خبرگزاری ایسنا |
4 ماه پیش

رسیدگی مسئولان قضایی دادگستری تهران به درخواست مراجعین ایسنا

رسیدگی مسئولان قضایی دادگستری تهران به درخواست مراجعین

مسئولان قضایی دادگستری تهران در اداره کل ارتباطات مردمی قوه قضاییه حضور یافته وپاسخگوی سوالات مراجعین شدند.

به گزارش ایسنا، در راستای تاکید رئیس قوه قضاییه مبنی بر حضور مسئولین در میان مردم حاجی رضا شاکرمی قائم مقام رئیس کل ورضا کمیلی مقدم، معاون قضایی دادگستری استان تهران در محل دفتر ارتباطات مردمی قوه قضاییه حاضر شدند و به طور مستقیم ضمن استماع مسائل ومشکلات مردم با مراجعین گفت‌وگو وبرای رفع مشکلات دستورات قانونی را صادر کردند.

حاجی رضا شاکرمی قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور گسترده مردم شریف ایران اسلامی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر وقدر دانی کرد وبا تقدیر از زحمات مدیر کل ملاقات‌های مردمی قوه قضاییه در راستای افزایش ارتباطات مسوولان قضایی با مردم اظهار کرد: در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه برای اجرای منویات رهبری و تاکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر پاسخگویی و رفع مشکلات مردم اقدامات گسترده ومنظمی در سراسر کشور برنامه ریزی و پیگیری می‌شود که رئیس کل ومعاونین قضایی دادگستری کل استان تهران در این ارتباط همکاری مستمری با این دفتر دارند.

وی افزود: درخواست‌های بسیاری از این مراجعان در خود مراکز قضایی و شعب رسیدگی کننده رسیدگی می‌شود، اما در برخی موارد مراجعان از اطاله‌دادرسی و یا برخی مسائل در پرونده‌های خود گلایه‌دارند که با حضور در این مرکز ضمن ارتباط بدون واسطه با مسئولان قضایی درخواست‌ها و مشکلات آنان رسیدگی می‌شود.

شاکرمی گفت: این ملاقات‌ها در راستای سیاست‌های ابلاغی دسنگاه قضایی مبنی بر رسیدگی به مشکلات مردم و ارتباط چهره به چهره مسئولان قضایی و قضات با مراجعان برگزار می‌شود و طی آن ضمن بررسی درخواست‌های مراجعان راهکارها و دستورات قضایی متناسب نیز ارائه می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با رعایت چند نکته در دوران بارداری می‌توان فشارخون را درحالت تعادل نگه‌داشت.

یک ربع پیش

برنامه‌های روز نهم تبلیغات انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در رسانه ملی اعلام شد.

یک ربع پیش

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۲ درصد افزایش به ۲۳۲۴ دلار و ۱۴ سنت رسید.

10 دقیقه پیش

قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با ۱۷ سنت معادل ۰.۲۰ درصد کاهش به ۸۴ دلار و ۸ سنت رسید.

8 دقیقه پیش

تماشای زیاد تلویزیون وسوسه انگیز است، اما مطالعه نشان می دهد که وقتی پای سلامتی به میان می آید، هر چه زمان کمتری روی مبل مشغول تماشای تلویزیون باشید، بهتر است.

یک ربع پیش

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک کم‌حجم در سطح معابر پایتخت خبر داد.

لحظاتی پیش

مهاجم پیشین تیم ملی ایران از پیوستن به کلن آلمان و عدم حضور در دورتموند ابراز پشیمانی کرد.

یک ربع پیش

کارزار بین المللی برای نابودی تسلیحات هسته‌ای (آیکان) اعلام کرد که رژیم صهیونیستی ۹۰کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد و آمریکا در هزینه کردن برای دستیابی به سلاح هسته‌ای در رتبه نخست ایستاده است.

-2 دقیقه پیش

یک مطالعه جدید هشدار می دهد که بشر به مریخ به عنوان سفر بزرگ بعدی خود چشم دوخته است، اما بدن انسان ممکن است توانایی مقابله با چنین سفری را نداشته باشد.

5 دقیقه پیش

بیشتر...