ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

درخشش برند ایرانی در لیگ ملت های والیبال ورزش سه

کد خبر : 1830352 |02 تیر 1401 ساعت 15:06 |17.4K بازدید |6دیدگاه

درخشش برند ایرانی در لیگ ملت‌های والیبال

حضور یک برند ایرانی در لیگ ملت‌های والیبال موفقیتی جدید برای ورزش و اقتصاد ایران در یک رویداد بین المللی با حضور برندهای مطرح دنیاست.

به گزارش ورزش سه، هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال در شرایطی برای تیم ملی ایران آغاز شده که شاگردان بهروز عطایی با چهره‌ای جدید و بدون بازیکنان صاحب نام و باتجربه در این دوره حضور یافته‌اند و نتایج قابل قبولی هم کسب نکرده‌اند.

ملی‌پوشان ایران در هفته دوم برابر تیم ملی بلغارستان هم شکست خوردند تا انتقاد از تیم ملی بیشتر شود اما در کنار این نتایج یک برند ایرانی توانسته است در میان برندهای مطرح دنیا حضور پیدا کند و کنار زمین یار و یاور ورزش و تیم ملی والیبال ایران باشد.

در شرایطی که حضور در رویداد بزرگی مثل لیگ ملت‌های والیبال سخت و دشوار است شرکت «غنچه» به‌عنوان یک برند قدیمی و باتجربه ایرانی توانسته است حضور درخشانی در جمع حامیان مالی لیگ ملت‌ها داشته باشد و باعث افتخار و غرور ملی ورزش و اقتصاد ورزش ایران شود.

ملی‌پوشان ایران که جوانانی شایسته و آینده دار هستند، هر چند نتوانسته‌اند در این دوره به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند اما حضور یک برند ایرانی در کنار زمین به آنها کمک کرده است که با روحیه بهتری به ادامه مسابقات فکر کنند.

این برند باتجربه و قدیمی که مردم ایران خاطرات زیادی با آن دارند توانسته است در عرصه بین المللی به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند و با حضور در لیگ ملت‌ها اعتبار تازه‌ای را برای خود رقم بزند که همین امر می‌تواند به الگویی مناسب برای سایر شرکت‌ها و برندها تبدیل شود تا در عرصه بین المللی حضور پیدا کنند.

تیم ملی والیبال ایران
والیبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هواداران الاهلی عربستان پس از سقوط تیمشان به دسته دوم لیگ عربستان، مدیران این باشگاه را برای خلاصی از شر عمر السومة ستاره سوری این تیم تحت فشار قرار می دهند.

6 ساعت پیش

محمد محبی که اینروزها بازگشتش به فوتبال ایران و حضور احتمالی در ترکیب تیم آبی سوژه رسانه های ورزشی شده تمرینات آماده سازی را با سانتاکلارا آغاز کرده است.

6 ساعت پیش

مدیران باشگاه استقلال با مدافع برزیلی خود برای تمدید قرارداد به توافق رسیدند.

6 ساعت پیش

آرتا منهاجی می‌گوید حمایت های صنایع استان کرمان از ورزش باعث شده تا این استان به قطب فوتبال کشور تبدیل شود.

6 ساعت پیش

سه بازیکن پرسپولیس غایب اولین تمرین در سال جدید بودند.

6 ساعت پیش

دیدار دوستانه ایران – اروگوئه در فیفا دی آتی که پیش از این قرار بود خرداد ماه برگزار شود از سوی یکی از مدیران فدراسیون فوتبال تایید شد.

6 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال سپاهان صبح امروز وارد اصفهان شد.

6 ساعت پیش

دراگان اسکوچیچ به دنبال بخشش محمدحسین کنعانی زادگان است.

6 ساعت پیش

من خیلی از شرایط را برای کمک به استقلال داشتم و هنوز هم دارم ولی اینکه آنها اقدامی نمی‌کنند یک بحث دیگر است

6 ساعت پیش

بیشتر...