خبرورزشی |
6 روز پیش

ادعای جنجالی یک پرسپولیسی لیگ را مثل کف دستم می شناسم

ادعای جنجالی یک پرسپولیسی؛ لیگ را مثل کف دستم می‌شناسم
منبع:تسنیم
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: بازیکنان من با نهایت تعهد کار می‌کنند و ما همیشه سعی می‌کنیم هر روز بهتر از روز قبل باشیم.

 • اجاره ویلا شمال jabama
 • اجاره ویلا شمال jabama

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: فردا بازی بسیار سختی داریم، سپاهان یک تیم خیلی خوب، با سازماندهی بالا و یک مربی باکلاس دارد و در این سال‌ها همیشه مدعی قهرمانی بودند. ما تیم نساجی هستیم که سعی می‌کنیم هر روز بهتر از روز قبل باشیم. بچه‌های ما با نهایت تعهد کار می‌کنند. می‌دانیم که در خانه بازی می‌کنیم،همان‌طور که پیش از فصل گفتم سعی می‌کنیم ورزشگاه وطنی را قلمرو خودمان کنیم، در نیم‌فصل هم بالاترین امتیاز بازی‌های خانگی را داشتیم و فردا هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم و یک فوتبال خوب و قابل احترام هم ارائه بدهیم. ما روز به روز به لحاظ وحدت تاکتیکی در حال بهتر شدن هستیم و در بازی فردا سعی می‌کنیم این موضوع را نشان دهیم.

وی در واکنش به این موضوع که نساجی مقابل تیم‌های بزرگ مثل بازی با پرسپولیس، سپاهان و آلومینیوم ۱۱ دریافت کرده و بعد از خوردن ۲ گل بازی را از دست داده است، عنوان کرد: موافقم با شما ما در این ۳ بازی ۱۱ گل خوردیم و یک بخش بزرگی‌ از آن ذهنی بوده است و یک اتفاقاتی در آن بازی‌ها افتادکه هر تیمی را می‌تواند به لحاظ ذهنی و فرم بازی به هم بریزد. ما سعی می‌کنیم این اتفاقات دیگر تکرار نشود و با سازماندهی بهتر دفاع کنیم. ما تیمی هستیم که دوست داریم فوتبال روبه جلو بازی کنیم و طبیعی است برخی مواقع فضاهایی در دفاعش ایجاد شود. با این وجود سعی کردیم این فضاها را کمتر کنیم، آن اتفاقاتی که در این ۳ بازی برای ما افتاد بیشتر ذهنی و روانی بود و گل‌های بدی بود که در شروع بازی خوردیم و سازمان تیمی ما را به هم زد. بچه‌های ما به وظایف‌شان واقف هستند و فردا هم در آخرین جلسه آنالیزمان از سپاهان، سعی می‌کنیم که این اتفاقات دیگر تکرار نشود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سوال که پس از جذب مهدی‌زاده، تیمش بازیکن دیگری را هم در نقل و انتقالات نیم‌فصل به خدمت می‌گیرد؟ گفت: ما تیمی هستیم که در بخش خصوصی فعالیت داریم و واقعا توان رقابت با تیم‌های متمول و بزرگ را نداریم. من دوست دارم که در نیم‌فصل یا ابتدای فصل بتوانم بازیکنان تاثیرگذار را به خدمت بگیرم، من لیگ را مثل کف دستم می‌شناسم، منتها شرایط باشگاه ایجاب می‌کند که این اتفاقات بیفتد ، من در چند روز اخیر من با ۲،۳ بازیکن صحبت کردم اما آنها با قراردادهای آنچنانی به تیم‌های دیگر رفتند. آخرین نمونه آن هم این بود که جذب باشگاه تراکتور شد. این شرایط کار را برای ما سخت کرده است، وگرنه من هم بلدم که بازیکنان تاثیرگذار را بگیرم. ما به کار تیمی تیم‌مان افتخار می‌کنیم و سعی می‌کنیم در نقل و انتقالات که تا پایان فردا هست تلاش کنیم اما به داشته‌های‌مان هم قانع هستیم، چون بازیکنان ما با قلب‌شان بازی می‌کنند و به تک‌تک آنها ایمان دارم.

مطهری در واکنش به این موضوع که پس از بازی با مس رفسنجان، هجمه‌ای بابت داوری‌ها علیه نساجی به وجود آمده است، خاطرنشان کرد: باید برآیند اتفاقات داوری را حساب کنیم؛ اینکه چقدر ضرر کردیم و چقدر سود بردیم. یک هجمه بدی علیه تیم ما ایجاد کردند و تیم رفسنجان هم باعث این اتفاق شد. ما خیلی از داوری ضرر کردیم اما همیشه به داوران احترام گذاشتیم. من هیچ وقت عادت ندارم قبل از بازی درابره داوری صحبت کنم اما خیلی خوشحالم که فردا یک داور باکلاس داور بازی با سپاهان هست و امیدوارم هجمه‌های این یک هفته شده تاثیری روی قضاوت حیدری نگذاشته باشد و برای او و همکارانش آرزوی موفقیت دارم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

 • پیکه باز هم تهدید شد/ زن‌ها گریه نمی‌کنند، زن‌ها انتقام می‌گیرند

 • ۳ استقلالی از حضور در لیست مازاد نجات پیدا کردند!

 • بمبی که فتح‌الله‌زاده می‌خواهد بترکاند کیست؟/ همبازی نیمار و خرید ناموفق سیتی

 • روزی که ساپینتو سرمربی شد گفتم این آقا به استقلال ضربه می‌زند/ یزدانی را قربانی اشتباهاتشان کردند/ حس می‌کنم باشگاه هم این مربی را نمی‌خواهد

 • پشت پرده گره کور بازیکن مازاد یحیی و پرسپولیس/ چه کسی صحبت‌های سیامک نعمتی با تیم لیگ برتری را به گوش درویش رساند؟

 • علی بابا
 • کارنامه

برچسب‌ها

 • پرسپولیس
 • حمید مطهری
 • نساجی
 • خبر ویژه


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...