بیتوته |
1 سال پیش

بیوگرافی عکس های شایسته سجادی بازیگر

بیوگرافی و عکس های شایسته سجادی بازیگرشایسته سجادی بازیگر

شایسته سجادیمتولد دهه هشتادی بازیگر می باشد که در نقش ملودی در سریال سرگیجه به کارگردانی بهرنگ توفیقی در شبکه نمایش خانگی بازی کرد و توانست با داشتن بازی خوب در کنار ستارگانی مانند حامد بهداد، رعنا آزادی ور، هومن سیدی، هادی حجازی فر، مهراوه شریفی نیا، شبنم مقدمی به شهرت رسید.

چکیده ای از بیوگرافی شایسته سجادی:

نام: شایسته سجادی

تاریخ تولد: دهه هشتاد

حرفه: بازیگری

سوابق کاری: از سال 96 تاکنون

بیوگرافیشایسته سجادی:

شایسته سجادی متولد دهه هشتادی بازیگر می باشد.شایسته سجادی کارش را با تئاتر شروع نمود و در این حوزه هم فعالیت بسیاری داشته است.

شایسته سجادی بازیگری را با اشکان خطیبی شروع کرد. وی در کلاس‌های بازیگری اشکان خطیبی شرکت نموده و از بازیگرانی است که خطیبی به سینمای ایران معرفی کرده است.

اشکان خطیبی کلاس‌های بازیگری برای نوجوانان برگزار می کند و تا به حال چهره های موفقی را نیز به سینما معرفی نموده است که از جمله آن بازیگران نوجوانی هستند که در سریال زخم کاری بازی کردند.

آغاز بازیگری شایسته سجادی

شایسته سجادی کار بازیگری را در سال 1396 با فیلم آوا به کارگردانی صدف فروغی شروع کرده است.

از جمله بازیگران این فیلم سینمایی میتوان به لیلی رشیدی، وحید آقاپور و ... اشاره نمود.

این فیلم توانست در چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم تورنتو و ششمین دوره جایزه هنرهای تصویری کانادا جوایزی به دست آورد.

او بازیگری را در سال 1396 شروع نموده است و در فیلم آوا به اجرا نقش پرداخته است. فیلمی که به وسیله صدف فروغی کارگردانی شد و بازیگری نقش اصلی را بر عهده داشت داستان این فیلم در مورد ماجرای دختر 17 ساله ای به نام آوا را به تصویر می کشد. او تصمیم می گیرد که زندگی خود، خانواده اش و دوستانش را تحت تاثیر قرار می دهد.

شایسه سجادی در سال 1400 در فیلم در انتهای روز بازی نموده است کارگردانی این فیلم را بابک بهرام بیگی بر عهده داشته است داستان این فیلم در مورد یک روز از زندگی زنان و مردانی در یک شهر کوچک که در بزنگاهی از یک رابطه عاطفی قرار دارند و حال این زنان هستند که باید در مقابل مردان و سرنوشت خودشان دست به تصمیمات دشواری بزنند‌.

شایسته سجاد در سال 1399 در فیلم « در انتهای روز» به کارگردانی بهرام بیگی بازی نمود. این محصول در ژانر درام ، اجتماعی و خانوادگی ساخته شد.

هانیه توسلی، رضا بهبودی، خیام وقارکاشانی، مهتاب ثروتی، شایسته سجادی، حسام رضائیان و شبنم مقدمی بازیگران «در انتهای روز» هستند.

ازدواج شایسته سجادی

از ازدواج شایسته سجادی اطلاعی در دست نیست ولی به نظر می آید خانم بازیگر مجرد است.

کارهای شایسته سجادی

چلاق آینیشمان (1394)در نقش سقراط (1395)
آوا (1396)همه دزدها که دزد نیستند (1397)
مواچیله در هیچ جا (1397)بعد از افتادن (1400)
در انتهای روز (1400)سرگیجه (1401)

تصاویر شایسته سجادی

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با بهزاد خلج،بیوگرافی بهزاد خلج،فیلمهای بهزاد خلج،عکس بهزاد خلج،بهزاد خلج پوست شیر،بهزاد خلج در مانکن،بهزاد خلج آقای قاضی،بهزاد خلج بازیگر ، تصاویر بهزاد خلج، بهزاد خلج و همسرش ، زندگی نامه بهزاد خلج به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با نگار نیکدل ، بیوگرافی نگار نیکدل ، نگار نیکدل در زخم کاری،نگار نیکدل کیست،نگار نیکدل بازیگر،نگار نیکدل زخم کاری،نگار نیکدل اینستاگرام،نگار نیکدل بازیگر زخم کاری ، عکس های نگار نیکدل ، فیلم های نگار نیکدل به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با سعید نعمتی ، بیوگرافی سعید نعمتی ، سید سعید نعمتی ، عکس های سعید نعمتی ، سعید نعمتی بازیگر گیلانی ، زندگی نامه سعید نعمتی ، تصاویر سعید نعمتی ، سعید نعمتی کارگردان ، آثار سعید نعمتی ، همسر سعید نعمتی ، فیلم های سعید نعمتی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

11 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با پوریا شکیبایی ، عکس های پوریا شکیبایی، بیوگرافی پوریا شکیبایی،فیلمهای پوریا شکیبایی،افتادگی پلک پوریا شکیبایی، زندگینامه پوریا شکیبایی،بیماری پوریا شکیبایی،خندوانه پوریا شکیبایی،پوپک و پوریا شکیبایی،پوریا شکیبایی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

11 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهدی زمین‌پرداز ، بیوگرافی مهدی زمین‌پرداز ، زندگی نامه مهدی زمین‌پرداز ، عکس مهدی زمین پرداز ، فیلمهای مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز در علفزار ، قد مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز و همسرش ، وضعیت تاهل مهدی زمین‌پرداز ، مهدی زمین‌پرداز بازیگر ایرانی ، آثار هنری مهدی زمین‌پرداز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با ایلهان شن،بیوگرافی ایلهان شن،فیلمهای ایلهان شن،بورجو اوزبرک و ایلهان شن،زندگی نامه ایلهان شن،بازیگر ایلهان شن،سریال جدید ایلهان شن،اسم فیلم های ایلهان شن،پیج اصلی ایلهان شن،ایلهان شن اینستاگرام ، ایهان سن به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهرناز افلاکیان ، مهرناز افلاکیان اینستاگرام،مهرناز افلاکیان در سیاه چاله،مهرناز افلاکیان در شیش و بش،عکس مهرناز افلاکیان،فیلم های مهرناز افلاکیان،عکس های مهرناز افلاکیان،قد مهرناز افلاکیان،مهرناز افلاکیان بازیگر ، تصاویر مهرناز افلاکیان ، زندگی نامه مهرناز افلاکیان به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با وحید رهبانی ، بیوگرافی وحید رهبانی ، مذهب وحید رهبانی ، بازیگر وحید رهبانی ، مصاحبه وحید رهبانی ، وحید رهبانی در خانه ما ، آثار وحید رهبانی ، وضعیت تاهل وحید رهبانی ، عکس های وحید رهبانی ، وحید رهبانی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با آناهیتا همتی ، بیوگرافی آناهیتا همتی ، زندگی نامه آناهیتا همتی ، عکس های آناهیتا همتی ، تصاویر آناهیتا همتی، آناهیتا همتی و همسرش،عکس آناهیتا همتی،بازیگر آناهیتا همتی،زندگینامه آناهیتا همتی،عکس همسر آناهیتا همتی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

11 ماه پیش

بیشتر...