راهبرد معاصر |
1 ماه پیش

مجلس فقط اسامی ۶۲ نماینده غایب را اعلام کرد راهبرد معاصر

علی رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس به دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی ۶۲ نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هئیت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

به گزارش راهبرد معاصر؛ در آغاز جلسه امروز سه‌شنبه 15 اسفند صحن مجلس شورای اسلامی، پس از قرائت دستورکار جلسه و آیاتی از قرآن کریم، محسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی 62 نماینده غایب جلسه روز گذشته مجلس را قرائت کرد.

جلسه روز دوشنبه 14 اسفند صحن مجلس به دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان و به حد نصاب نرسیدن تعداد نمایندگان برای تشکیل جلسه علنی، تشکیل نشد؛ این در حالی بود که جلسات علنی مجلس در طول سه هفته گذشته نیز به دلیل حضور نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه و ایام تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل نشده بود.

روز گذدشته محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت که اسامی نمایندگان غایب اعلام می وشد و امروز محسن دهنوی عضو هیئت رئیسه اسامی 62 نفر از غایبان و متاخرین جلسه روز دوشنبه را به شرح زیر قرائت کرد:#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فراخوان حمایت از کاربرد هوش مصنوعی در کاهش هزینه‌های درمانی بیماری‌های مزمن در کشور تا ۱۵ اردیبهشت ماه امسال تمدید شد.

یک ربع پیش

رئیس مرکز فناوری و اطلاعات بیمه سلامت اظهار داشت: اختلال در سامانه نسخه‌نویسی الکترونیک درحال رفع شدن است.

8 دقیقه پیش

فرمانده انتظامی شهرستان طبس از دستگیری سارق موتورسیکلت با ۴ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  

نیم ساعت پیش

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: تجهیزات تولید کارت سوخت در حال به روزرسانی است.

یک ربع پیش

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صهیونیست‌ها گمان می‌کردند خیلی مقتدر هستند و گنبد آهنین نسبت به حملات مانع و بازدارنده است، اما روشن شد چنین نیست.

نیم ساعت پیش

عکسی از ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی در لباس عقد منتشر شد و ازدواج این بازیگر را رسمی کرد.

10 دقیقه پیش

مجری طرح ملی زراعت چوب گفت: امسال به طور متوسط به ازای هر هکتار زراعت چوب تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی در اختیار بهره‌برداران قرار گیرد.

یک ربع پیش

نایب‌رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ابعاد لایحه تعطیلی پنج‌شنبه‌ها را تشریح کرد.

نیم ساعت پیش

«رژیم صهیونیستی و متحدان غربی آن و البته جریان‌های سیاسی و رسانه‌ای وابسته و نزدیک به آن‌ها، سعی در لاپوشانی بسیاری از واقعیت‌ها در جریان تحولات اخیر در قالب حمله موشکی-پهپادی ایران به عمق اراضی‌اشغالی دارند و مایل به افشای بسیاری از واقعیت‌ها نیستند.»

نیم ساعت پیش

بیشتر...