شهرآرانیوز |
4 روز پیش

هشدار یک رسانه عبری زبان: خشونت داخلی اسرائیل را به سوی فنا می برد شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز، روزنامه هاآرتص در سرمقاله خود با اشاره به درگیری‌هایی که روز سه شنبه هفته گذشته بین صهیونیست‌های افراطی با دیگر صهیونیست‌ها رخ داد، تاکید کرد، در صورت ادامه چنین شرایطی باید گفت شمارش معکوس فروپاشی اسرائیل آغاز شده است.

سرمقاله نویس این رسانه پر مخاطب صهیونیست افزود: اگر ساختار رسمی کاری برای نشاندن افراطی‌ها در سر جای خود و کنار زدن آنها از متن به حاشیه جامعه نکند، و اگر نتواند این آفت خبیث که به شکل راستگرای افراطی در حال گسترش درون بدن اسرائیل است را دور نسازد، فروپاشی اسرائیل امری حتمی خواهد بود و باید از اکنون اعلام کرد که شمارش معکوس آن آغاز شده است.

این رسانه با اشاره به درگیری‌های گسترده‌ای که صهیونیست‌های نژاد پرست اخیرا در خیابان‌های قدس انجام دادند و همراهی ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل با آنها و تاکید بر حاکمیت روحیه انتقام جویی بر رویکرد‌های این افراد که در سر دادن شعار‌هایی همچون مرگ بر عرب‌ها و روستایت را به آتش می‌کشیم، متجلی شده بود، تاکید کرد، این رویکرد به طور حتم منجر به فنای اسرائیل خواهد شد.

در بخش دیگری از این سرمقاله آمده است، صهیونیست‌های افراطی که بن گویر در پیشاپیش آنها حرکت می‌کرد، به شماری از فلسطینیان و تعدادی از خبرنگاران حمله کرده و آنها را مضروب کردند، علت حمله آنها به خبرنگاران آن بود که آنها تعداد کافی از فلسطینیان را در خیابان و پیش روی خود ندیدند، چون خانواده‌های فلسطینی در آن روز ترجیح داده بودند تا در خانه‌های خود باقی بمانند.

منبع: تسنیم#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گران‌ترین خودروی جهان از سوی شرکت انگلیسی رولزرویس به ارزش بیش از ۲۸ میلیون دلار رونمایی شد. این خودرو رولزرویس Boat Tail یا دم قایقی نام دارد.

6 ساعت پیش

در روزهای اخیر نام خودروهای وارداتی به صورت غیررسمی در محافل خودرویی مطرح می شود. خودرو سئات یکی از این خودروها است که قرار است در دور جدید واردات خودرو چرخ هایش خیابان های ما را لمس کند. مدلی از سئات که برای عرضه در ایران در نظر گرفته شده خودرو سئات ایبیزا است. یک خودرو هاچبک که با همکاری فولکس واگن ساخته شده است.

6 ساعت پیش

در نمای روبرو، وفاداری سازنده به نسخه‌ی مشهور ۱۹۵۷ دیده می‌شود و با این هدف، چراغ‌های نسبتا کوچک دایره‌ای همراه با جلوپنجره‌ی دوگانه که فضای باریکی برای عبور هوا دارد، در آخرین مدل فیات 500 دیده می‌شود.

6 ساعت پیش

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌های خودرو گفت: حادثه‌ای که چندی پیش دررابطه با مونتاژی‌های ام‌وی‌امx۵۵ اتفاق افتاد، بازار خودروهای چینی را هم خراب کرده است.

6 ساعت پیش

فشار افکار عمومی در هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مهدی قایدی باشگاه را به تکاپو واداشت.

6 ساعت پیش

حکم نهایی پرونده شرکت «مدیران خودرو» درباره غیر استاندارد بودن قطعه اکسل عقب خودروی ایکس ۵۵ تولیدی این شرکت ۳۱ اردیبهشت اعلام می‌شود.

6 ساعت پیش

رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که علیرغم قطعی شدن نرخ‌های جدید جرائم رانندگی، زمان قطعی اجرای آن هنوز مشخص نشده است.

6 ساعت پیش

برای داشتن یک سفر عالی و بی دردسر در ایام نوروز، بهتر است قبل از شروع مسافرت، خودروی خود را چک کنید.

6 ساعت پیش

جدیدترین محصول ایران خودرو، یک هاچبک چهاردر با کد مدل TF21 است. ظاهرا طراحی این خودرو، برگرفته از تولیدات چینی نیست و توسط مهندسان داخلی به اتمام رسید است. براساس اطلاعات موجود، TF21 در تابستان سال آینده تولید انبوه خواهد شد.

6 ساعت پیش

بیشتر...