکوم شود، همچنان به کمپین انتخاباتی وی کمک‌های مالی می‌کند.

13 دقیقه پیش

بیشتر...