ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

کوچ رسمی خیبر از خرم آباد به مشهد ورزش سه

کد خبر : 1873419 |11 اسفند 1401 ساعت 12:55 |2.4K بازدید |0دیدگاه

تدبیر ویژه فراز برای صعود

کوچ رسمی خیبر از خرم‌آباد به مشهد

در حالی که قرار بود خیبر خرم‌آباد تنها 2دیدارش را در مشهد برگزار کند، گویا حالا تصمیم به یک سفر بلندمدت گرفته است.

کوچ رسمی خیبر از خرم‌آباد به مشهد

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی که بالانشینی شمس‌آذر رقابت برای دوم شدن در لیگ دسته اول را بین خیبر خرم‌آباد، سایپا و استقلال خوزستان زیاد کرده، هر تیم برای رسیدن به عنوان نایب قهرمانی و صعود به لیگ برتر تدابیر ویژه‌ای اتخاد کرده‌اند.

خیبر خرم‌آباد با هدایت فراز کمالوند سرمربی باتجربه‌شان هم مشهد و ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) را برای ادامه میزبانی‌‎ها انتخاب کرده‌اند تا بتوانند در چمن مرغوب این ورزشگاه، کار را برای نتیجه‌گیری رقبا سخت کنند.

کمالوند که از زمان حضورش روی نیمکت ابومسلم و پیام، رفقای زیادی در مشهد دارد به فضای ورزشی این شهر هم آشناست و با توجه به نبودن تیم دیگری در این شهر، مشهد را به عنوان گزینه مناسبی برای میزبانی انتخاب کرده و در اولین گام از این انتخاب، از چوکا تالش میزبانی خواهد کرد.
به این ترتیب خیبر خرم‌آباد طی نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرده تا پایان لیگ دسته اول، در مشهد میزبان سایر تیم‌های دسته‌اولی خواهد بود و فراز امیدوار است جشن صعودش را در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار کند.

خیبر خرم آبادخیبر خرم آباد
لیگ آزادگانلیگ آزادگان
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

خیبر خرم آبادخیبر خرم آباد

مشاهده برنامه و نتایج خیبر خرم آباد، بازی بعدی خیبر خرم آباد و ویدئو خلاصه بازی های خیبر خرم آباد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...