خبرگزاری میزان |
4 روز پیش

طرح آمایش سرزمین در جلسه مشترک کمیسیون امنیت ملی مجلس با شمخانی resize

محمود عباس‌زاده‌مشکینیدر گفت‌وگو با میزان، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در محلدبیرخانهشورای‌عالیامنیت ملی و با حضور دبیر این شورا برگزار شد، گفت:نمایندگاندر این جلسهپیشنهاداتمتعددی داشتند و بر ضرورت ارتباط گسترده بین کمیسیون وتأکیدکردند.

وی افزود: در این جلسه درباره تحولات منطقه قفقاز و همچنین آخرین تحولات افغانستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه بر این درباره مسائل اقتصادی، راهکار‌های مثبت کردن رشد اقتصادی کشور و آمایش سرزمینی هم بحث شد و امیدواریم که نتیجه این جلسات منجر به همگرایی کامل بین نهاد‌های مختلف کشور شود.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه دبیر شورای عالی امنیت ملی به همهپیشنهاداتوسؤالاتنمایندگان توجه کرد و پاسخ داد و قرار بر این شد که ارتباط بین مجلس و شورای عالی امنیت ملی تقویت شود و این جلسات مداومت داشته باشد تا شاهد هماهنگی و تعامل بیشتر بیننهادهایامنیتی کشور باشیم.
 
وی بیانداشت: همچنین برگزاری این جلسات می‌تواند در اتخاذ تصمیمات عالمانه‌تر و دقیق‌ترتأثیرگذارباشد وهم‌افزاییبیننهادهایمختلف امنیتی کشور را ارتقا دهد.
 
  • بیشتر بخوانید:
  • وزیر پیشین اطلاعات: ایران در شرایط مطلوب امنیتی در منطقه قرار دارد


انتهای پیام/


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر کل خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه انحصار در واردات نهاده‌های دامی را قبول نداریم گفت: امسال بیش از ۹۱ شرکت، نهاده‌های دامی وارد کشور کردند.

4 ساعت پیش

نفت صرفاً یک ماده سیاه نیست که از پوسته کره زمین به دست می‌آید بلکه یک کالای مهمی است که بخش عمده از اقتصاد کشور‌های دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.

4 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

5 ساعت پیش

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در 24 مهر اعلام شد برای مشاهده لینک اسامی فروش فوق العاده ایران خودرو به سایت تیتربرتر مراجعه کنید.

7 ساعت پیش

سهام عدالت در معاملات امروز بورس و با قرار گرفتن شاخص کل بر مدار صعودی، بخشی از ضرر و زیان‌های خود را جبران کرد و ارزشش با رشد ۲.۵ درصدی همراه شد.

7 ساعت پیش

با افزایش قیمت دلار در بازار آزاد امروز، قیمت طلا و سکه در بازار امروز روند افزایشی داشتند.

7 ساعت پیش

رئیس سازمان بورس در خصوص برنامه بازار سرمایه برای بازار بدهی و فروش اوراق توضیحات جدیدی را بیان کرد.

7 ساعت پیش

شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی با سود یک درصد از آبان 1400 اعلام شد.

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

پنجمین دور گفتگو‌های سیاسی ایران و اتریش امروز به ریاست معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان و دبیر کل وزارت امور خارجه اتریش در تهران برگزار شد.

7 ساعت پیش

نظرسنجی مرکز تحقیقات درباره سریال‌های سیما در نیمه اول مهر ۱۴۰۰ نشان می‌دهد ۷۹.۲ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه تلویزیونی «افرا» از شبکه یک با ۴۶ درصد مخاطب و کسب رضایت «در حد زیاد» ۸۲.۹ درصدی پربیننده‌تر از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی در صدر سریال‌های سیما قرار گرفت.

9 ساعت پیش

بیشتر...