خبرگزاری رضوی |
3 ماه پیش

تجدید میثاق اولین کاروان ورزشی ملی ایران پس از دو سال با شهدای شلمچه رضوی

در پی حضور تیم ملی دومیدانی در خوزستان صورت گرفت؛
تجدید میثاق اولین کاروان ورزشی ملی ایران پس از دو سال با شهدای شلمچه
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضویدر اهواز، در پی حضور تیم ملی دومیدانی در یادمان شهدای شلمچه، تجدید میثاق اولین کاروان ورزشی ملی ایران با این شهدای والا مقام پس از دو سال حاصل شد. 
براساس دستور ستاد ملی کرونا، حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس و یادمان‌ها از جمله سرزمین شلمچه، تابع محدودیت‌های کرونایی بود و امکان حضور محقق نمی‌شد.

بنی‌تمیم: استواری و صلابت درسی است که از شهدامی‌گیریم
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در جمع اعضای تیم ملی دومیدانی کشورمان در یادمان شهدای شلمچه، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنیم که بخش مهمی از رزق معنوی مردم ما از دفاع مقدس و راهیان نور نشات گرفته و ارتباط مردم با معارف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از این مکان‌ها به سمت شهرها و خانه‌های مردم رفته است و به قلب های مردم اتصال پیدا می کند.
 «حمید بنی‌تمیم» افزود: درسی که از این شهدا می‌گیریم استوار و با صلابت‌بودن است تا به خوبی در مسیر انقلاب حرکت کنیم.
وی به جان‌فشانی‌های شهدا و جانبازان در سرزمین نورانی شلمچه اشاره کرد و گفت: خودباوری، ولایتمداری و مردمداری از ویژگی‌های بارز همه شهدا از جمله شهید شاخص و "سرباز ولایت" سردار "سلیمانی" بود.
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضوی، بنی‌تمیم در پایان سخنان خود تصریح کرد:  سردار‌ دل‌ها در احترام و تکریم خانواده شهدا یک الگوی تمام عیار بود و عشق به شهدا در لحظه لحظه زندگی این سردار بزرگ جریان داشت.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله روز جمعه سخنرانی می‌کند.

3 ساعت پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با معاون نخست‌وزیر و فرستاده ویژه رئیس جمهور کوبا دیدار کرد و طرفین برای افزایش همکاری‌های اقتصادی بین دو کشور توافق کردند.

3 ساعت پیش

مشهد-مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام از تدارک ویژه برنامه های ملی توسط این بنیاد در ایام دهه کرامت خبر داد.

3 ساعت پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با معاون نخست‌وزیر و فرستاده ویژه رئیس جمهور کوبا دیدار کرد و طرفین برای افزایش همکاری‌های اقتصادی بین دو کشور توافق کردند.

4 ساعت پیش

بندرعباس-عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: برخی مدیران شهرداری هنوز جایگاه شورا را درک نکرده یا به دنبال دهن‌کجی به نمایندگان مردم هستند.

3 ساعت پیش

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۵۲ بیمار جدید و فوت ۴ بیمار کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

4 ساعت پیش

اهواز- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان خواستار پیگیری شهرداری اهواز در خصوص تکمیل پل روگذر دانشگاه شهید چمران اهواز شد.

3 ساعت پیش

رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از حضرت حمزه به عنوان الگویی برای یاری امام زمان (عج) یاد کرد و گفت: عظمت و بزرگی جایگاه حضرت حمزه به این دلیل بود که خود را وقف پیامبر اکرم (ص) کرده بود.

3 ساعت پیش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۸۲۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

3 ساعت پیش

بیشتر...