ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

گلزن دربی آماده بازگشت دوباره به ترکیب ورزش سه

کد خبر : 1857927 |16 آذر 1401 ساعت 17:07 |10K بازدید |1دیدگاه

گلزن دربی آماده بازگشت دوباره به ترکیب

علی نعمتی که در هفته‌های ابتدایی فصل جایگاه ثابتی در سمت چپ دفاعی داشت امیدوار است برابر جدال دربی نیز فرصت حضور در ترکیب را به دست بیاورد.

گلزن دربی آماده بازگشت دوباره به ترکیب

به گزارش "ورزش سه"، نعمتی که به عنوان مدافع میانی بیشتر در ترکیبپرسپولیسبه میدان رفته، در ابتدای فصل از سوی کادرفنی در سمت چپ دفاعی به کار گرفته شد. با این حال در هفته‌های پیش از تعطیلی لیگ و با بازگشت وحید امیری، او جایگاه خود را در این پست نیز از دست داد.

مدافع سرخپوشان اکنون در آستانه دربی امیدوار است بار دیگر بتواند شرایط حضور فیکس در ترکیب تیمش را به دست بیاورد. او که سابقه گلزنی برابر استقلال در دربی را نیز در کارنامه دارد، یکی از بازیکنانی است که با انگیزه بالایی برای این جدال برخوردار خواهد بود و پیش از این نیز ابراز امیدواری کرده بود بتواند شانس گلزنی دوباره در این بازی حساس را از آن خود کند.

با این حال با توجه به اینکه یحیی گل محمدی در دفاع میانی روی پورعلی گنجی و گولسیانی حساب باز کرده، باید دید نعمتی در این بازی که قرار است 29 آذر برگزار شود، فرصت حضور در ترکیب را به چه شکل خواهد داشت و آیا فرصتی برای گلزنی دوباره در دربی نصیب او خواهد شد یا خیر.

پرسپولیس
علی نعمتی
لیگ برتر ایران
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پرسپولیسپرسپولیس

مشاهده برنامه و نتایج پرسپولیس، بازی بعدی پرسپولیس و ویدئو خلاصه بازی های پرسپولیس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...