خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

اعزام دانش آموزان منتخب مازندرانی به اردوی راهیان پیشرفت کشور تسنیم


اعزام دانش‌آموزان منتخب مازندرانی به اردوی راهیان پیشرفت کشور

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل گفت: دانش‌آموزان منتخب دختر مقطع متوسطه مازندران به اردوهای راهیان پیشرفت درمناطق جنوب، شمال غرب و مرکز کشور اعزام شدند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز آمل، حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم‌زاده امروز در حاشیه اعزام دانش‌آموزان به اردوی راهیان پیشرفت در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه شهرستان آمل، اظهار داشت: 30 دانش‌آموز نخبه و نمونه استان به این اردو اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در این اردوها فرصت‌های یادگیری برای دانش‌آموزان مهیا می‌شود، تصریح کرد: این اردوی منطبق با اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل، افزود: در این اردوها تلاش می‌شود به پویش مهر رئیس جمهور با الویت روایت دستاوردهای ایران پاسخ داده شود.

ابراهیم‌زاده به وجود استعداد نخبگان دانش‌آموزی اشاره کرد و یادآور شد: در حالت عادی برای دانش‌آموزان اردوی راهیان پیشرفت را برای دانش‌آموزان باید فراهم کنیم و نخبگان دانش‌آموزی هم که در اردوی راهیان پیشرفت هستند می‌توانند افتخاراتی را که می‌بینند برای همکلاسی‌های خود تعریف کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل، بر کسب آگاهی دانش‌آموزان از دستاوردها و پیشرفت‌های کشور تاکید کرد و گفت: نیاز است دانش‌آموزان اتفاقات خوب کشور را با آگاهی به دیگران منتقل کنند.

وی تصریح کرد: در جنگ رسانه‌ای جهاد تبیین و بیان روایت‌ها از مهمترین وظایفی است که دانش‌آموزان می‌توانند آن را انجام دهند.

ابراهیم‌زاده نشر افتخارآفرینی‌ها را خواستار شد و گفت: همهما در انتقال دستاوردها و پیشرفت‌ها رسالت داریم و اردوهای پیشرفت در امداد مسیر و راه شهدا است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی استانداری البرز از دستگیری اعضای خانواده رمال تبعه خارجی غیر مجاز در مشکین دشت فردیس خبر داد.

نیم ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در نشست عالی‌رتبه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای مسأله فلسطین، طرح شش ماده‌ای ایران به شورای امنیت برای مسأله فلسطین را پیشنهاد داد.

نیم ساعت پیش

سنگربان پرسپولیس مدت‌هاست از ترکیب اصلی این تیم دور است و شرایط او برای بازگشت او به ترکیب اصلی مشخص نیست.

نیم ساعت پیش

سرپرست سازمان خصوصی سازی از تایید صلاحیت متقاضیان خرید سهام شرکت‌های پرسپولیس و استقلال خبر داد.

نیم ساعت پیش

معاون ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده گفت: برای اولین بار شماره‌گذاری وسایل نقلیه طبق قانون ساماندهی خودرو منوط به پرداخت عوارض شده است.

نیم ساعت پیش

یکی از مدیران پرسپولیس گفت: با توجه به درخواست بانک‌ها و ارسال مدارک و تایید شدن صلاحیت آنها به نظر می‌رسد واگذاری سهام باشگاه قطعی خواهد بود.

نیم ساعت پیش

در اینجا شمارا برای راحتترین روش دریافت فیش حقوق راهنمایی میکنیم.

نیم ساعت پیش

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (شنبه) وتوی آمریکا علیه اعطای عضویت کامل به فلسطین در سازمان ملل متحد را موضعی «ناامیدکننده»، «شرم‌آور»، «غیرقابل توجیه» و «غیرمسوولانه» خواند.

نیم ساعت پیش

هیأت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به اتفاقات شب گذشته فرودگاه تبریز و همچنین بررسی برنامه گزینه‌های سرمربی‌گری این تیم بیانیه‌ای صادر کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...