راه اندازی پویش صدای غزه در کهگیلویه بویراحمد all tv logo

راه اندازی پویش صدای غزه در کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج

محمد صادق درفشی در نشست ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس گفت: نام‌گذاریروز قدستاریخی ترین راهبرد حضرت امام(ره) بود و ایشان در ۱۶ مرداد سال ۵۸ خطر رژیم غاصب صهیونیستی را به مسلمانان جهان گوشزد کردند.
سرپرست روابط عمومی استانداری از راه اندازی پویش صدای غزه ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه استان خبر داد و افزود: رسانه های استان می توانند حضور باشکوه مردم و اعلام انزجار از جنایت های رژیم کودک کش اسرائیل را در قالب فیلم، عکس، دلنوشته بیان و صدای مظلومیت مردم غزه را به گوش تمام مردم دنیا برسانند.
وی از راه اندازی تریبون آزاد با مشارکت صدا و سیمای مرکز استان در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد و اضافه کرد: این تریبون فرصتی است تا مردم ضمن اعلام انزجار از جنایت های این رژیم جعلی، حمایت از مردم مظلوم اما مقتدر غزه را با زبان خود به گوش آنها برسانند.
درفشی با اشاره به ظرفیت حضور بانوان در باشکوه برگزار شدن راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: امور بانوان استانداری نیز از همه بانوان جهت شرکت باشکوه در این راهپیمای و همبستگی با مادران داغدار غزه و فلسیطن دعوت کرد.
باشگاه خبرنگاران جوانکهگیلویه و بویراحمدیاسوج#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

نیم ساعت پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

نیم ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

نیم ساعت پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

1 ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

1 ساعت پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

نیم ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

نیم ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...