عصر ایران |
4 روز پیش

صفحه AFC: آزمون یک استعداد استثنایی است فیلم

هفت‌سال‌پیش درچنین‌روزی؛ سردار آزمون اولین‌ گُل خود را در یک دیدار رسمی برای تیم ملی ایران و در دیدار با قطر در جام‌ملتهای‌آسیا ۲۰۱۵ به ثمر رساند.


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این شماره از بسته اخبار علم و فناوری ایسنا، خبرهایی از تلاش برای ساخت واکسن تک‌دوز کووید-آنفلوآنزا، کشف ابعاد تازه از کم‌خونی فضانوردان، کشف نوعی کربن مرتبط با حیات در مریخ و دو خبر دیگر را مرور می‌کنیم.

5 ساعت پیش

زن جوان در عملی خطرناک اقدام به سلفی گرفتن روی خودروی در حال غرق شدن کرد.

5 ساعت پیش

فیل خشمگین با حمله به خودروی گردشگرانی که دو کودک نیز در آن حضور داشت اقدام به واژگونی ماشین کرد.

5 ساعت پیش

خلاصه دیدار تیم های فوتبال برنتفورد و منچستریونایتد در دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس و برتری ۳ بر یک شاگردان رانگنیک را ببینید.

7 ساعت پیش

با وجود اینکه در بسیاری از کشورها هنوز دوزهای اول و دوم واکسن کرونا تزریق نشده، برخی کشورها در حال واکسیناسیون دوز بوستر هستند.

7 ساعت پیش

خلاصه دیدار تیم های فوتبال لسترسیتی و تاتنهام در دیداری معوقه از هفته هفدهم از رقابت های لیگ برتر انگلیس و برتری ۳ بر دو تاتنهام را ببینید.

7 ساعت پیش

مهدی داوودی شرکت کننده خنداننده شو ۳ یکی از شرکت کنندگان این مسابقه با وجود داشتن حمله ام اس اجرای خود را انجام داد.

7 ساعت پیش

استندآپ کمدی مهدی داوودی در مرحله دوم مسابقه خنداننده شو ۳ خندوانه را در ادامه ببینید.

8 ساعت پیش

استندآپ کمدی مصطفی احمدی در مرحله دوم مسابقه خنداننده شو ۳ خندوانه را در ادامه ببینید.

8 ساعت پیش

استندآپ کمدی محمد حاجی زاده در مرحله دوم مسابقه خنداننده شو ۳ خندوانه را در ادامه ببینید.

8 ساعت پیش

استندآپ کمدی هانا ستوهی در مرحله دوم مسابقه خنداننده شو ۳ خندوانه را در ادامه ببینید.

8 ساعت پیش

زیستگاه‌های یوز از کمبود نیروی انسانی و تجهیزات رنج می برند. عدم دریافت نقدینگی از اول سال ۱۴۰۰ هم حفاظت را سخت‌تر کرده است‌.

8 ساعت پیش

در قسمت جدید سریال نیسان آبی به نظر می رسد سازندگان مجبور شدند دیالوگ سحر قریشی را حذف کنند.

9 ساعت پیش

"کاظم جلالی" سفیر ایران در روسیه گفت: در ملاقات روسای جمهور ایران و روسیه حوزه های مختلف مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. در بخش بین‌الملل رویکردهای دو کشور به هم بسیار نزدیک بود، در این دیدار درخصوص یک‌جانبه گرایی و نوع رویکرد بد آمریکا و برخی کشورهای اروپایی نگاهی کاملا مشترک بین دو کشور بود. در حوزه انرژی نیز نظرات دو رئیس جمهور کاملا مشترک بود و فکر می‌کنم با توجه به قدرت دو کشور در این زمینه، این مسئله باعث هم‌افزایی بین ایران و روسیه خواهد شد. در بخش مربوط به روابط دوجانبه عمده بحث در زمینه اقتصاد بود؛ یکی از مهمترین بحث ها بحث کریدور شمال به جنوب بود که نظرات دو رئیس‌جمهور کاملا مطابق یکدیگر بود و تصمیم بر این گرفته شد بحث کریدور شمال به جنوب به سرعت به اتمام برسد. در بحث مربوط به صادرات و واردات به دو کشور نیز، ریز موضوعات توسط دو رئیس جمهور مورد بررسی قرار گرفت. منبع: نسیم

10 ساعت پیش

سارقان شهر کیلیس ترکیه خود را با یک کیسه پارچه ای بزرگ پوشانده و در نیمه شب به قفسه نانی در فروشگاهی نزدیک شدند و آن را شبیه فیلمهای کارتونی به سرقت بردند، تا دوربین ها آنها را شناسایی نکنند.

10 ساعت پیش

بیشتر...