فوتبالی |
۴ هفته پیش

تکرار سرنوشت مطهری برای نعمتی فوتبالی

تکرار سرنوشت مطهری برای نعمتی؟

تکرار سرنوشت مطهری برای نعمتی؟

پایگاه خبری فوتبالی- اتفاقی که دیروز برایسیامک نعمتیدر ورزشگاه نقش جهان رخ داد، به نوعی تکرار ماجرایی است که ارسلان مطهری بهتر از هر کسی آن را درک می‌کند.

به گزارش فوتبالی، سیامک نعمتی که در نقل و انتقالات زمستانی در فهرست مازادپرسپولیسقرار گرفته بود، نهایتا توانست یحیی گل‌محمدی را مجاب کند که او را از پرسپولیس کنار بگذارد.

نعمتی، دیروز و بعد از حدود 40 روز، دوباره شانس بازی برای پرسپولیس را پیدا کرد و از فرصتی که یحیی گل‌محمدی به او داده بود نهایت استفاده را برد و توانست به عنوان بازیکن تعویضی، یکی از گلهای پرسپولیس را وارد دروازهسپاهانکند.

ماجرای نعمتی، بی‌شباهت به اتفاقاتی نیست که چند ماه قبل برای ارسلان مطهری رخ داد. او هم جایی در فهرستاستقلالنداشت اما حاضر به جدایی از این تیم نشد و آنقدر تمرین کرد که ساپینتو ابتدا به عنوان بازیکن تعویضی به او فرصت حضور در میدان را داد.

مطهری در اولین حضورش در ترکیب اصلی استقلال، در بازی باهواداربهمحمد محبیپاس گل داد و جلوی نساجی در سوپرجام هم موفق به گلزنی شد تا استقلال با گل او قهرمان سوپرجام شود و نظر ساپینتو درباره مهاجمش، 180 درجه تغییر کند!

حالا باید منتظر ماند و دید که گل دیروز نعمتی باعث خواهد شد که یحیی گل‌محمدی فرصت بیشتری در اختیار این بازیکن چندپسته قرار دهد یا نه.

1984#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...