خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

شما مسئول خدمت رسانی به ۴۰۰ هزار نفر جمعیت هستید قصور کم کاری قابل قبول نیست ایسنا

شما مسئول خدمت رسانی به  ۴۰۰ هزار نفر جمعیت هستید ؛ قصور و کم کاری قابل قبول نیست

ایسنا/تهرانعضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولیت مهم مجلس ، قانون گذاری و ریل گذاری و وظیفه دولت را اجرای قوانین و رسالت دستگاه قضایی را نظارت بر حسن جرای قوانین و اجرای عدالت است.

حسین نوش آبادی ظهر پنجشنبه ۹ تیر ماه در جمع خبرنگاران ، تبیین هفته افشای حقوق بشر آمریکایی و بیان جنایات منافقین در دهه شصت ، قوه قضائیه را نهاد رسمی حاکمیتی در رسیدگی به تظلمات و احقاق حقوق مردم دانست و حسن اجرای قانون و اجرای عدالت و دفاع از حقوق عامه را از وظایف خطیر دستگاه قضایی برشمرد و هماهنگی موجود میان قوای سه گانه ، در خدمت رسانی به مردم را کم نظیر دانست و تصریح کرد: مسئولیت مهم مجلس ، قانون گذاری و ریل گذاری و وظیفه دولت را اجرای قوانین و رسالت دستگاه قضایی را نظارت بر حسن جرای قوانین و اجرای عدالت است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ، صیانت از حقوق مردم ، رفع موانع تولید ، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ، تعیین تکلیف پرونده های کثیرالشاکی و توسعه صلح و سازش ، هماهنگی در فرآیند بررسی طرح ها و لوایح قضایی و رفع مشکلات تقنینی را رهاورد آتی تفاهم نامه میان مجلس و دولت و تحولی بزرگ در روابط میان دو قوه دانست.

نوش آبادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ، بروز برخی مشکلات و ناهماهنگی ها در خمت رسانی به مردم قرچک را نتیجه بی برنامه گی و روزمرگی بعضی ادارت و دستگاه های اجرائی برشمرد و هشدار داد با تشکیل ستاد ویژه‌ی انرژی در طول تابستان، مراقبت کنند، مشکلات احتمالی کمبود آب و برق، کمترین تبعات منفی را به همراه داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به مسئولان و رؤسای ادارات حاضر در شورای اداری قرچک گفت: مسئولیت خدمت رسانی به چهارصد هزار نفر جمعیت شهرستان قرچک به عهده شماست و هرگونه کوتاهی و سهل انگاری در ارائه خدمات به این مردم، در پیشگاه الهی مورد مواخذه قرار خواهد گرفت.

نوش‌آبادی با تشکر از رئیس جمهور محترم در سفر یک روزه به دیار پانزده خرداد و دست آوردهای مثبت این سفر پر خیر و برکت ، از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی خواست بصورت مداوم پیگیری مصوبات سفر باشند و اجازه ندهند افرادی خاص و معلوم الحال ، منافع شخصی وصنفی خودشان را مقدم بر منافع  مردم بدانند و به حقوق عامه تعرض کنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرماندار فیروزکوه از وقوع سیلاب مجدد خبر داد و گفت: منطقه تنگه واشی و سایر مراکز تفریحی فیروزکوه تعطیل است اما افرادی از دستگاه های خدمات رسان و محیط بانان در این مناطق خدمت رسانی می کنند لذا تیم های ارزیاب در این مناطق حضور یافتند.

4 ساعت پیش

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.

4 ساعت پیش

فرماندار دشت آزادگان از تردد 6 هزار و 150 زائر ایرانی و عراقی در 12 روز بازگشایی مرز بین المللی چذابه خبر داد.

4 ساعت پیش

امام سجاد(ع) در محرّم سال 61 هـ.ق در جریان قیام و شهادت امام حسین (علیه السلام ) در کربلا حضور داشتند.

4 ساعت پیش

بازیکن تیم فوتبال استقلال از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال و بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

4 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : این نهایتِ زشتکاری است که کاری را خودشان انجام دهند، اما چون آن را خلافِ مواضع قبلی‌شان می‌بینند، آن را به گردن دیگران بیاندازند!

4 ساعت پیش

معاون اول رییس دولت یازدهم و دوازدهم در یادداشتی نوشت که موفقیت دولت در حل مشکلات مردم به ویژه سیاست خارجی و احیای برجام و رفع تحریم‌ها، موفقیت کشور قلمداد شود. آن را جناحی تعریف و تقسیم نکنیم.

4 ساعت پیش

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

3 ساعت پیش

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد بالارفتن سن ازدواج و ازدواج‌های دیرهنگام در جامعه هستیم و به نظر می رسد این موضوع در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی است،

3 ساعت پیش

بیشتر...