ورزش سه‌ |
6 روز پیش

دربی مادرید: فرصت انتقام وینیسیوس از اتلتی ها ورزش سه

کد خبر : 1866580 |04 بهمن 1401 ساعت 19:49 |10K بازدید |4دیدگاه

دربی مادرید: فرصت انتقام وینیسیوس از اتلتی‌ها

حضور وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی رئال، در دربی شهر مادرید که روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود تنش‌های همیشگی این مسابقه را بیشتر خواهد کرد.

دربی مادرید: فرصت انتقام وینیسیوس از اتلتی‌ها

به گزارش "ورزش سه"،رئال مادریدروز پنج‌شنبه در خانه خود میزبان اتلتیکو مادرید است. دربی پایتخت اسپانیا که این بار در یک‌چهارم نهایی کوپا دل‌ری برگزار می‌شود.

وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی رئال مادرید، در آستانه این دربی یکی از خبرسازترین بازیکنان حاضر در میدان شده است. وینی تا کنون 10 بار با پیراهن رئال مقابل اتلتیکو به میدان رفته ولی تا کنون نتوانسته به روخی‌بلانکو گل بزند. از سوی دیگر افت ستاره برزیلی و رفتارهای اخیرش در زمین باعث شده نگاه‌ها بیشتر به او جلب شود. ولی خبرسازترین ماجرای وینیسیوس در بازی روز پنج‌شنبه به دیدار قبلی دو تیم و توهین‌های نژادپرستانه هواداران اتلتیکو به او برمی‌گردد.

1794784

وینی در دیدارهایی که مقابل اتلتیکو به میدان رفته تا کنون 2 پاس گل داده ولی موفق به گلزنی نشده است. او در دربی قبلی که در هفته ششم فصل جاری لالیگا برگزار شد تا یک قدمی گلزنی پیش رفت ولی توپش به تیر دروازه برخورد کرد. این همان مسابقه‌ای بود که ستاره برزیلی هدف توهین‌های نژادپرستانه قرار گرفت.

دقایقی پیش از شروع مسابقه که در نهایت با پیروزی 2-1 شاگردان آنچلوتی به پایان رسید چیزی حدود 500 هوادار اتلتیکو به محض ورود اتوبوس رئال مادرید به ورزشگاه واندا متروپولیتانو شروع به سر دادن شعارهایی علیه او کرده و وینیسیوس را میمون خطاب کردند.

باید دید آیا ستاره برزیلی رئال مادرید که بعد از آن توهین‌های نژادپرستانه مصمم است خودش را در مقابل اتلتیکو ثابت کند می‌تواند به ناکامی خود در گلزنی به روخی‌بلانکو پایان داده و افت خود در بازی‌های گذشته را به فراموشی بسپارد؟

رئال مادریدرئال مادرید
وینیسیوس جونیوروینیسیوس جونیور
خلاصه بازی اتلتیکو مادرید
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
جام حذفی اسپانیاجام حذفی اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...